Tembel Yöneticiler Kente Kaybettirir

Niğde’yi yönetenlerin gitme vakti geldi Seçimi açık ara alacağız

SİYASET 05.01.2014, 18:46 08.01.2014, 01:02
959
Tembel Yöneticiler Kente Kaybettirir
banner830
 CHP Niğde Belediye Başkan Adayı Fahri Eker, Niğde Milletvekili Doğan Şafak, Merkez İlçe Başkanı Atila Soylu ve CHP Niğde İl Genel Meclisi Üyesi Aday Adayları, Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları da bulunduğu kalabalık bir partili heyetiyle çalışanlar ve esnafı ziyaret ederek, yeni yıllarını kutladı ve sorunlarına getireceği çözümleri anlattı.


 


Her gittiği yerde yoğun bir ilgi ile karşılanan CHP Niğde Belediye Başkan Adayı Fahri Eker ve CHP’liler esnafların yeni yılını kutlayıp, hayırlı kazançlar diledi.


 


30 Mart 2014 yerel seçimlerine hizmet için göreve talip olduklarını dile getiren CHP’lilerin çalışmaları gözle görülmeye başlandı. Şehir merkezinde ve özellikle dar gelirli mahallelerde yaptığı seçim çalışmalarıyla halkın sempatisini toplayan CHP’liler amaçlarının öncelikle CHP’nin Niğde’de belediye başkanlıklarını kazanarak, Niğdelilere belediyelerin kapılarını açacaklarını, CHP olarak başta Niğde merkez olmak üzere tüm belediyeleri alacağız. Halkımızın belediyelerle olan sorunlarına son vereceğiz.


 


Belediyelerimizin halkın belediyesi olduğunu bir kez daha göstereceğiz. Hiçbir vatandaşımız belediye kapılarından geri dönmeyecek. Halk kendi belediyesine sahip çıkacak ve CHP'nin yerel iktidarına halkımızın da desteğini alarak CHP'nin bayrağını belediye burçlarına dikeceğiz. CHP olarak tüm gençlerimizin ve halkımızın bir çatı altında toplanmasını ve bu seçimlerde özellikle gençlerimizin CHP'ye oy vermelerini istiyoruz."


Niğde’yi yönetenlerin gitme vakti geldi Seçimi açık ara alacağız


 


Eker, "30 Martta yapılacak yerel seçimlerde özellikle Niğde’de CHP açık ara seçimi kazanarak, Niğdelilere sosyal belediyeciliğin nasıl yapıldığını gösterecektir." Dedi.


 


 “Yeni yılda Niğde’de kin, nefret ve sevgisizlik dönemi bitecek. Niğde’de barış, özgürlük, demokrasi, adalet dönemi ve ötekisi olmayan bir anlayış hakim olacak. Hiçbir şekilde ayrımcılık yapmayan, yurttaşlarımızın yüzde yirmisi, yüzde otuzu, yüzde kırkı, yüzde ellisi benim anlayışı değil, biz yurttaşlarımızın hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden yüzde yüzünü kucaklamak istiyoruz. Yeni yılda, yüzde yüzünün de yüzünü güldürmek istiyoruz. Mevcut yöneticiler yoruldular. Artık Niğde’den gitme vakitleri geldi. Niğde’yi yönetenlerin artık gitme vakti geldi" diye konuştu.


 


Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Belediye Başkan Adayı yeni yılın barış, huzur, mutluluk getirmesini diledi. Acısıyla tatlısıyla 2013 yılının geride bırakıldığını belirten CHP'li Eker, yeni yılın yeni umutlar anlamına geldiğini dile getirerek "2013 çoğunlukla iktidar kaynaklı sıkıntılı bir süreci beraberinde getirdi. 2014 yılına da başta yolsuzluk olmak üzere birçok sorunla giriyoruz ancak ülkemizde huzurun hakim olması en büyük dileğimizdir" dedi.


 


Tembel yöneticiler kente kaybettirir


 


“Birçok alanda çok geniş bir potansiyele sahip olan Niğde’nin her alanda kalkınabilmesi için herkesin çok çalışması gerektiğine dikkat çeken Fahri Eker, en başta yerel yöneticilerin çok çalışkan olması gerektiğini söyledi. Eker, “Tembel bir yönetici, kente hiçbir şey kazandırmaz aksine kaybettirir. İş dünyasının taleplerine kulak tıkanmasından dolayı Niğde ilimiz, bugüne kadar maalesef hak ettiği ölçüde kalkınamadı. Yatırımcılarımız küstürüldü. Yerel yöneticilerin, iş dünyasının temsilcileri ile diyalog halinde olmaması, Niğde’ye kaybettirdi. Biz, bu olumsuzluğa son vermek istiyoruz. Ekonomide, kültürde, sporda, modern şehircilikte, sosyal yaşamın her alanında gelişmiş bir Niğde’nin önünde engel olan prangaları söküp atmak istiyoruz ” dedi.


