Ramazan Bayramı Mesajları

Bütün Türk ve İslam Aleminin Ramazan Bayramınızı kutlar, Bayramın bütün insanlığa huzur, adalet ve sağlık getirmesini temenni ederiz.

GÜNCEL 16.08.2012, 22:34 16.08.2012, 22:34
2073
Ramazan Bayramı Mesajları
banner830

 Bütün Türk ve İslam Aleminin Ramazan Bayramınızı kutlar, Bayramın bütün insanlığa huzur, adalet ve sağlık getirmesini temenni ederiz. BORHABER.NET Ramazan Bayramı kutlama mesajları


Niğde Valisi Alim Barut, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajı yayınladı. Vali Barut açıklamasında şunları söyledi; “Beklediğimiz bir Ramazan bayramına kavuşmanın ve kutlamanın sevinci içindeyiz. Ne mutlu böyle bir güne ulaşanlara, bu anı yaşayabilenlere… Ramazan huzur ve barış ayı olarak bilinir. Bizde Niğde’mizde huzurlu bir Ramazan ayı yaşadık, bayramına ulaştık. Küskünlük ve kırgınlıkların ortadan kalkması; sevgi, dostluk ve kardeşlik duygularının gelişmesi; manevi duygularımızın zirveye ulaşması, dini bayramların bir özelliğidir. Millet hayatına bu özelliklerin yansıyacağını umar, önümüzdeki günlerin bugünden daha güzel olmasını temenni ederim. Huzur dolu günlerin habercisi olmasını dilediğim bu güzel günde aziz milletimizin, Niğde halkının, mesai arkadaşlarımın, ilimizde kurulu tüm resmi ve sivil kurum mensuplarının ve basın camiasının Ramazan Bayramını en içten duygularla kutlar, saygılar sunarım.” 


***********************************************************************KAVAKLIOĞLU: “Bayram sevincimizi paylaşmayı ihmal etmeyelim”

AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Kavaklıoğlu mesajında bayramların kardeşlik iklimini, barışmayı, kucaklaşmayı ve dayanışmayı, birlik ve beraberliği tazeleme günü olduğunu söyledi.

Kavaklıoğlu Ramazan Bayramı mesajında şu ifadeleri kullandı: “Sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, bir yandan da her zaman olduğu gibi dünya üzerinde bayrama buruk gönüllerle giren insanların hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde taşıyoruz. Millet olarak, bu insanların yaşadığı acılara, bu insani trajedilere kayıtsız kalmamız, bunları görmezden gelmemiz düşünülemez”.

Kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi tazeleme günü

“Ramazan ayı içerisinde, can çekişen Arakan Müslümanları ve zulüm altındaki Suriyelilerle de eşsiz bir dayanışma örneği sergiledik. Bu vicdan ve merhamet seferberliği Türkiye’nin insani duyarlılığındaki engin mirastan kaynağını almaktadır. Asırlardır barış ve adalete öncülük eden Türkiye, günümüzde de yaşanan hiçbir insani drama seyirci kalmadı ve dünyanın neresinde olursa olsun yoksul ve mazlum halklar için bir umut ülkesi olmayı sürdürmüştür. Bayramlar kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu, birlik ve beraberliğimizi tazeleme günüdür. Bayramlarımızı bireyselleştirmek, bu günleri yalnızca tatil vesilesi kılmak, bizim kültürümüze ve bayramın ruhuna aykırıdır”.

Bayram sevincimizi paylaşalım

“Bayram sevincimizi, yaşlılarımızla, yoksul ve düşkünlerimizle de paylaşmayı asla ihmal etmeyelim, sevinçte de kederde de onlarla birlikte olduğumuzu gösterelim. Bunun gibi, şehitlerimizin yadigârlarını, ailelerini, çocuklarını, kahraman gazilerimizi, yetimlerimizi de unutmayalım”.

Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu mesajını “Bu duygu ve düşüncelerle yurtta ve yurt dışında bulunan bütün vatandaşlarımızın, tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, bayramın tüm insanlığa bolluk, bereket, barış ve huzur getirmesini diliyorum” diyerek tamamladı.

**************************************************************


BAŞKAN ERAT'TAN BAYRAM MESAJI


Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, Ramazan Bayramı dolayısı ile yayınladığı mesajında " Bayramlar kardeşlik iklimini, dayanışma ruhunu, birlik ve beraberliğimizi tazeleme günüdür"
 dedi. 

Erat, "Her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramına
daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, diğer yandan dünya üzerinde bayrama buruk gönüllerle giren insanların hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde taşıyoruz.

Bayram sevincimizi, yaşlılarımızla, yoksul ve düşkünlerimizle de paylaşmayı asla ihmal etmeyelim, sevinçte de kederde de onlarla birlikte olduğumuzu gösterelim. Aynı şekilde, şehitlerimizin yadigarlarını, ailelerini, çocuklarını, kahraman gazilerimizi, yetimlerimizi de unutmayalım. Bu düşüncelerle vatandaşlarımızın ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, bayramın tüm insanlığa bolluk, bereket, barış ve huzur getirmesini diliyorum." dedi.***************************************************************************


CHP İLÇE BAŞKANI HACI MUSTAFA ÇOPUR  “BAYRAM HUZURLU GÜNLERİN BAŞLANGICI OLSUN”

 

Cumhuriyet Halk Partisi Bor İlçe Başkanı Hacı Mustafa Çopur tüm halkımızın Ramazan Bayramını kutladı ve Mübarek Kadir gecesinin ardından Bayrama erilmenin güzelliği herkesi sarmalasın diliyoruz “dedi.

