Alay Kasabasında 150 Kişi MHP 'ye Geçti

Siyaset ısınıyor... AKP, CHP, BBP, SP ve diğer partilerden istifa eden 150 vatandaş aynı gün MHP saflarına katılarak rozet taktı.

SİYASET 04.02.2013, 16:58 09.02.2013, 14:40
2155
 Alay Kasabasında 150 Kişi MHP 'ye Geçti
banner830
 AKP, CHP, BBP, SP ve diğer partilerden istifa eden 150 vatandaş aynı gün MHP saflarına katılarak rozet taktı.

 

MHP Niğde Merkez İlçe Başkanlığı Alay kasabasında başta AKP’den 40, CHP’den 20 olmak üzere üyeyi MHP saflarına katarken üyelerin aralarında diğer partilerin yöneticilerinin de olması dikkat çekti. Diğer partilerde dahil edildiğinde toplam 150 vatandaşın MHP’ye üyeliği düzenlenen rozet takma töreni ile gerçekleşmiş oldu. .

 

MHP merkez İlçe Başkanlığının Niğde’de sürdürdüğü çalışmalar meyvesini vermeye devam ederken geçtiğimiz gün Niğde’nin alay kasabasında yapılan görüşmeler ve çalışmalar neticesinde partilerinden istifa eden 150 vatandaş Milliyetçi Hareket Partisi’ne resmen üye oldu rozet taktı. Oldukça kalabalık bir şekilde düzenlenen törene MHP merkez ilçe Başkanı İmdat Yağmur, Merkez İlçe yöneticileri ve partililer katıldı.

 

Uzun zamandır üyesi bulundukları partilerine hizmet veren 150 vatandaş bugün itibariyle artık MHP çatısı altında görev yapacak. Yıllarca verdikleri mücadeleye rağmen üyesi bulundukları siyasi parti yönetici ve temsilcilerin kendilerine ve vatandaşa verilen sözleri unuttuklarını, uyguladıkları yanlış politikalarına kendilerini de alet ettiklerini belirten 150 vatandaş, “Yıllarca bizlerle oyun oynadılar. Yalanlar söyleyerek kandırdılar. Hep iyi olacağını söylediler fakat bu güne kadar iyi olan hiç bir şeye tanık olmadık. Kendi çabalarımız ile iktidar yaptıklarımız yönetici seçtiklerimizin artık kabul edilemez icraatları ortadadır. Türk halkı artık o uykudan uyandı. Bugün nasıl güç verip iktidar yaptıysak bu günden sonrada verdiğimiz makamı almak vazifemiz olmuştur. Bizler artık Milliyetçi hareket Partisi’nin gönülden üyeleriyiz. Bundan sonrada tek amacımız partimizi iktidar yapıp halkımıza uygulanan ve dayatılanların hesabını sormak olacaktır” ifadelerine yer verdiler.

 

BİZLER ŞEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDAYIZ

 

Katılım töreninde vatandaşlarla tek tek ilgilenen MHP Niğde Merkez İlçe Başkanı İmdat Yağmur, “MHP’nin ne kadar doğru ve dürüst siyaset yaptığının yegane örneğinin bugün burada bir kez daha kanıtlamış olduk” dedi.

Burada halka da seslenen İmdat Yağmur, “Görüyoruz ki halk isterse tüm dengeleri ve iktidarları bir anda değiştirebilir. Alay Kasabası bu örneklerden birisidir. Köy kasaba ve mahalle ziyaretlerimizde vatandaş bizlere bazen ‘seçim mi varda geziyorsunuz’ sorusunu yönettiği zaman bizler seçimden seçime değil her zaman halkımızın yanında olduğumuz için buradayız dedik. Ve bugün görüyorum ki bu çalışmalarımızın neticesini halkımıza gerçekleri anlatarak alıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak bu memleketin her bireyine  hiçbir zaman sandığa giden oy olarak bakmadık. Bizler her bir bireyi değer olarak görüyoruz. Her birey bu değeri hak ettiğine innıyor ve hak ettiği gibi yönetilmesi hususunda da hassas davrandık. Ve şimdi sıra bizde, çizgisinden zerre sapma yapmayan Milliyetçi Hareket Partisi’nde” dedi.

 

KATILIMLAR VE ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

 

Milliyetçi Hareket Partisine katılımların devam edeceğini ve ileriki günlerde bunları da kamuoyu ile paylaşacaklarını belirten İmdat Yağmur, “Bizler hep birlikte bu yolda mücadelemizi vereceğiz. Milliyetçi hareket partisi olarak büyümeye devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde yüzlerce vatandaşımız daha partimize katılım sağlayacak. Bizler bu katılımları binlere çıkartacağız. Hep birlikte yerelden iktidara yürüyeceğiz. Niğde bu seçimlerde Türkiye’nin gündemini belirleyen bir il olacak. Çalışmalarımız aralıksız sürecek” dedi.

