Niğde'de Yıllar Sonra Yine 3 - 0 Sesleri

Ak Parti Niğde Milletvekili adayları Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen ve Yaşar Ataç seçim stardını çoşkulu karşılama ile verdi.

SİYASET 11.04.2015, 15:27 11.04.2015, 15:30
2354
banner830

 Ak Parti Niğde Milletvekili adayları Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen ve Yaşar Ataç   seçim stardını  çoşkulu karşılama ile verdi.

Haber-Video: Selim GÖKEL

FOTOĞRAFLAR SAYFANIN ALTINDA

Bor İlçesi  Ankara yolu üzerinde çok soğuk havaya rağmen  coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan adaylar burada çiçeklerle karşılandı, kurbanlar kesildi.   Ak Parti Niğde Milletvekili adaylarını karşılama töreninde  İl, İlçe, Belde belediye başkanları, il, ilçe ve belde Ak Parti Yöneticileri, gençlik ve kadın kolları temsilcileri ve üyeleri, eski yeni siyasetçiler ve heyecanlı bir vatandaş topluluğu vardı.

Bor İlçe girişindeki karşılama töreninin ardından Niğde İl Başkanlına geçildi. Parti binası önünde kalabalık bir partiliye otobüs üzerinden hitap edildi.

AK PARTİ 3 -0 ‘A ODAKLANMIŞ

Ak Parti’de bütün konuşmalar , sloganlar ve pankartlar 3-0 üzerineydi.  Mikrofonu alan herkes 3-0 üzerine konuşmalar yaptı.

Niğde’de bugün adeta zemheri soğuğu yaşandı. Bu soğuğa rağmen partililer aday adaylarını yalnız bırakmadı. Soğuk gerekçesi ile parti binasında yapılan konuşmalar kısa tutuldu.

 

ÖZDEMİR; NİĞDE TARİH YAZACAK

 

Ak Parti İl  Başkanlığı  önündeki programda otobüs üzerinde ilk konuşmayı İl Başkanı Emrah Özdemir yaptı. Emrah Özdemir yaptığı kısa konuşmasında; Siz istediniz adaylarımız geldi sizlerle buluşuyor. Ak Parti  ailesinin bir üyesi olmak çok büyük gurur veriyor. Bugün bir kez daha onur duyduk. 30 Mart’daki zaferimizi inşallah Niğde’de bir kez daha tekrarlayacağız. Niğde’de tarih yazmaya devam edeceğiz. 3 - 0  ile tarih yazacağız, 3 – 0 tarihi yazacağız”dedi.

 

AKDOĞAN; NİĞDE’NİN MAKUS TALİHİNİ YIKACAĞIZ

Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ise yaptığı konuşmada;  Soğuk bir günde milletvekili adaylarımızı bağrınıza bastınız. Bizler sizlerin gücünüzden dolayı buradayız. Şimdi istediğiniz oldu mu? inşallah oldu. Niğde’nin sesine, halkımızın sesine, sizlerin sesine Genel Merkezimiz kulak verdi. 28 tane birbirinden değerli, pırlanta adaylarımızın içinden yine pırlanta gibi 3 tanesini sizlerin arasına seçerek gönderdi. Şimdi bizlere düşen görev inşallah 3 – 0’ı Niğdemizi temsil ettirmek üzere Ankara’ya göndermek. Bizlerin boynunun borcu Niğde’de en iyi neticeyi alarak . Niğde’yi Ankara’da TBMM’de  temsil ettireceğiz. Bakın Alpaslan Kavaklıoğlu değerli abimiz ve Erdoğan Özegen değerli kardeşimiz  de ikinci dönem milletvekilliğine dönüyor. Yaşar Ataç kardeşimiz de  il başkanlığı ve teşkilatın her kademesinde görev yapmış kardeşimiz ve onlarında ustalık dönemi başlıyor. O bakımdan bu seçim Niğdemiz için çok önemli bu şuur içinde hep beraber çalışacağız. Birlik ve beraberliğimizi daha yüksek seviyeye çıkaracağız. Bu çatı altında herkese yer var, tüm Niğdeli kardeşlerimizin gönlümüze sığacak kadar gönlümüz geniş”dedi.

