Ak Parti Türkiye ve Niğde’nin Tek Umudu

Ak Parti her mahallede, köyde, kasabada, ilçede büyük kalabalıkla miting yapan tek parti.

SİYASET 04.06.2015, 17:02 04.06.2015, 17:07
1097
Ak Parti Türkiye ve Niğde’nin Tek Umudu
banner830
 Ak Parti her mahallede, köyde, kasabada, ilçede büyük kalabalıkla miting yapan tek parti.

FOTOĞRAFLAR SAYFANIN ALTINDA

Niğde merkez mahallelerinde tek miting yapan parti olması ve bu mitinglerde büyük bir kalabalığın toplanması dikkat çekiyor.

Ak Parti’nin mitinglerinde en çok öne çıkan konular Eski Türkiye ile Yeni Türkiye kıyası.

Ak Parti Niğde Milletvekili adayları Alpaslan Kavaklıoğlu, Erdoğan Özegen ve Yaşar Ataç her konuşmalarında eski Türkiye konusuna vurgu yapıyor.

Ak Parti’den önce koalisyon hükümetlerinin Türkiye’yi iflasın eşiğine getirdiğini, ülkeyi ilerlemek yerine sürekli geriye götürdüğünü, batıdan medet uman zayıf bir ülke konumuna getirdiklerini, Ak Parti’nin 2002’den sonra Türkiye’yi sürekli yükselen, büyüyen ve güçlenen bir konuma getirdiklerinden bahsediliyor.

Ak Parti dün Selçuk ve İnönü Mahallelerinde 2 büyük miting gerçekleştirdi. Ardından Ak Parti’de şimdiye kadar görev alan birçok teşkilat mensubu ile yemekli toplantıda buluştu ve her akşam şölen havasına dönen Seçim Çadırında partililerle buluştu.

Mitinglerdeki coşku ve büyük kalabalık Niğde’nin geleceğini, Türkiye’nin geleceğini Ak Parti’de görenlerle dolup taştı. Akşam seçim çadırında geniş alana sığmayan, büyük bir kalabalığa sahne oldu.

Seçim çadırında bekleyen büyük kalabalığa seslenen Milletvekili adayları, ‘’ülkeyi geriye götürmek isteyen şer odaklarının oyunlarına alet olmamak için,

Büyüyen Türkiye’nin önüne set koymak isteyenlere bir ders vermek için,

HDP’ye barajı geçirtmek için var gücüyle çalışıp, CHP-MHP-HDP koalisyonuyla bu ülkeyi karanlığa mahkum etmek isteyenlere bir ders vermek için,

2023 hedefiyle Türkiye’nin en güçlü ilk 10 ülkesi haline gelmesini istemeyenlere ders vermek için,

İflas etme noktasına gelen ülkeyi devralarak yaşanacak bir ülke konumuna getiren Türkiye’nin geleceği olan Ak Parti’yle yola devam etmek için 7 Haziran seçimlerinde sandık başına gidelim ve çocuklarımızın geleceğini güvence altına alalım’’ dediler.

Meydanda toplanan coşkulu kalabalık ‘üç,üç,üç diyerek ‘ sık sık slogan atarak milletvekili adaylarına destek verdiler.

Alpaslan Kavaklıoğlu önemli bir toplantıya katılması sebebiyle çadırda bulunamadı. Seçim Çadırında toplanan kalabalığa seslenen Erdoğan Özegen; ‘’Buradaki büyük kalabalık Niğde’nin sesidir. Ak Parti Niğde’de kimsesizlerin  kimsesidir, sessiz yığınların sesidir.  Muhalefet partilerin Cem Uzan’ın seçim vaatlerini fotokopi çektirmişler, şimdi halkımıza bunları sunuyorlar. Bunlar milletin aklıyla alay ediyor. Onların vaatlerinin hiçbirisinin altı dolu değil. Seçim sürecinde, biz bol keseden atalım, nasılsa seçilemeyeceğiz, o yüzden bu vaatleri yapmamıza da gerek kalmayacak, bu yalanlarla ne kadar çok oy alırsak onu alalım derdindeler.’’ dedi.

