MHP'nin 4 İl Başkanı'da Bahçeli dedi

Dün Aksaray’da MHP Daraltılmış Bölge Toplantısında 4 il ortak basın açıklaması yaparak Devlet Bahçeli’ye kesintisiz destek kararı aldı.

SİYASET 16.09.2012, 19:48 16.09.2012, 19:48
MHP'nin 4 İl Başkanı'da Bahçeli dedi
 Dün Aksaray’da MHP Daraltılmış Bölge Toplantısında 4 il ortak basın açıklaması yaparak Devlet Bahçeli’ye kesintisiz destek kararı aldı.

Haber- Foto: Gökhan ÖZBEK / TyN HABER

 

MHP Aksaray İl Teşkilatının ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, MHP Genel Başkan Yardımcısı Reşat Doğru, MHP Niğde İl Başkanı Hakan Er, MHP Aksaray İl Başkanı Rıfkı Karabatak, MHP Nevşehir İl Başkanı Serkan Bedirthanoğlu, MHP Kırşehir İl Başkanı Cemil Cahit Pişkin ileçeşitli yönetsel görevlerde bulunan 150 partili katıldı.


Yakşalık 4 saat süren istişare toplantısı öncesi partililer Aksaray İl Başkanlığı’nda ortak deklarasyon yayınlayarak MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi 4 Kasım’da yapılacak olan 10. Olağan Büyük Kurultayda desteklediklerini ilan ettiler.


Ortak basın açıklamasını yapan Aksaray İl Başkanı Rıfkı Karabatak, ülkenin kritik bir süreçten geçtiğini ifade ederek büyük kurultayda bir liderlik sorunu görmediklerini ifade ederek Dr. Devlet Bahçeli’yi kesintisiz destekleme kararı aldıklarını ilan ettiklerini beyan etti.


27 Ekim 2013’de Milliyetçi İktidar Kurulacak!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Reşat Doğru yaptığı konuşmada ülke ve dünya konjonktürünü değerlendirerek MHP’nin çözüm alternatiflerini sıraladı. 27 Ekim 2013’de yapılması planlanan seçimde MHP’nin patlama yapacağını ifade eden Doğru; “AKP iktidarından bunalan vatandaşlarımız, 27 Ekim 2013’de MHP2yi tercih ederek ülkenin yeniden kurtuluşuna katkı sunacaklar. Milliyetçi Hareket Partisi iktidarlığında alt üst edilen tüm kırmızı çizgilerimiz yeniden saygınlık kazanacak, ülke başı dik ve onurlu hal alacaktır!” dedi.


Şehitlikte Yasin-i Şerif

İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıdan sonra tüm partililer hep beraber Aksaray Şehitliği’ni ziyaret ederek, Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm aziz şehitlerin ruhlarına Yasin-i Şerif okutarak aziz şehitlerimizi andı!


İstişarede Niğde Damgası!

Daraltılmış Bölge Toplantısı için il ilçe başkanları  ile beraber üst kurul delegelerinin davetli olmasına rağmen, Niğde toplantıda İl Başkanı Hakan Er, Merkez İlçe Başkanı İmdat Yağmur, Bor İlçe Başkanı Şefik Çalgın, İl Genel Meclis Üyeleri Tahsin Eren, İbrahim Uzun ile birlikte üst kurul delegeleri ile birlikte 80’ü aşkın partili yönetici katıldı. Toplantıda sık sık Niğde’de oluşan millieyetçi sinerji değerlendirirken İl Başkanı Hakan Er, yaptığı konuşmada uzun süre partililerce ayakta alkışlandı.

MHP’li Er konuşmasında gelinen süreci değerlendirerek; Bizler Milliyetçi Hareket Partisi’nin birer sıra neferi olarak, ülkücülük idealinin bu topraklarda mutlaka iktidarla taçlanacağına kuşkumuz olmadan, mücadelemize aralıksız devam ediyoruz.

Böylesine kutsal bir mücadelede teferruatları tartışmak, kişilerin davranışlarını sorgulamak gibi bir lüksümüz hiç olmadı, olmayacak!

