İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi  23. Dönem Niğde Milletvekili Mumin İnan CHP'li  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile makamında  görüştü. 

Mumin İnan, Sosyal medya hesabından "Arkadaşım ⁦ @mansuryavas06 ⁩ işlerin kolay gelsin. Yolun açık olsun" şeklinde paylaşım yaptı. CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı  Mansur Yavaş, Niğdelilere iyi dilek ve selamlarını iletti. 

MUMİN İNAN'IN BİR BİLDİĞİ Mİ VAR?

İyi Partili Mumin İnan bu paylaşımdan 4 saat sonra "Herkesin gönül rahatlığıyla oy vereceği bir aday; yani millet ittifakının adayı Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı olacaktır. Bekleyin #AzKaldı "  paylaşımını yaptı. 

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mumin İnan geçtiğimiz yıl CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile de makamında bir görüşme yapmıştı.

Niğde siyasetinde Millet İttifakında  Ömer Fethi Gürer'den sonra,  Mumin İnan'ın da  güçlü bir siyasetçi olarak geleceği düşünülüyor. 

Hulus Özen'den Tarihi Kentler Birliği Başkanı Seçilen  Mansur Yavaş'a Tebrik Hulus Özen'den Tarihi Kentler Birliği Başkanı Seçilen Mansur Yavaş'a Tebrik

Editör: TE Bilişim