CHP Bor ilçe Başkanı Hacı Mustafa Çopur Ülkemizin zor ve sıkıntılı bir dönem yaşadığına dikkat çekerek nerede ise her gün yüreğimizi dağlayan şehit haberleri alıyoruz. Hükümet bu olaylar karşısında tek başardığı haberlerin basında yer almasına uyguladığı dolaylı sansür oluyor. Şehit cenazeleri ve bitirilemeyen terör ile artan acılarımıza birde komşularımız ile oluşan sorunlar eklendi. İran, Irak ve Suriye ile düne kadar sorunsuz süren ilişkilerimiz dış güçlerin dilediği şekle dönüşmesi sıkıntıları artırdı. Komşularımız ile nerede ise aramız iyi olan ülke kalmadı. Başarısız dış politikada her yurttaş gibi bizleri de kaygılandırıyor. Onca sorunun arasında artan hayat pahalılığı da her kesimi etkiliyor. Benzine birkaç gün ara ile zam yağdı. Vatandaş ağız tadı ile bayrama eremiyor. Mübarek günlerde dahi terör durmadı azdı. Dileğimiz o ki bu süreç bayramla biter ve ülkemiz bayram sevincini sürekli yaşayacağı koşullara gelir. Üzüntümüz ve kaygılarımız arttığı bu dönemde bayram birlikte ve bir arada olma duygumuzu geliştirmesini diliyorum. Bayram huzurlu günlerin başlangıcı olsun. Tüm halkımızın bayramını kutluyorum” dedi

************************************************************************


ÖMER SELVİ’den Bayram Mesajı

 

AK Parti Niğde Milletvekili Ömer Selvi Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayınladı. Bayramların sevinç ve birliktelik zamanları olduğunu belirten Selvi, mesajında şu görüşlere yer verdi:

Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı Bayram sevinci ile taçlanmıştır. Dini bayramlar kırgınlık ve dargınlıkların bittiği, insanlar arasında kaynaşmanın, dostluk ve arkadaşlıkların ilerletildiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının ön plana çıktığı zamanlardır. Sevgi, saygı, fedakârlık ve güzellikler adına ne varsa harmanlanıp gönülden gönüle sunulduğu günlerdir. Bu günlerde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmeli, dargınlıkları bir kenara bırakarak huzur içinde yaşamaya özen göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, başta Niğdeli hemşerilerim olmak üzere tüm milletimizin ve İslam âleminin bayramını kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum.”

Yorumlar (0)
Son Yorumlar
Bu konuda bazı yorumları okudum; Hesaplaşmadan ne helalleşmesi falan diyorlar. Hiii ne ayıp yaaa. Helali hoş olsunnnn diyeceksiniz, olup bitecek. Nankörlük etmemek lazım. Hadi uzatmayın. Helal olsun diyinnn.
Hakikatler
Ağzına sağlık Mehmet Başgan. Keşke Kemersar a başgan olsan.
Çoğumuz yediği kazıklardan ders o da keşkeleri çoğaltır. Diyorum ki sizin yazılarını okusunlar. Başarılar diliyorum.Iyi bayramlar.
FOR RECOVERY OF STOLEN BITCOIN AND RECOVERY OF LOST FUNDS FROM SCAMMER. I truly testify about Wizard Charles that indeed they are honest and truly the best to be contacted for any cyber fraud solution mostly when it comes to funds recovering cause I made a huge mistake that almost ruined my life and that of my families whereby both my credit score and funds amounted to $346,000.00 Dollars were gone simply because I wanted to invest with a broker who made me believe I can become a multimillionaire within 6 months not knowing it was just only a way out to fraud me but all thanks to. Wizard Charles You can as well hire him Hackers. Email: ([email protected])  WhatsApp: +971 55 274 0754 Removing Bad Records from Both Public and Private internet Databases Visit website to read more about them :  https://wizardcharlesgrouphackers.com/.n/
13°
parçalı bulutlu
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 17 Mayıs 2021
İmsak 03:45
Güneş 05:23
Öğle 12:43
İkindi 16:33
Akşam 19:52
Yatsı 21:24
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 40 84
2. Galatasaray 40 84
3. Fenerbahçe 40 82
4. Trabzonspor 40 71
5. Sivasspor 40 65
6. Hatayspor 40 61
7. Alanyaspor 40 60
8. Karagümrük 40 60
9. Gaziantep FK 40 58
10. Göztepe 40 51
11. Konyaspor 40 50
12. Başakşehir 40 48
13. Rizespor 40 48
14. Kasımpaşa 40 46
15. Malatyaspor 40 45
16. Antalyaspor 40 44
17. Kayserispor 40 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 40 38
20. Gençlerbirliği 40 38
21. Denizlispor 40 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 36 83
2. M. United 36 70
3. Leicester City 36 66
4. Chelsea 36 64
5. Liverpool 36 63
6. Tottenham 36 59
7. West Ham 36 59
8. Everton 36 56
9. Arsenal 36 55
10. Leeds United 36 53
11. Aston Villa 36 49
12. Wolverhampton 36 45
13. Crystal Palace 36 44
14. Southampton 36 43
15. Burnley 36 39
16. Newcastle 36 39
17. Brighton 36 38
18. Fulham 36 27
19. West Bromwich 36 26
20. Sheffield United 36 20
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 37 83
2. Real Madrid 37 81
3. Barcelona 37 76
4. Sevilla 37 74
5. Real Sociedad 37 59
6. Real Betis 37 58
7. Villarreal 37 58
8. Celta de Vigo 37 53
9. Athletic Bilbao 37 46
10. Granada 37 45
11. Osasuna 37 44
12. Cádiz 37 43
13. Valencia 37 42
14. Levante 37 40
15. Deportivo Alaves 37 38
16. Getafe 37 37
17. Huesca 37 33
18. Elche 37 33
19. Real Valladolid 37 31
20. Eibar 37 30

Gelişmelerden Haberdar Olun

@