YAŞAR ATAÇ; BİZİM İŞİMİZ GÖNÜL

Ak Parti Niğde 3. Sıra Milletvekili adayı  Yaşar Ataç kürsüye çıktı;  Yaşar Ataç selamlama ve teşekkür konuşmasının ardından; Sizlerin coşkusunda, sizlerin  gözünde, 8 Haziran sabahını görüyorum.  8 Haziran sabahı 3’de 3 hedef 2023’ü kutlayacağız inşallah.  Arkadaşlar biz var, biz gelmedik kalmaya, bizim işimiz sevgi, bizim işimiz kardeşlik, bizim işimiz gönül… biz gönüllere giremeye geldik”dedi.

 

ÖZEGEN; NİĞDE KARARINI VERMİŞ…

Ak Parti Niğde 2. Sıra Milletvekili Adayı Erdoğan Özegen ise hatipliğini yine konuşturdu. Erdoğan Özegen veciz sözleri ile kalabalığı coşturdu. Erdoğan Özegen; Bugün yeni bir doğum günü arifesinde bizleri yalnız bırakmadınız. Hoş geldiniz şeref verdiniz. Evet… yeni bir gün doğdu diyorum. 14 Ağustos 2001 tarihinde doğan güneş şimdi yeniden Selçuklunun başkenti, Konya’dan,  Anadolu topraklarından yeniden tazelenerek, Niğde Sancağından doğuyor. Anadolu’nun bağrından Yeni Büyük Türkiye’nin ışığını yakmaya hazır mısınız? Zaten Niğde,  bu Ak Harekete , erdemliler hareketine çıktığı günden beri gönlünü açtı, yüreğini açtı biz sizlere minnettarız. 2002’de bu partiye verdiğiniz güç, partimiz Türkiye’de yüzde 34 almış iken, Niğde Türkiye ortalamasının üzerinde yüzde 45 oy verdi. Zaten hep Türkiye ortalamasının üzerinde oy verdi. Daha sonra yapılan bütün seçimlerde hep Türkiye ortalamasının üzerinde oy verdiniz. En son biliyorsunuz 2011 seçimlerinde üçüncü sırada olan bir kardeşiniz olarak yüzde 55 oy verdiniz. Cumhurbaşkanımızı seçerken yüzde 60’ın üzerinde oy verdiniz. Cumhurbaşkanlığında verdiğiniz desteği burada beraber bir ahidleşelim istiyorum. Niğde’de Ak Parti 185 bin oyun 140 binini en az alacak demektir. Biz tüm oylara talibiz. Niğde merkez de ve  bütün ilçelerinde Ak Partili belediyelerle bu işi  taçlandırdılar. Şimdi 3 – 0  ile Niğde Tıp Fakültesini, Niğde Hızlı Trenini,  Niğde Ecemiş projesini, Niğde Havaalanını, Otoyolun devamını hep birlikte yapmaya hazır mıyız? Niğde kararını vermiş. Allah’ın izniyle artık Anadolu’nun ortasında makus talihini yıkararak. Anadolu’nun yıldız şehri olacak. 7 Haziran’da yakacağınız ışık Niğde’yi Anadolu’nun parlayan yıldızı, marka şehri yapacaktır.  Ben hemşerilerimize güveniyorum. Siyaset gelip geçer, ama yapılan hizmetler bakidir. Biz bu şehirde yaşayan hemşerilerimizin hizmetin en iyisine layık olduğuna inanıyoruz. Bunu da birlikte yapacağız. Niğde artık top yekün beraberliği 7 Haziran’da pekiştirecektir. Ben buna inanıyorum”dedi.