İdealimizin büyüklüğü karşısında, ülke çapındaki sorunların büyüklüğü yadsınamaz! Ama davamızın refleksi bu sorunları çözecek güç ve iradeye her daim sahip olmuştur.

Bu davanın yegane şerefli partisi olan Milliyetçi Hareket Partisi,  bu topraklarda filizlenen, kök salan ve Orta Asya’dan Balkanlar’a, Kafkaslar’dan Ortadoğu’ya kadar her santimetre karesinde hayat bulan bir mihenk taşı olduğu asla ama asla unutulmamalıdır.

Böylesine kutsal bir davanın, böylesine büyük bir partinin ve böylesine önemli sorumluluğun elbette liderliğe, üstelik tartışmasız bir liderliğe ihtiyacı vardır. Bizler ne şanslı bir davanın neferleriyiz ki bu davaya hayat veren Başbuğumuz Alpaslan Türkeş’ten sonra bu davayı omuzlayan, yükselten ve yücelten bir liderimizin varlığı partimize hayat vermektedir.

İşte böylesine kutsal bir inançta, sorumlulukta MHP’de hiçbir zaman liderlik sorunu olmadığı kanaatindeyiz. Üstelik aksini iddia ederek yola çıkanların bu davayı küçülttüğünü, bu davayı yok saydığını dahası kişisel hesaplarını partinin üstünde tuttuğunu düşünüyoruz. Bunun için bu davanın mutlak ve ebedi bir liderliği vardır. Bu lider sadece bizim için değil, bu davaya umut bağlamış milletimizin lideri olan Sayın Dr. Devlet Bahçeli’dir.

Bizler dün olduğu gibi, bugünde ve yarında bu vasıfların hepsini taşıyan ve önderliğinden asla kuşku duymadığımız Dr. Devlet Bahçeli’nin arkasından yürümekten onur duyacağız. Bizler bu açıklama ile açıkça beyan ediyoruz ki , Türkiye zor bir süreçten geçerken, bölücülük tehlikesi bu kadar nüksederken Dr. Devlet Bahçeli’nin liderliğinden başka bir alternatifimiz yoktur. Bunun için MHP Niğde Üst Kurul Delegeleri olarak Devlet Bahçeli ile yol arkadaşlığımıza kesintisiz ve koşulsuz devam edeceğiz. Kendisi bizimle yürüdüğü sürece, Ülkücülük davasının bir sıra neferi olarak 3 hilal bayrağını daha yükseltme noktasında kararlılığımız sürecektir.

MHP Liderliği demek, milliyetçi ve vatanseverler için Bağımsız Türkiye Liderliği demektir. Bu ülkü ve inançla Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in vefatından beri aralıksız çalışmakta, mücadelesini sürdürmektedir. Kendisinin davasına olan hizmeti hiç kuşkusuz tartışılamaz ve yadsınamazdır. Böylesini büyük bir liderin sıra neferi olmak ise biz ülkücüler için büyük bir övünç kaynağı ve de büyük bir ivmedir. Bu bilinç ve inançla kongrenin liderimiz Devlet Bahçeli lehine sonuçlanacağından asla kuşkumuz da yoktur. 4 Kasım’da yapılacak olan büyük kongremizde Liderimizin işaret ettiği yoldan yürüyecek ve bu inançla Lider Ülke Türkiye idealinde çalışacağız.

4 Kasım’da gerçekleşecek olan kongremiz sadece liderlik yarışına indirgemek isteyen sığ beyinlere buradan sesleniyoruz. Biz Milliyetçi Hareket Partisi Niğde Teşkilatı olarak bu kongreyi Türk-İslam aleminin kuvay-i milliyesi olarak değerlendiriyoruz. Ankara’da yükselecek milliyetçi tavır, kısa sürede bu coğrafyaların ötesinde yankılanacaktır.

Bunun için Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin emrinde bu bilinçle hareket etmek, 4 Kasım’da Türk’ün dirilişini tüm Dünya ya ilan etmek için bulunacağız.