 


30 Mart 2014'te yapılacak yerel seçimlerin de ülkenin ve Niğde’nin geleceği açısından yaşamsal bir önem taşıdığını dile getiren CHP Niğde Belediye Başkan Adayı Fahri Eker, "2014 yılı hem ülkemiz hem kentimiz hem de halkımız için bir dönüm noktası olacak. Yerel seçimler CHP'nin yerelde iktidara geldiği yıl olacak ve Niğde makus talihini CHP iktidarıyla yenecek. El ele verip Ülkemizi ve Niğde’mizi hak ettiği yere getirmek en büyük hedefimizdir. Belediyecilik mazeret üretme yeri değil, hayal satmıyoruz. Kentimize ve hemşerilerimize hizmet üretmeyi vaat ediyoruz.


 


Kentsel dönüşüm değil, kentsel gelişim diyoruz.


Niğde’nin tüm paydaşları ile ortak hareket ederek hizmet edeceğiz. Bu düsturdan asla vazgeçmeyeceğiz" dedi.


 


Eker, Niğde’nin bugünkü durumunu hak etmediğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:


 


İnsan odaklı bir belediyecilik anlayışı içinde, halkımızın mutlu ve huzurlu olduğu bir Niğde inşa edeceğiz. Kent içi trafiğinin ve otopark sorununun çözülememiş olması Niğde’yi oldukça sıkıştırdı. Kent trafiğimiz çok sıkıntılı. Alt yapıyla ilgili sorunlarımız hala devam ediyor. Arıtma tesisi ve Akkaya sorunu tamamlanıp yapılmadı, Kentimizde ki ağır koku rahatsızlık veriyor.  Bu konular acil çözüm bekleyen sorunlarımız. Bu sorunlarımızı bir an önce çözeceğiz" diye konuştu.


'Niğde’yi hak ettiği yere taşıyacağız'


"Bu şehir bunları hak etmiyor. Bu şehir bir anlamda kumpasa alınmış, bu şekilde ilerlemeyi hak etmiyor. Bu şehri kumpaslarından kurtararak Bu geri kalmış olan gidişine son vereceğiz.


 


Tüm hak ettiği yaşamsal hizmetleri hızıyla Niğdelilere vereceğiz. Bunun için de üç şey önemli, sevgi, samimiyet ve saygı. Sevmek her şeydir. İnsanı sevmeyen insana faydalı olamaz. Samimiyet önemli. İğreti davranış içinde olmayacağız, olduğumuzdan farklı görünmeyeceğiz. Yapmayacağımız hiçbir şeyi söylemeyeceğiz Üçüncü ilkemiz, saygı. Birbirimize saygı göstereceğiz. Olduğu gibi kabul edeceğiz. İnancı, tercihleri, siyasi görüşleri farklı olabilir ama gözümüzden akan yaşın rengi aynıdır, gülümsememiz hep aynıdır."


Niğde’de esnaf ve sanatkarın ekonominin can damarı olacağını dile getiren Fahri Eker, “Esnafımız belediye ile hiçbir problem yaşamayacak. Belediyedeki iş ve işlemlerinde özel bürolar aracılığıyla sorunlarına anında çözüm bulacak. Baba mesleğini icra eden, ekonomiye katkı sunan, istihdam sağlayan, üreten insanımız belediyenin başının tacı olacak” dedi.


Gezdiği, tokalaştığı, sohbet ettiği esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan ve tanınırlıkta hiçbir sorun yaşamadığı gözlenen Fahri Eker, CHP’nin Niğde’deki oylarını büyük oranda artıracağından kimsenin şüphesi olmaması gerektiğini vurguladı.


İşadamı ve yönetici kimliğiyle 20 yıldan bu yana başarılı bir grafik çizen Fahri Eker; CHP’nin değerli üyeleri, tüm örgütleri ve Niğdelilerin desteğiyle Niğde’de CHP’nin zaferini ilan edeceğini sözlerine ekledi.