KAVAKLIOĞLU; ÇALIŞACAĞIZ, ÇALIŞACAĞIZ, ÇALIŞACAĞIZ…

Ak Parti Niğde Milletvekilliği 1. Sıra adayı  Alpaslan Kavaklıoğlu ise yaptığı konuşmada;  Bugün Niğde’de çok özel bir gün, Niğde’de Allah’ın izniyle yeni bir sayfa açıyoruz. Bu seçim Türkiye için çok önemli. Bu seçimden sonra Yeni Türkiye’yi kuracağız. Çocuklarımızın geleceği için, Türkiye’nin geleceği için bunu yapacağız. Ama bizim üzerimize düşen bir göre var. Şeytanın bacağını kırıp 3 – 0 yapacağız. Buradan üç arkadaşımızın milletvekili olarak gitmesi çok önemli, bu hem Niğde için hem de Türkiye için çok önemli. Bunun iki şartı var. Birincisi birlik ve beraberlik, bu sağlam. İkincisi ise çalışmak. Çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız”dedi.

 

http://www.borhaber.net/siyaset/nigde-de-yillar-sonra-yine-3-0-sesleri-h16373.html

Posted by Bor Haber on 11 Nisan 2015 Cumartesi
Kaynak: TİYO AJANS
Yorumlar (18)
GELİŞİM 6 yıl önce
son 12 yılda niğde milli gelirden aldığı pay itibariyle on sıra daha geriye düşmüştür. kendi küçük çıkarlarından başka birşey düşünmeyen insanların toplum olarak, şehir olarak kalkınması mümkün değildir.
yorumu saklamayın 6 yıl önce
kendilerini buğday ambarında sanıyorlar artık bitti 13 yıldır nigde hak ettiği yatırımı alamadı ecemiş suyu hava alanı hızlı tren petrol fışkırtma yalanlarını yemiyor küçük etın bari ciccivler yesin seçim 1=1=1 özegen gene hava alacak
güven 6 yıl önce
bu kadar güvendiklerine göre altınlar makarnalar kömüler dağıtıldı
Referans 6 yıl önce
artık ikide bir hastanede çalışan taşerondan referansın kim diye liste isterler.
borluuu 6 yıl önce
eyyyy memeleketımın yorum yapmaktan kaçınmayan güzel insanları soruyorum size 12 yıldır 6 tane hıçbır varlıkları olmayan vekıllerden hangı hızmetlerı gördunuzde ellerınız patlayana kadar alkışlıyorsunuz ben sıze söyleyeyım.akkaya barajının pis kokuları,organızeye açılmayan fabrıkalar işsizlik eğeitimde düzensızlık sosyal hayatın sıfırı turızmde her şey ortada hıç bır faaliyet gösteremeyen vekıller şimdi sizden oy istıyorlar aslında cok calışıyorlar neye bılıyormusun bızım taşralı insanınmızı yoksul vatandaşımızı yanmayan kömürlerle pişmeyen makarnalarla köpeğin önüne kemık atar gıbı taşeron fırmalara tehdıt yoluyla onları işe aldırıp istedıklerı gıbı meydanları dolduruyorlar.soruyorum 900 kusur alan bır aile niğdede nasıl bır yaşantı sunulurkı bunlara patişahım çok yaşa dersın.
msc 6 yıl önce
MHP nin Ada'yı Yüzünden Doğan Şafak tekrar çıkar AKP 2 CHP 1 olur bekleyip görün
AKKAYA 6 yıl önce
arıtma, akkaya, arıtma, akkaya. duyun artık niğdeyi- boru b..k götürüyor, bu konuda sizden tık yok. buna rağmen size oy verecek olan niğdelinin de b.k içinde boğulması haktır.
kemaaall 6 yıl önce
şımarıklık iyi sonuç getirmez bide erdoğan 2 lafından biri siz istediniz ben geldim diyor kim istedi 4 ... menfaatçi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Son Yorumlar
