Ak Parti de yine Temayül, Aday Adayları yemekte...

AK Parti, Niğde genelindeki 23 belde belediye başkanlığı için temayül yoklaması yaptı. Yine bir başka programda Ak Parti Niğde Belediye Başkanlığı aday adayları bir yemekte buluştu.

SİYASET 08.12.2013, 13:34 12.12.2013, 01:19
 AK Parti, Niğde genelindeki 23 belde belediye başkanlığı için temayül yoklaması yaptı.  Yine bir başka programda Ak Parti Niğde Belediye Başkanlığı aday adayları bir yemekte buluştu. 

Ak Parti geçtiğimiz haftalarda Niğde Belediye Başkanlığı ve İlçe Belediye Başkanlığı için yaptığı temayül yoklamasını bu kez 23 Belde belediye başkanlığı için yaptı. 


Ak Parti Niğde merkeze bağlı ve ilçelere bağlı 23 belde belediye başkanlığı için temayül yoklaması yaptı. 

İnönü Mahallesi Sosyal Tesislerinde yapılan temayül yoklaması  Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz'ün denetiminde gerçekleştirildi. 

Temayül yoklama sonuçları daha önce olduğu gibi sandıklar açılmadan ve sonuçları açıklanmadan Genel Merkeze gönderildi.


ADAY ADAYLARI VE MİLLETVEKİLLERİ YEMEKTE BULUŞTUAk Parti’nin Niğde Belediye Başkan Aday Adayları düzenlenen yemekte buluştu.

Düzenlenen yemeğe AK Parti Aksaray Milletvekili ve il koordinatörü İlknur İnceöz, AK Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, AK Parti İl Başkanı Emrah Özdemir ile Belediye Başkan Aday Adayları katıldı.

AK Parti İl Başkanı Emrah Özdemir yaptığı açıklamada; "Aday adaylarımızla bir araya gelmek istedik. Daha doğrusu onlara teşekkür etmek istedik. Çünkü çok güzel herkese örnek olabilecek bir aday adaylığı yaşandı. Mevcut Belediye Başkanımız Sayın Faruk Akdoğan'ın adaylığı ile sonuçlanan bir süreç oldu. Bu süreç içerisinde herkes dostane bir biçimde birbirini rencide etmeden partimizi zora düşürmeden çok güzel ve büyük bir ailenin parçaları olduğumuzu göstererek güzel çalışmalar yapıldı. Bundan dolayı bütün aday adaylarımıza teşekkür ediyoruz. Bir adaymış gibi çalıştılar gösterdikleri performans çok iyiydi. Bu süreç bitmiş olmasına rağmen bir araya gelebiliyor ve güzel sohbetler edebiliyoruz. Bundan sonra da daha farklı yolculuklar olacaktır mutlaka siyaset uzun bir yol. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

"Belediye Başkanımız Faruk Akdoğan'a önümüzdeki dönemde de başarılar diliyorum"

Aksaray Milletvekili ve İl Koordinatörü İlknur İnceöz; "23 Belde Belediye Başkanlarının temayül yoklamaları için Niğde'deydik. Niğde teşkilatımızla birlikte yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Niğde'mizin Belediye Başkan Adayı açıklanmış bulunmakta. Ülkemizin 81 ili içerisinde çoğunluğu da açıklanmış bulunmakta. Ben tüm Belediye Başkanlarımıza bu seçimlerde başarılar diliyorum. Niğde açısından da şu açıdan çok önemli devam anlamında. Geçmiş dönem içerisinde yapılmış ve yarım kalan hizmetlerin tamamlanması bakımından önemli. Belediye tecrübe işidir. Bu anlamda ben Faruk Başkanımıza önümüzdeki dönemde ekibiyle birlikte başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

"Belediye Başkanımız Faruk Akdoğan'ı tebrik ediyoruz"

AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu; "Çok zorlu bir süreç değil ama heyecanlı bir süreç geride kaldı. Bir tane netice alındı. 13 tane aday adayımız vardı ve herkesçe malumdu ki bir tanesi aday olacaktı. İyi değerlendirmek gerekilen bir süreçti. Belediye Başkanının takibi söz konusu. Yaptığı çalışma ve diğer çalışmalar ile ilgili bir karne çıkartılıyor. Bunu Sayın Başbakanımız değişik toplantılarda açıkladı. Belediye performansı değerlendirmeleri, anketler. Şu ana kadar 6 tane anket yapıldı. Yapılan çalışmalar güzel oldu bir centilmenlik içerisinde geçti. Kırıcı, dökücü, bozucu birbirinizin aleyhinde bulunmadınız ve bu da iftihar edilecek bir husus. Bundan sonra aday belli oldu hep beraber partimizin başarısı için çalışacağız. Çünkü bu seçimler çok önemli. Hepinize teşekkür ediyorum. Faruk Başkanımıza da teşekkür ediyoruz, tebrik ediyoruz. Hayırlı olsun" dedi.