 

Halkı kandırmakta AKP hükümetinin üzerine bir zihniyet tanımadığının altını çizen İmdat Yağmur “gazetelerde ve haber internet adreslerinde çarşaf çarşaf ‘Çiftçinin mahsülü para edecek, fiyatlar yükseliyor, her şey güllük gülüstanlık olacak, zatende öyle, ekonomi çok iyi, eğitim ve sağlıkta her şey yolunda, dış politikada örnek olduk, sözleriyle halkı gözgöre göre kandırmaya devam ediyorlar. Hiçbirinin aslı ve astarı yoktur. Bunun en güzel örneği “terörle mücadelemiz devam ediyor” deyip, bbek katili terörist başı ile müzakere ediyorlar. Nerde hani iyi olduğunu  ve iyi gittiğini söylediğiniz icraatlar? Ne aklı başında yatırım nede kan ağlayan üreticiye destek var. Bu halka çektirdiğiniz her şeyin hesabı sorulacak hemse halkın kendi soracak” dedi.

 4. YARGI PAKETİNDE OYUN İÇİN OYUN VAR...

AKP Hükümetinin “Kendi yazdığımızı uygularız” sözlerini hatırlatan İmdat Yağmur, “4. yargı paketinin içeriği halktan gizlendiği gibi, oyun içinde oyun var. PKK’ya af, Terörist başına serbestlik var. Bunları halktan gizleyip oylamaya getirecekler. Kendi haksız ve üsulsüz işlerinin ,üzerini örtecekleri düzenlemeler var. Anayasaya aykırı maddeler var, vatandaş bunarlı görmeye başladı. Seçilme yaşını 18’e indirilsin diye kamuoyunu oyalayan zihniyetin kafasının arkasında dağdaki teröristi askerlik şartı aranmaksızın meclise sokmaktır. Burada Türk halkına karşı bölücülerin elini güçlendirmek planları vardır. Hiç bir şeyi net ve şeffaf olarak anlatmıyorlar. Bu güne kadar Türklüğü aşağılayan AKP hükümeti oyları ile iktidar olan Türk halkının dünyasını zehir etmektedir. Artık uyanma vaktidir. Artık gerçeklerin su yüzüne çıktığı şu günlerde gerçeğin peşinde olma vaktidir. İnşallah bunu da MHP’nin yerel seçimlerde göstereceği başarıyla şekillendirip, genel seçimlerde de iktidar olduğu gün bir kez daha göstermiş olacağız. Bizler bu ülkenin temeliyiz. Bizler bu ülkenin asıl unsurlarız” diye konuştu.

 

banner697
Yorumlar (23)
Mehmet Bulut 8 yıl önce
alaydan chp den istifa edip te geçen kim imdat yağmur açıkla ismini bu haber doğru değil . ismini ver
Yalancının mumu yatsıya kadar yanar 8 yıl önce
alaydan chp den istifa yok yalan bu haber küllüyen yalan bor haber haberi kontrol etmeli her şeyi yayınlamamalı
Ahmet Doğan 8 yıl önce
isimlerini açıkla bu haberr doğru değil . bor haber de haberleri kontrol etmeli
ccc celal keskin 8 yıl önce
fotoğraflardan da anlamıyorsunuz kardeşim kolayı var imdat yağmur'un yeri belli alay kasabası da orada niye borhaberi karıştırıyorsunuz. aksi bir durum varsa chp si var, akp si var giderler, sen biliyormusun oraya vekiller daha giremiyor. mhp niğdenin yükselen partisidir, insanlar bıktı akp den de chp den de. sende bir araya getir 150 kişiyi sende tak.