Özegen’’ Artık milli savaş gemisini yapan, tankını tüfeğini yapan, uçak ambulanslarla insanlarına değer verip, hastaları havadan taşıyan bir Türkiye konumuna geldik. Ak Parti’den önce ambulansın yakıt parasını veremeyip hastanede rehin kalanları hatırlayın. Tüp geçitleriyle, 3.havalimanıyla büyüyen bir Türkiye var şimdi. Eski Türkiye’yi hatırlayan muhalefetin bu yalan vaatlerine kanar mı!. Türkiye artık bu yalan vaatlere kanmaz. Biz Ak Parti olarak ne söz vermişsek yaptık ve yapacağız. Niğdemiz artık bir havaalanına kavuşacak, bölgesel büyük bir Tıp Fakültesine kavuşacak. Artık büyüyen ve güçlenen bir Niğde var. Bunları görüpte muhalefetin yalanlarına kanacak değilsiniz değil mi!’’ dedi

Özegen; ‘’ Sandık hilelerine karşı, sandıklarınıza sahip çıkın. Şimdi bir fuatavni çıkmış, Niğde’de 2 kişinin adını vermiş, bunlar oy çalacakmış. Sanırım bu yapı kendileriyle karıştırdılar bizi. Biz ne hak yeriz, ne hak yediririz. Bir algı oluşturarak seçimden mağlup ayrılacaklarını bildiklerinden bunun alt yapısını şimdiden oluşturmaya çalışıyorlar’’ dedi.

Ak Parti Niğde Milletvekili adayı Yaşar Ataç; ‘’Burada bir araya gelen büyük kalabalık 8 Haziran sabahının büyük müjdesini veriyor hamdolsun. Bizler Niğde’nin ve Türkiye’nin geleceğine yatırım yapan insanlarız. Allah bizi mahcup etmesin’’ dedi.

Ak Parti Niğde İl Başkanı Emrah Özdemir; ‘’Biz bu çadırı buraya yaparken bu büyük çadır dolar mı diye düşünürken, çadırın çok küçük kaldığını bugün bu coşkunuz gösterdi. Cumartesi günü saat 15.00’da Yeni Çarşıda büyük miting yaparak son noktayı koyacağız. İlk defa anadoludan bir başbakan çıkacak, hemşehrimize bu desteğimizde göstereceğiz.’’ dedi

Özdemir; ‘’sizlerin bu hoşgörüsüne çok teşekkür ediyorum. O kadar hoşgörülü bir partiyiz ki, biraz önce muhalefetten 2 kişi elinde bayraklarıyla slogan atarak bizim aramızdan geçti, arkadaşlarımız hoşgörüyle ses etmediler. Bizim araçlarımız onların arasında geçerken saldırıyorlar. Ak Parti’nin farkı hu. Bizler koltuk sevdası için değil, ülkenin geleceği için siyaset yapıyoruz. Koltuklarını korumak isteyenler çoluğu çocuğu böyle alet ediyorlar. Bizler sağduyulu insanlarız. Biz hizmet için siyaset yapıyoruz. Hiçbirinin iktidar olma gibi bir niyeti yok. Başbakanımız her meydanda söylüyor, Başbakan olamazsam genel başkanlığı bırakacağım diyor. Hiçbir muhalefetten cevap gelmiyor. Bizler ülkenin geleceğini düşünerek 2023 hedefi olan bir partiyiz. Hangi partinin böyle vizyonu var. Biz laf değil, icraat yapan bir partiyiz’’ dedi.

Emrah Özdemir;’’ Çadırımıza kara çadır diyerek laf atanlar bilsinler ki, bu çadırın altına aydınlık yarınların özlemini duyanlar geliyor. Kara çalarak, çadırımıza af sayanlar biliyorlar ki, bu çadıra gelenlerin kalbi hep iyiliklerle dolu, değerlerine sahip çıkanlarla dolu, yarınlarının daha huzurlu olmasını isteyenlerle dolu. Biraz önce çadırlarında böyle konuşanlara  7 Haziran’da büyük bir ders vereceğiz’’ dedi.

