Saadet Partisi Bor Teşkilatı 6.Olağan Kongresini gerçekleştirildi. Yapılan olağan kongrede Mevcut İlçe Başkanı Fatih Yetkin, Görevini Muhammed Mücahit Binici'ye bıraktı. Muhammed Mücahit Binici tüm delegelerin oyunu alarak Saadet Partisi Bor İlçe Başkanı oldu.

Mümin İnan’a saldıranlar ile Sinan Ateş’e suikast listesindekiler aynı kişiler! Mümin İnan’a saldıranlar ile Sinan Ateş’e suikast listesindekiler aynı kişiler!

Kongrede konuşan Muhammed Mücahit Binici; Genel Ve yerel Siyasi konulara değindi. "Ülkenin içinde bulunduğu Ekonomik, Ahlaki ve siyasi yozlaşmaya Karşı Bugüne Kadar olduğu gibi, Bugünden İtibaren de Devam Edeceğiz. Türk siyasi Tarihinin En köklü partilerinden Biriyiz. Milli Görüşün tek temsilcisi Saadet partisi olarak genelde ve yerelde Ekonomik, Siyasi ve Ahlaki anlamda sorunları ve çözüm önerilerini her fırsatta dile getireceğiz. Bugün içinde bulunduğumuz bir diğer üzüntümüz de İslam aleminin içinde bulunduğu dağınıklık, son olarak Filistin’i yalnız bırakmıştır. Hem İslam ülkelerinin Hem de hükümetimizin bu tutumu İsrail'e güç vermektedir. Bir An evvel Hükûmetimizin seçim Kazanmaya harcadığı enerjiyi, Ülke ve misyonuna sahip olduğu İslam alemine kullanmasını bekliyoruz. Bor İlçemizde Gereken Temiz, ahlaklı ve üreten Siyasete Katkıda bulunacak ve Bor ilçemiz için Genel alanda çabamızı sürdüreceğiz” dedi

Editör: Selim GÖKEL