banner697
Yorumlar (7)
şehri emin 7 yıl önce
Önce ahlak gelir. Laf ile peynir gemisi yürümez
KAHVEHANE 7 yıl önce
tembellikten bahsediyorsunuz ama yanınızdakileri çoğu kıraathaneden yani kahveden çıkmıyor.al kızı ve papazı komik olmayın.
tarkan 7 yıl önce
fahri eker senin nigdeye en büyük hizmetin herşeyden elini ayağını çekmen olur. herkez seni̇n nasi̇l biri olduğunu biliyor. bunu secimde göreceksin.
esnaf 7 yıl önce
fahri eker niğde kötüye gidyorda kötüye gittiği dönemde esnaf odası ve esnaf kefaletin başkanlığını yaparken 25 bin tl yi cebine koyuyodun o zaman nerdeydin arkadaş senin döneminde kötüye giden esnaf belediyeye gelince mi iyi olacak esnaf kefalet ve esnaf odalarını yediğin gibi belediyeyi de yer bi kenara oturursun
esnaf 7 yıl önce
diğer adayların içinde en iyisi olduğunu düşünüyorum fahri eker'in
esnaflar için her zaman yardımcı olmuş derdini dinlemiş ve hizmet için doğmuş biridir ilimize çok faydası olacağına inanıyorum...
ESNAF 7 yıl önce
bende diğer adaylar içinde en kötüsünün fahri eker olduğunu düşünüyorum. esnafların sırtından geçinen biri olduğunu düşünüyorum.
Kemalıst 7 yıl önce
dun imamhatip caddeli olanlar bugun pasakapili olamaz ey fasist fahri
Son Yorumlar
Bu konuda bazı yorumları okudum; Hesaplaşmadan ne helalleşmesi falan diyorlar. Hiii ne ayıp yaaa. Helali hoş olsunnnn diyeceksiniz, olup bitecek. Nankörlük etmemek lazım. Hadi uzatmayın. Helal olsun diyinnn.
Hakikatler
Ağzına sağlık Mehmet Başgan. Keşke Kemersar a başgan olsan.
Çoğumuz yediği kazıklardan ders o da keşkeleri çoğaltır. Diyorum ki sizin yazılarını okusunlar. Başarılar diliyorum.Iyi bayramlar.
FOR RECOVERY OF STOLEN BITCOIN AND RECOVERY OF LOST FUNDS FROM SCAMMER. I truly testify about Wizard Charles that indeed they are honest and truly the best to be contacted for any cyber fraud solution mostly when it comes to funds recovering cause I made a huge mistake that almost ruined my life and that of my families whereby both my credit score and funds amounted to $346,000.00 Dollars were gone simply because I wanted to invest with a broker who made me believe I can become a multimillionaire within 6 months not knowing it was just only a way out to fraud me but all thanks to. Wizard Charles You can as well hire him Hackers. Email: ([email protected])  WhatsApp: +971 55 274 0754 Removing Bad Records from Both Public and Private internet Databases Visit website to read more about them :  https://wizardcharlesgrouphackers.com/.n/
18°
açık
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 18 Mayıs 2021
İmsak 03:42
Güneş 05:22
Öğle 12:43
İkindi 16:34
Akşam 19:54
Yatsı 21:26
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 40 84
2. Galatasaray 40 84
3. Fenerbahçe 40 82
4. Trabzonspor 40 71
5. Sivasspor 40 65
6. Hatayspor 40 61
7. Alanyaspor 40 60
8. Karagümrük 40 60
9. Gaziantep FK 40 58
10. Göztepe 40 51
11. Konyaspor 40 50
12. Başakşehir 40 48
13. Rizespor 40 48
14. Kasımpaşa 40 46
15. Malatyaspor 40 45
16. Antalyaspor 40 44
17. Kayserispor 40 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 40 38
20. Gençlerbirliği 40 38
21. Denizlispor 40 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 36 83
2. M. United 36 70
3. Leicester City 36 66
4. Chelsea 36 64
5. Liverpool 36 63
6. Tottenham 36 59
7. West Ham 36 59
8. Everton 36 56
9. Arsenal 36 55
10. Leeds United 36 53
11. Aston Villa 36 49
12. Wolverhampton 36 45
13. Crystal Palace 36 44
14. Southampton 36 43
15. Burnley 36 39
16. Newcastle 36 39
17. Brighton 36 38
18. Fulham 36 27
19. West Bromwich 36 26
20. Sheffield United 36 20
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 37 83
2. Real Madrid 37 81
3. Barcelona 37 76
4. Sevilla 37 74
5. Real Sociedad 37 59
6. Real Betis 37 58
7. Villarreal 37 58
8. Celta de Vigo 37 53
9. Athletic Bilbao 37 46
10. Granada 37 45
11. Osasuna 37 44
12. Cádiz 37 43
13. Valencia 37 42
14. Levante 37 40
15. Deportivo Alaves 37 38
16. Getafe 37 37
17. Huesca 37 33
18. Elche 37 33
19. Real Valladolid 37 31
20. Eibar 37 30

Gelişmelerden Haberdar Olun

@