Geçde olsa Devlet İmkanları Niğde'ninde kapısını çaldı. Hayırlısı Niğde ve ilçeleri için de? Sn Bakan Konuşmasında Tüm ilçelerimizi saydı Sadece Altunhisar ilçemizi anmadı diğer internet sayfasında Bakanlığa giden Heyet içinde Altunhisar ilçemizin belediye başkanı ismi yok Bu Yatırımlar için de Altunhisar a bişey yok ondanmı varda ak parti dışında olan MHP'li belediye olduğu içinmidir? Davet Edilmeyen veya Çağrılmayan Merak Uyandırıyor.
ne anlar misk i amberden tersi ağam alışmış burnu ziftinen katırane der ziya paşa borlu alıştı kokuya sıkıntı etmeyin kendinizi üzmeyin rahatınızı bozmayın beyler biz hep sizinleyiz
Senin mahalle bakkalında coca cola 8 lira iken zincir markette 5,75 liraydı bir ara
Temizlense de Bor'lunun ünvanı değişmeyecek gibi.Bu dere yüzünden tarihe geçen bir ünvan oldu malesef.Yani Emrah başkan bu artıtma tesisi ta 19 yıllık AKP iktidarında bir türlü bitiremedi.Bu koku aynı zamanda Üniversite kampüsünüde hep olumsuz etkiledi.İnşAllah bu güzel hizmet size nasip olur.Çevreye duyarlı olmak insani ve milli bir görevdir.
BİRAZ PAHALI OLDU AMA ÇOK GEREKLİ BİR YATIRIMDI TEBRİKLER
20°
açık
24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60 24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 07 Mayıs 2021
İmsak 03:57
Güneş 05:32
Öğle 12:43
İkindi 16:31
Akşam 19:44
Yatsı 21:12
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 37 81
2. Fenerbahçe 37 76
3. Galatasaray 37 75
4. Trabzonspor 37 64
5. Sivasspor 37 58
6. Alanyaspor 38 57
7. Hatayspor 37 57
8. Gaziantep FK 37 54
9. Göztepe 37 51
10. Karagümrük 37 51
11. Konyaspor 37 45
12. Rizespor 37 45
13. Antalyaspor 38 43
14. Başakşehir 37 43
15. Malatyaspor 37 41
16. Kasımpaşa 37 40
17. Kayserispor 37 39
18. Ankaragücü 37 38
19. Erzurumspor 38 37
20. Gençlerbirliği 37 35
21. Denizlispor 37 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 33 67
2. Giresunspor 33 67
3. Samsunspor 33 67
4. İstanbulspor 33 61
5. Altay 33 60
6. Altınordu 33 57
7. Ankara Keçiörengücü 33 55
8. Ümraniye 33 50
9. Tuzlaspor 33 47
10. Bursaspor 33 46
11. Bandırmaspor 33 42
12. Boluspor 33 39
13. Balıkesirspor 33 35
14. Adanaspor 33 34
15. Menemenspor 33 34
16. Akhisar Bld.Spor 33 29
17. Ankaraspor 33 26
18. Eskişehirspor 33 8
Takımlar O P
1. Man City 34 80
2. M. United 33 67
3. Leicester City 34 63
4. Chelsea 34 61
5. West Ham 34 58
6. Tottenham 34 56
7. Liverpool 33 54
8. Everton 33 52
9. Arsenal 34 49
10. Aston Villa 33 48
11. Leeds United 34 47
12. Wolverhampton 34 42
13. Crystal Palace 33 38
14. Brighton 34 37
15. Southampton 33 37
16. Burnley 34 36
17. Newcastle 34 36
18. Fulham 34 27
19. West Bromwich 34 26
20. Sheffield United 34 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 34 76
2. Real Madrid 34 74
3. Barcelona 34 74
4. Sevilla 34 70
5. Real Sociedad 34 53
6. Villarreal 34 52
7. Real Betis 34 51
8. Granada 34 45
9. Athletic Bilbao 34 45
10. Celta de Vigo 34 44
11. Osasuna 34 40
12. Cádiz 34 40
13. Levante 34 38
14. Valencia 34 36
15. Getafe 34 34
16. Deportivo Alaves 34 31
17. Real Valladolid 34 31
18. Huesca 34 30
19. Elche 34 30
20. Eibar 34 26

Gelişmelerden Haberdar Olun

@