 

http://www.borhaber.net/siyaset/ak-parti-turkiye-ve-nigdenin-tek-umudu-h16973.html

Posted by Bor Haber on 4 Haziran 2015 Perşembe
Kaynak: Sitemizden haber fotoğraf alınması yasaktır.
Yorumlar (16)
samimiyet 6 yıl önce
''Ak Parti her mahallede, köyde, kasabada, ilçede büyük kalabalıkla miting yapan tek parti.'' erdoğan özegen e başlık at desen o bile böyle bir başlık atamazdı.haber sitesi değil resmen yandaşlık sitesi.niğde 13 yıldır ne gördüde umudu akp olacakmış hatta sn özegende milletvekilliği yapadı mı,kimi kandırıyorlar.bıraksınlar bu işleri yapacak adam 13 yılda neler neler yapardı ama bi 13 yılı daha yok bu memleketin.
cebcü 6 yıl önce
bu yimek paralarını kendi cebünden mi veriyon yoksa müteahh it ve çıkar menfaat lişkili adamlar mı ödüyor ya sen cebünden para mı harcarsın anca çıkar menfaat çetelerin öder seçilince çıkartırlar acısını mu milletten
KÜRŞAT 6 yıl önce
TÜRK AKP YE OY VERMEZ,VERİYORSA TÜRK DEĞİLDİR...
KÜRŞAT 6 yıl önce
güzel çalarsınız,güzel yalan söylersiniz,din istismarını güzel yaparsınız,pkk ile görüşür görüşmedik dersiniz,idamı kaldırır apo canisini ipten alırsınız utanmadan mhp yi suçlarsınız,her şeyi satarsınız 60 bin km yolun yanına 17 bin km yol yapınca duble yol yaptık diyede öğünürsünüz,pisliksiniz pislik TÜRK DE BİZİZ,MÜSLÜMANDA BİZİZ..
YAPARIZ 6 yıl önce
türklüğü müslümanlığı sizin gibi çakallardan öğrencek değiliz aramızdaki fark ney biliyomusnuz 2001 yılındaki gibi siz ülkeyi mahvedersiniz bizde yeniden toplar yaparız
yiğit 6 yıl önce
kürşat Apo yu asacam diyip ecevitin yanına sığınanlaramı verelim
SADİ 6 yıl önce
UMUDA BAK UMUDA İŞLERİ GÜÇLERİ ÇALMAK YALAN SÖYLEMEK
EY GİDİ 13 YIL 6 yıl önce
niğdenin 13 yılı boşa gitti. herkes dersini aldı. işin zor be özegen.
ÜZGÜNÜZ 6 yıl önce
bu saatten sonra niğde paris olacak da deseniz artık yok, inandırıcılığınızı kaybettiniz. 13 yılı gördükten sonra.
ÖZEGEN 6 yıl önce
bu vaadlerin yarısını vekillik yaptığın dönemde yapabilseydin arkandan gelen çok olurdu. ama seçime 2 gün kala bunları söylemendeki tek amaç vekil olmak istemen. millet gözünü açtı. bu saatten sonra "sür eşeği niğdeye"
memur 6 yıl önce
bu toplantılarda boy gösteren sözde devletin memurlarına hiç yaptırım uygulanmaması ne kadar üzücü .devletin memuru olmak lazım siyasetin değil.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Son Yorumlar
Geçde olsa Devlet İmkanları Niğde'ninde kapısını çaldı. Hayırlısı Niğde ve ilçeleri için de? Sn Bakan Konuşmasında Tüm ilçelerimizi saydı Sadece Altunhisar ilçemizi anmadı diğer internet sayfasında Bakanlığa giden Heyet içinde Altunhisar ilçemizin belediye başkanı ismi yok Bu Yatırımlar için de Altunhisar a bişey yok ondanmı varda ak parti dışında olan MHP'li belediye olduğu içinmidir? Davet Edilmeyen veya Çağrılmayan Merak Uyandırıyor.