"Karar verici Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'dı"

AK Parti Niğde Milletvekili Ömer Selvi; "Çok centilmence bir süreç yaşandı. Hepimizin bildiği gibi bir çok il ve partilerde bu gibi centilmence süreçler yaşanmıyor. Böyle süreçler birleştirici süreçler olmasına rağmen bir çok yerde ayrıştırıcı şekilde ortaya çıkıyor. Fakat Niğde'de biz çok dostane ve centilmence bir süreç yaşadık. Çok aday çıkmasını bir zenginlik ve bir bereket olarak görüyorum. Böylesine zor ve böylesine metanetli bir görevi yapabilmek için Niğde'nin en önde gelen ve en kıymetli, bu işi en iyi şekilde yapabilecek arkadaşlarımız kardeşlerimiz taşın altına elini koyarak bu göreve talip oldu bu çok önemli bir durum. Her bir aday adayı arkadaşımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Burada karar verici Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'dı. 11 kişilik bir heyet ile bu kararı verdi. Karar verirken bütün Türkiye için kriterlerini çok daha önceden belirtmişti. Sizler rakip değildiniz. Bundan sonra da rakip değil ekip olacaksınız inşallah. Tek yürek olacağız, tek bilek olacağız. Niğde'de en iyi neticeyi alabilmek için çaba sarf edeceğiz" şeklinde konuştu.

"Her düşünce, her proje bizim için ayrı önem taşımakta"

Aday adaylığı sürecini değerlendiren Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "Niğde'mizde hepimize yakışır bir şekilde aday adaylığı kampanyası yürütüldü. Sonuç itibariyle Genel Merkezimizin uygun görmesi sonucu bu görevi yeniden bizim üstlenmemiz noktasında bir açıklama yapıldı. İstanbul'da düzenlenen programda Sayın Başbakanımız bizim adaylığımızı yeniden ilan etmiş oldu. Süreç içerisinde yapılan güzel çalışmalardan, centilmenliğe zarar verilmeyecek şekilde yapılan çalışmalardan dolayı tüm aday adayı olmuş arkadaşlarımıza ve onların ekibine teşekkür ediyorum. Biz dün beraberdik. Bu gün ve bundan sonra da inşallah beraber olacağız. Sizlerin her türlü projelerinden yararlanma yoluna gideceğiz. Her düşünce her proje bizim için ayrı önem taşımakta. Bizim aday olmamız ya da bizim kazanmamızdan ziyade önemli olan Niğde'mizin kazanması. Bir başka taraftan da partimizin kazanması. Bu seçimler Türkiye'mizin şekilleneceğinin en önemli adımlarından bir tanesi olacak. Çünkü bu seçim bir başka taraftan da 2014 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçiminin bir provası niteliğinde geçecek. O bakımdan bu seçimde Türkiye'nin geleceği oylanmış olacak. AK Parti ailesinin her ferdi için ve her vatandaş için bu seçimin önemli olduğunu düşünüyorum. Bizim yok ayrımız gayrımız. Hepimiz birimiz, birimiz hepimiz için. İnşallah durmak yok yola devam edeceğiz" dedi.