Kongremiz başta AKP’den bunalan milletimiz fertlerine umut olacak, kongremiz Siyonist baskılarla zulme maruz kalan Filistinli kardeşlerimizin ışığı olacak. Kongremiz bağımsızlığını isteyen Doğu Türkistanlı kardeşlerimizin sevdası olacak. Kongremiz Türk’ün asil toprağı olan Kerkük’te,, Musul’da Türklük şuurunun yılmaz bayrağı olacaktır. Kongremiz emperyalist saldırı altında direnen tüm İslam Aleminin kurtuluşu olacak. Kongremiz Amerikan saldırganlığa dur diyenlerin mihenk taşı olacak. Kongremiz liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin dünya lideri olduğunun ispatı olacaktır.

Buradan son defa Tüm ülküdaşlarımıza sesleniyorum böylesine onurlu ve kutsal davada güçe, imana ve inanca ihtiyacımız vardır. Ve bu güç Ebedi Başbuğumuz Gazi Mustafa Kemal’in beyan ettiği “Damarlarımızdaki asil kanda mevcuttur!”

Allah yar ve yardımcımız olsun.

Ne Mutlu Türküm Diyene!” dedi.

Aksaray MHP İl başkanı Rıfkı Karabatak

Serkan Bedirhanoğlu Nevşehir İl başkanı

Cemil Cahit Pişkin Kırşehir İl başkanı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Resat Doğru

