Okullar Arası Kros Birinciliği Yapıldı

Okul sporları Federasyonu il temsilciliği ile Atletizm il temsilciliği tarafından ortaklaşa organize edilen okullar arası kros il 1. Liği yarışmaları 14 Ocak 2015 Çarşamba günü Bucak çayırı kros parkurunda koşuldu.

SPOR 15.01.2015, 16:31 15.01.2015, 16:33
Okullar Arası Kros Birinciliği Yapıldı
banner830
 Okul sporları Federasyonu il temsilciliği ile Atletizm il temsilciliği tarafından ortaklaşa organize edilen okullar arası kros il 1. Liği yarışmaları 14 Ocak 2015 Çarşamba günü Bucak çayırı kros parkurunda koşuldu.

 

 Bayanlar ve erkeklerde, Yıldızlar ve Gençler kategorisinde yapılan yarışmalara yaklaşık 150 civarında sporcu ile 30 civarında okul katıldı.  Yarışmalarda takımlar en fazla 6 sporcu ile yarışmaya katıldılar. İlk 4 sporcu puanlamaya alındı. Yarışmalar sonunda 1. Olan takım ve ferdi sporcular, 17 Şubat tarihinde yapılacak grup 1.lik yarışlarında Niğde’yi temsil edecekler. Dereceye giren sporcularımıza Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Bülent Özgüven ve Atletizm İl Temsilcisi Ali Tunç verdi.

 

Yarışmalarda koşulan mesafe ve yaş gruplarında dereceye giren ferdi ve okullar şöyle:

2000 Metre  2001-2002 Doğumlu  Yıldız Kızlar  yarışmasında ferdi olarak:

1. ŞEVVAL ÖZDOĞAN           FERDİ-ÖZEL SUNGURBEY O.O.

2. SONGÜL SOYLU    ALAY ŞEHİT OKTAY ÖN. O.O.

3. EDANUR SOYLU    ALAY ŞEHİT OKTAY ÖN. O.O.

2000 Metre  2001-2002  Doğumlu Yıldız Kızlar  yarışmasında takım olarak olarak:

1.      ALAY ŞEHİT OKTAY ÖN. O.O.

2.      SAZLICA O.O.

3.      BOR-100. YIL YATILI BÖLGE O.O.

3000 Metre  2001-2002 Doğumlu  Yıldız Erkekler  yarışmasında ferdi olarak:

1.MEHMET DAYAN   5 ŞUBAT O.O.

2.MEVLÜT ARIKAN   BOR-100. YIL YATILI BÖLGE O.O.

3.OSMAN YÜKSEL     BOR-100. YIL YATILI BÖLGE O.O.

3000 Metre  2001-2002 Doğumlu  Yıldız Erkekler  yarışmasında takım olarak:

1.      BOR-100. YIL YATILI BÖLGE O.O.

2.      5 ŞUBAT O.O.

3.      SAZLICA O.O.

3000 Metre 1997-98-99-2000 Doğumlu Genç  Kızlar yarışmasında ferdi olarak:

1. EDA VURAL           ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

2. ŞEYDANUR VURAL           ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

3. ESRA CEYHAN       LEMİDE YILMAZ ATABEK AN. LİSESİ

3000 Metre 1997-98-99-2000 Doğumlu Genç  Kızlar yarışmasında takım olarak:

1.      ATATÜRK ANADOLU LİSESİ

2.      75.YIL MEHMET GÖKER MES.TEK. AN.L.

3.      HÜDAVENT HATUN MES. TEK. AN. LİSESİ

5000 Metre 1997-98-99-2000 Doğumlu Genç  Erkekler yarışmasında ferdi olarak:

1. HASAN HÜSEYİN TOPÇU ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2.MURAT GÖRDEBİL            ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

3.YUNUS EMRE YILMAZ       BOR-ŞEHİT NURİ PAMİR AN. LİSESİ

5000 Metre 1997-98-99-2000 Doğumlu Genç  Erkekler yarışmasında takım olarak:

1.      ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

2.      MİMAR SİNAN MES.TEK. AN. LİSESİ

3.      BOR-ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ




Kaynak: Sitemizden haber fotoğraf alınması kesinlikle yasaktır... Hukuki işlem yapılır...
banner697
Yorumlar (0)
banner833
24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60 24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Fenerbahçe 1 3
2. Sivasspor 1 3
3. Malatyaspor 1 3
4. Denizlispor 1 3
5. Alanyaspor 1 3
6. Antalyaspor 1 3
7. Çaykur Rizespor 1 3
8. Trabzonspor 1 1
9. Kasımpaşa 1 1
10. Ankaragücü 1 1
11. Konyaspor 1 1
12. Gençlerbirliği 1 0
13. Göztepe 1 0
14. Kayserispor 1 0
15. Galatasaray 1 0
16. Beşiktaş 1 0
17. Başakşehir 1 0
18. Gazişehir 1 0
Takımlar O P
1. Fatih Karagümrük 1 3
2. Ümraniye 1 3
3. Adana Demirspor 1 3
4. Menemen Belediyespor 1 3
5. Osmanlıspor 1 3
6. Akhisar Bld.Spor 1 3
7. Hatayspor 1 3
8. İstanbulspor 1 1
9. Erzurum BB 1 1
10. Keçiörengücü 1 1
11. Boluspor 1 0
12. Adanaspor 1 0
13. Altınordu 1 0
14. Altay 1 0
15. Bursaspor 1 0
16. Balıkesirspor 1 0
17. Giresunspor 1 0
18. Eskişehirspor 1 -5
Takımlar O P
1. Liverpool 2 6
2. Arsenal 2 6
3. Man City 2 4
4. M. United 2 4
5. Brighton 2 4
6. Tottenham 2 4
7. Bournemouth 2 4
8. Sheffield United 2 4
9. Everton 2 4
10. Burnley 2 3
11. Norwich City 2 3
12. Leicester City 2 2
13. Wolverhampton 2 2
14. Crystal Palace 2 1
15. Chelsea 2 1
16. West Ham 2 1
17. Aston Villa 2 0
18. Newcastle 2 0
19. Southampton 2 0
20. Watford 2 0
Takımlar O P
1. Real Madrid 1 3
2. Sevilla 1 3
3. Mallorca 1 3
4. Real Valladolid 1 3
5. Athletic Bilbao 1 3
6. Atlético Madrid 1 3
7. Deportivo Alaves 1 3
8. Osasuna 1 3
9. Granada 1 1
10. Villarreal 1 1
11. Real Sociedad 1 1
12. Valencia 1 1
13. Eibar 1 0
14. Real Betis 1 0
15. Barcelona 1 0
16. Getafe 1 0
17. Leganés 1 0
18. Levante 1 0
19. Celta de Vigo 1 0
20. Espanyol 1 0
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@