ne anlar misk i amberden tersi ağam alışmış burnu ziftinen katırane der ziya paşa borlu alıştı kokuya sıkıntı etmeyin kendinizi üzmeyin rahatınızı bozmayın beyler biz hep sizinleyiz
Senin mahalle bakkalında coca cola 8 lira iken zincir markette 5,75 liraydı bir ara
Temizlense de Bor'lunun ünvanı değişmeyecek gibi.Bu dere yüzünden tarihe geçen bir ünvan oldu malesef.Yani Emrah başkan bu artıtma tesisi ta 19 yıllık AKP iktidarında bir türlü bitiremedi.Bu koku aynı zamanda Üniversite kampüsünüde hep olumsuz etkiledi.İnşAllah bu güzel hizmet size nasip olur.Çevreye duyarlı olmak insani ve milli bir görevdir.
BİRAZ PAHALI OLDU AMA ÇOK GEREKLİ BİR YATIRIMDI TEBRİKLER
18°
açık
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 07 Mayıs 2021
İmsak 03:57
Güneş 05:32
Öğle 12:43
İkindi 16:31
Akşam 19:44
Yatsı 21:12
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 37 81
2. Fenerbahçe 37 76
3. Galatasaray 37 75
4. Trabzonspor 37 64
5. Sivasspor 37 58
6. Alanyaspor 38 57
7. Hatayspor 37 57
8. Gaziantep FK 37 54
9. Göztepe 37 51
10. Karagümrük 37 51
11. Konyaspor 37 45
12. Rizespor 37 45
13. Antalyaspor 38 43
14. Başakşehir 37 43
15. Malatyaspor 37 41
16. Kasımpaşa 37 40
17. Kayserispor 37 39
18. Ankaragücü 37 38
19. Erzurumspor 38 37
20. Gençlerbirliği 37 35
21. Denizlispor 37 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 33 67
2. Giresunspor 33 67
3. Samsunspor 33 67
4. İstanbulspor 33 61
5. Altay 33 60
6. Altınordu 33 57
7. Ankara Keçiörengücü 33 55
8. Ümraniye 33 50
9. Tuzlaspor 33 47
10. Bursaspor 33 46
11. Bandırmaspor 33 42
12. Boluspor 33 39
13. Balıkesirspor 33 35
14. Adanaspor 33 34
15. Menemenspor 33 34
16. Akhisar Bld.Spor 33 29
17. Ankaraspor 33 26
18. Eskişehirspor 33 8
Takımlar O P
1. Man City 34 80
2. M. United 33 67
3. Leicester City 34 63
4. Chelsea 34 61
5. West Ham 34 58
6. Tottenham 34 56
7. Liverpool 33 54
8. Everton 33 52
9. Arsenal 34 49
10. Aston Villa 33 48
11. Leeds United 34 47
12. Wolverhampton 34 42
13. Crystal Palace 33 38
14. Brighton 34 37
15. Southampton 33 37
16. Burnley 34 36
17. Newcastle 34 36
18. Fulham 34 27
19. West Bromwich 34 26
20. Sheffield United 34 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 34 76
2. Real Madrid 34 74
3. Barcelona 34 74
4. Sevilla 34 70
5. Real Sociedad 34 53
6. Villarreal 34 52
7. Real Betis 34 51
8. Granada 34 45
9. Athletic Bilbao 34 45
10. Celta de Vigo 34 44
11. Osasuna 34 40
12. Cádiz 34 40
13. Levante 34 38
14. Valencia 34 36
15. Getafe 34 34
16. Deportivo Alaves 34 31
17. Real Valladolid 34 31
18. Huesca 34 30
19. Elche 34 30
20. Eibar 34 26

Gelişmelerden Haberdar Olun

@