banner697
Yorumlar (8)
ügd li ihtiyar 10 yıl önce
arkadaşlar tamam destekleyin de, bahçeli kaç genel seçim ve kaç yerel seçim geçirdi başarılı olamadı. bu zamana kadar ki performansı nedir ki bundan sonra ne olabilecek. salı günleri kükremesi ile bu iş çözülmez, vatandaşın içinde değil, resmi ve despotik bir parti görünümü var. tvlere çıkmıyor, herkesi azarlıyor, demokrat değil, partide özgürlük yok. elene elene veya öğütüle öğütele eleğin altında kalan küçük taneler ile parti yürütülüyor. eleğin üstünde kalan asıl faydalı ülkücülerden faydalanılamiyor. kaybedilen seçimin ve en önemlisi kasetlerin hesabı ne bu parti yöneticilerinden soruldu, nede o olayı çekip basına verenlerden. ülke de muhalefet etmeye o kadar kolay ve iyi bir zemin olmasına rağmen mhp proje ve yöntem geliştiremiyor. ama bu başkanlar da haklı eğer devlet bahçeli genel başkan olamaz ise bu arkadaşların başkanlıkları da gidecek.
ülkücü genç 10 yıl önce
bahçeli def olup gidinceye kadar vallahi billahi mhp ye oy yok çalışma yok def olursa iktidar oluruz millet bıktı akp den ama bizde bahçeliden bıktık
ÜYD li İhtiyar 10 yıl önce
yoruma tamamen katılıyorum, saygılar sunarım
talip kahraman 10 yıl önce
bunları yazan akp lilerdir. devletin başına devlet geçecek ve çakallara meydan bırakılmayacak.
MASUM KÖYLÜ ÇOCUGU 10 yıl önce
devletin başina devleti getirdikte ne oldu. bu harekaetin herşeyini bitirdi bu il başkanlari kendilerini buğday ambarinda sanan tavuklardan daha kötü. sali günleri önündeki kağittaki yazilari bile okuyaman birinden medet umuyorlar. siz dua edinde bu hareketin ülküsüne oy veriyoruz yo0ksa size ve genel başkaniniza kağit mendil bile çok. hangi plani proğrami koyuyyorsunuzda iktidara altenatif oluyorsunuz birakin hareketin önünü açin birilerinin eteğini öpmekten vazgeçinnn. millet arayiş içinde milletin derdine derman olacak adam gelsin. niğdede sinerji doğmuş muşş. siz ancak sinek avlarsiniz bu gidişlee...
Ferhat 10 yıl önce
kelimesi kelimesine katılıyorum yazdıklarına masum köylü çocuğu ha bu arada talip kahraman partide artık kan değişikliği şart sağır sultan bile biliyor bunu ama hala siz anlayamamışsınız
yunus onurlu 10 yıl önce
yüzde 10larda gezinmeye devam etmek için, küçük olsun benim olsun zihniyetiyle devlet bahçeli ölene kadar komutanlıktan ayrılmasın. niye mi komutan? çünkü bunlar emir erleri.
bozkurt 10 yıl önce
devlet bahçeliyle olmak istiyen olabilir aksay niğde nevşehir il başkanları mhp illerinde bitirme noktasına getirmiştir halen milletten ve tabandan oymu bekliyorlar ben partimin neferi olarak kim gelen başkan olursa olsun oyum partim için fakatmhp partisi yerel seçimlerde yüzde 10ları bu kafayla zor olacaktır sizler acıklama yapın akp nin arkasından gidin biz bu davayı sokata kazandık şehitler verdik çakal sürüsü gelip genel merkezde çakalık yapıp partiyi bitirsin diye şehit ve mücadele vermedik artık bu devlet beyle olmuyor yönetim bazında kendinizi bir açın halkın içinde olun dinleyin ondan sonra söylersiniz 2913 mhp devlet bahçeliyle yıkım olacaktır bunu iyi bilin parti tabanlarının oy vermiuyeceni düşünün artık bitir planını artık birileri devreye soktu anlayın hergün anketler yapılıyor ve eriyoruz bir gün nerde yanlış yaptık dersinizde iş işten geçer 4 tane garibana olur yine sizlere allah akıl fıkır versin yolunuz acık olsun inadına koray diuyecegiz
16
açık
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 28 Eylül 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 7 16
2. Galatasaray 7 16
3. Başakşehir 6 14
4. Beşiktaş 7 14
5. Konyaspor 7 14
6. Fenerbahçe 6 13
7. Trabzonspor 7 13
8. Kayserispor 7 12
9. Gaziantep FK 7 11
10. Kasımpaşa 7 9
11. Alanyaspor 7 8
12. Giresunspor 6 7
13. Karagümrük 6 6
14. Antalyaspor 7 6
15. İstanbulspor 6 5
16. Ankaragücü 6 4
17. Sivasspor 7 4
18. Ümraniye 7 2
19. Hatayspor 6 1
Takımlar O P
1. Eyüpspor 6 13
2. Bodrumspor 6 11
3. Keçiörengücü 6 11
4. Boluspor 5 10
5. Bandırmaspor 5 10
6. Sakaryaspor 6 9
7. Samsunspor 6 9
8. Pendikspor 6 9
9. Manisa FK 5 8
10. Tuzlaspor 6 8
11. Göztepe 6 8
12. Adanaspor 6 7
13. Rizespor 5 6
14. Gençlerbirliği 6 6
15. Altay 6 5
16. Altınordu 5 3
17. Erzurumspor 5 3
18. Ö.K Yeni Malatya 6 3
19. Denizlispor 6 2
Takımlar O P
1. Arsenal 7 18
2. M.City 7 17
3. Tottenham 7 17
4. Brighton 6 13
5. M. United 6 12
6. Fulham 7 11
7. Chelsea 6 10
8. Liverpool 6 9
9. Brentford 7 9
10. Newcastle 7 8
11. Leeds United 6 8
12. Bournemouth 7 8
13. Everton 7 7
14. Southampton 7 7
15. Aston Villa 7 7
16. Crystal Palace 6 6
17. Wolves 7 6
18. West Ham United 7 4
19. Nottingham Forest 7 4
20. Leicester City 7 1
Takımlar O P
1. Real Madrid 6 18
2. Barcelona 6 16
3. Real Betis 6 15
4. Athletic Bilbao 6 13
5. Osasuna 6 12
6. Villarreal 6 11
7. Atletico Madrid 6 10
8. Real Sociedad 6 10
9. Valencia 6 9
10. Mallorca 6 8
11. Girona 6 7
12. Rayo Vallecano 6 7
13. Celta Vigo 6 7
14. Getafe 6 7
15. Sevilla 6 5
16. Almeria 6 4
17. Espanyol 6 4
18. Real Valladolid 6 4
19. Cadiz 6 3
20. Elche 6 1

Gelişmelerden Haberdar Olun

@