Ahmet Yiğit 8 yıl önce
orada bir tane chp li yok celal keskin kod adlı arkadaş . . niğde belediyersini 10 yıl mhp yönetti biz biliriz 15 katlı imara aykırı yerleri. baronları köşeyi dönenleri. mhp nin pili bitmiştir niğdede
MÜCAHİT 8 yıl önce
ey ak parti il ve merkez ilçe başkanı.siz ne yapıyorsunuz.yıllarca partiye hizmet eden arkadaşları partiden soğutuyorsunuz.çok yakında niğde merkez de de ak partiden ayrılıp diğer partilere gidecekler var görün bakın.il başkanı ne yapıyor insanlara nisbet yapar gibi mükellef hazırlanmış yemek sofralarında çektirdiği resimleri face de paylaşiyor.ayni hatayi milletvekilleride yapiyor.kardeşim bize ne sizin yediğiniz yemekten.bulan var bulamiyan var ne ayip günah.açi var toku var.görgü biraz görgü
hadi bismillah. 8 yıl önce
böylesi açılımların demokratik söylevlerin ayyuka çıktığı pkk ve teröristin baş tacı edildiği dönemde böylesi güzel haberleri duymak mutlu ediyor. olay niğde bor aksaray değil türkiye olayıdır. mhp duruşunu düzeltip bu milletin öz benliğiyle hareket etmeli siyaseti ona göre belirlemelidir. siyaset değil memleket sevdamız.
alaylı... 8 yıl önce
arkadaşım adı üstünde yalancının mumu yatsıya kadar yanar diyosunuz evet dogru bir alaylı olarak ..sayıyorum isimleri sayın habi̇p soylu chpli̇ sayin yilmaz atici chlpli̇ ayni zamanda chp yedek mecli̇s üyesi̇ i̇sti̇falari postada eli̇ni̇ze geçer sadece bi̇r kaç i̇smi̇ verdi̇m yeterli sanirim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Son Yorumlar
Yangin+s %C3%B6ndurme +aracina+ne +gerek +var%21%21 +Saraya+14.+ Ucagi +alalimda +itibarimiz+artsinnnn+ %21%21%21 %21%21%21
Bu alçak adamın ismini ve resmini açıklayın, deşifre edin ki toplum içine çıkamasın.
Almanya Fransa gibi Zengin ve Araba Üretici Ülkelerde Bizim Ülkemizde bulunan kamu Araçları 10 da bir O Araçlar ın çoğu itfaiye Ambulans ağırlıklı Dünyada Siyetten GEÇİNEN bizden başka ülkede Yok bu yazımızdanda Etkilenen Okuyucu YOK......
emrah başkanın projesi doğru belediye eski güzel görüntüsüne doğal güzelliğine kavuşacak inşAllah tc ibareside çok iyi olmuş sayın başkanım içimizde kanayan yaraya melhem oldunuz inşAllah türk büyükleri ve diğer anıtlarıda eski yerlerine koydurursanız seviniriz devlet büyüklerimizin anıtlarını ve kahramanlarımızın büstlerini eski ihtişamına kavuşturalım bir şehrieminede bu yakışır başarılı çalışmalarınızın devamını bekliyoruz.
Askeri fabrikaya işçi alımı yapılacaktı basvuru yaptım ama kurada adım çıkmadı işsizim
27°
açık
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 03 Ağustos 2021
İmsak 03:58
Güneş 05:36
Öğle 12:53
İkindi 16:43
Akşam 20:00
Yatsı 21:31
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 0 0
2. Alanyaspor 0 0
3. Altay 0 0
4. Antalyaspor 0 0
5. Beşiktaş 0 0
6. Karagümrük 0 0
7. Fenerbahçe 0 0
8. Galatasaray 0 0
9. Gaziantep FK 0 0
10. Giresunspor 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Hatayspor 0 0
13. Başakşehir 0 0
14. Kasımpaşa 0 0
15. Kayserispor 0 0
16. Konyaspor 0 0
17. Rizespor 0 0
18. Sivasspor 0 0
19. Trabzonspor 0 0
20. Malatyaspor 0 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altınordu 0 0
3. Ankara Keçiörengücü 0 0
4. Ankaragücü 0 0
5. Erzurumspor 0 0
6. Balıkesirspor 0 0
7. Bandırmaspor 0 0
8. Boluspor 0 0
9. Bursaspor 0 0
10. Denizlispor 0 0
11. Eyüpspor 0 0
12. Gençlerbirliği 0 0
13. Kocaelispor 0 0
14. Manisa FK 0 0
15. Menemenspor 0 0
16. Samsunspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ümraniye 0 0
19. İstanbulspor 0 0
Takımlar O P
1. Arsenal 0 0
2. Aston Villa 0 0
3. Brentford 0 0
4. Brighton 0 0
5. Burnley 0 0
6. Chelsea 0 0
7. Crystal Palace 0 0
8. Everton 0 0
9. Leeds United 0 0
10. Leicester City 0 0
11. Liverpool 0 0
12. Man City 0 0
13. M. United 0 0
14. Newcastle 0 0
15. Norwich City 0 0
16. Southampton 0 0
17. Tottenham 0 0
18. Watford 0 0
19. West Ham 0 0
20. Wolverhampton 0 0
Takımlar O P
1. Deportivo Alaves 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cádiz 0 0
6. Celta de Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Granada 0 0
11. Levante 0 0
12. Mallorca 0 0
13. Osasuna 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0

Gelişmelerden Haberdar Olun

@