banner697
Yorumlar (8)
niğdeli 9 yıl önce
demokrasi varya partide geçmiş olsun akp
Yunus Onurlu 9 yıl önce
önceliklef sayın aruk akdoğan'ı aday olarak seçilmesinden dolayı yürekten kutluyorum. açıkçası benim gönlümde başka bir aday adayı vardı ama sayın akdoğan'ın da en az gönlümdeki kişi kadar niğdeye hizmet edeceğine inanıyorum. ayrıca açıklamalarını da takdir ettim doğrusu. diyorki akdoğan diğer aday adaylarının projelerini de inceleyeceğim ve faydalanacağım. işte niğdeyi ileriye götürecek anlayış budur. istişare ettiğimizde bizim düşünmediğimizi bir başkası düşünür, böylece yolumuz daha açık olur. sayın akdoğan'dan hasseten istirhamım kendi projesi olan efendibey kentsel dönüşümü ile birlikte sayın altındağın batı çevre yolu projesini de hayata geçirmesidir. faruk beyi yakinen de tanıma şerefine eriştim. kendisi çok mütevazi bir kişiliğe sahip ve herkesin görüşlerini dinliyor. demokratik bir anlayışla niğde altın çağını yaşayacak önümüzdeki dönem inşallah. niğde istişare kültürüyle örnek olacak.
sanane 9 yıl önce
allahın izniyle bu sefer ak parti ve kurmayları toprağa gömülecek
yok ya 9 yıl önce
temayül falan fasa fiso ya seçilecekler belli niğde deki temayülde aynı yönetimin ve partidekilerin gazı alınıyor başka bir halt yok foruk beyle yola devam diyor ama seçimi kazanmak o kadar kolay değil başta f. eker gibi bir adam var kirli siyaset te 1 numara kasetler fotoğraflar falan bunları dökerler yarın meydana ak parti rezil ederler fahri eker de yapar bu işleri ama açıktan yapar gizli gizli değil halk ona göre oy verir diyebiliriz
doğru 9 yıl önce
akp kendine yakışan adayları almış yine..kişiler herkes tarafından tanınan malum şahıslar......?
YALAKA 9 yıl önce
yalakalar yine çevresini sardi doladi ya bu memlekette hep yalakalara deger verilir memleket memleket değil ki icraat ve proje üreteni kovarlayiverirler
Yunus Emre 9 yıl önce
viedoyu seyrettim.il başkanı emrah bey politikaya ısınmış.ne de olsa emin abinin tedrisatı var.zaten efendi saygılı ve güven veren bir insan.allah yolunu açık etsin.belediye bşk adayı faruk beyde bütünleştirici bir konuşma yapmış.vekillerimizde ona keza.güzel bir yemekli toplantı.ak kadrolara yakışan olmuş.ama bir şey de dikkatimi çekti müstafi il başkanı ahmet özmen in morali çok bozuktu.birazda suçlu gibi davranıyordu.bir de dedi kodu var bazı aday adayları faruk bey in kazanmaması için muhalefet parti adayları ile dirsek temasına geçmişler.bunun şakası bile kötü ama görevden alınanlar videocular sinemacılar ağzı gevşekler ve bazı sazanlar dan şüpelenmemek de elde değil.
Yunus Onurlu 9 yıl önce
hiçbir aday adayının başka bir partiye çalışacağını sanmıyorum. zira bunu yaparlarsa insan içine çıkamazlar. çünkü niğdedeki 5 yıl zarfındaki hizmetler ortada. vatandaş aptal değil eskiye dönmek istesin. vatandaş balın tadını aldı bu dönem. şekerle avutamaz hiç kimse.
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 02 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Fenerbahçe 13 29
2. Galatasaray 13 27
3. Adana Demirspor 13 24
4. Konyaspor 14 24
5. Başakşehir 13 24
6. Kayserispor 14 23
7. Trabzonspor 13 23
8. Beşiktaş 13 22
9. Alanyaspor 14 17
10. Gaziantep FK 13 16
11. Antalyaspor 12 16
12. Giresunspor 13 15
13. Kasımpaşa 13 15
14. Hatayspor 13 14
15. Karagümrük 13 13
16. Ankaragücü 13 13
17. Sivasspor 14 11
18. İstanbulspor 13 8
19. Ümraniye 13 7
Takımlar O P
1. Eyüpspor 16 37
2. Rizespor 14 25
3. Pendikspor 14 25
4. Keçiörengücü 14 25
5. Boluspor 14 25
6. Samsunspor 14 24
7. Manisa FK 14 23
8. Bodrumspor 14 22
9. Bandırmaspor 14 21
10. Sakaryaspor 15 19
11. Altay 14 18
12. Adanaspor 14 17
13. Göztepe 13 17
14. Tuzlaspor 15 16
15. Erzurumspor 14 14
16. Altınordu 14 12
17. Ö.K Yeni Malatya 15 11
18. Gençlerbirliği 14 7
19. Denizlispor 14 6
Takımlar O P
1. Arsenal 14 37
2. M.City 14 32
3. Newcastle 15 30
4. Tottenham 15 29
5. M. United 14 26
6. Liverpool 14 22
7. Brighton 14 21
8. Chelsea 14 21
9. Fulham 15 19
10. Brentford 15 19
11. Crystal Palace 14 19
12. Aston Villa 15 18
13. Leicester City 15 17
14. Bournemouth 15 16
15. Leeds United 14 15
16. West Ham United 15 14
17. Everton 15 14
18. Nottingham Forest 15 13
19. Southampton 15 12
20. Wolves 15 10
Takımlar O P
1. Barcelona 14 37
2. Real Madrid 14 35
3. Real Sociedad 14 26
4. Athletic Bilbao 14 24
5. Atletico Madrid 14 24
6. Real Betis 14 24
7. Osasuna 14 23
8. Rayo Vallecano 14 22
9. Villarreal 14 21
10. Valencia 14 19
11. Mallorca 14 19
12. Real Valladolid 14 17
13. Girona 14 16
14. Almeria 14 16
15. Getafe 14 14
16. Espanyol 14 12
17. Celta Vigo 14 12
18. Sevilla 14 11
19. Cadiz 14 11
20. Elche 14 4

Gelişmelerden Haberdar Olun

@