Nevşehir’de Taekwondo Dostluk Turnuvası

Nevşehir’de yapılan Taekwondo Dostluk Turnuvası Türkiye Şampiyonasını aratmadı.

SPOR 09.11.2010, 22:39 09.11.2010, 22:39
Nevşehir’de Taekwondo Dostluk Turnuvası
banner830
Nevşehir’de yapılan Taekwondo Dostluk Turnuvası Türkiye Şampiyonasını aratmadı.
Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Taekwondo İl Temsilciliğine bağlı taekwondo spor kulüplerinin ve diğer yakın illerin spor kulüplerinin katılımı ile Nevşehir’de organize edilen "I. Kapadokya Yakın İller Arası Taekwondo Turnuvası" tamamlandı.
6–7 Kasım 2010 Tarihleri arasında gerçekleşen turnuvaya 14 İlden 27 Kulüp ve 300 Sporcu katıldı. Geleceğin şampiyonlarının mücadele ettiği turnuvada her maçın final maçı kalitesinde geçtiğini belirten taekwondo il temsilcisi Orhan İnan Nevşehir’in birinci olduğu turnuvada kendilerinin 5.nci olduklarını ifade etti.
Taekwondo takımımız gösterdiği performansla göz doldurdu. Gelecekte Niğde’li Milli Sporcularımız arasına yeni yeni Taekwondo sporcularımızın da eklenerek gururumuzun artacağını ifade eden İnan başarıyla tamamlanan “I. Kapadokya Taekwondo Turnuvası’nın” gelecek senelerde katılımın daha da artarak devam edeceğine inandığını söyledi.
 
TURNUVADA MADALYA ALAN NİĞDELİ SPORCULAR
1-    AHMET TALHA İNAN ALTIN MADALYA
2-    HAKAN ÇALKAN ALTIN MADALYA
3-    CEREN ATAÇ ALTIN MADALYA
4-    MERT BAŞKURT ALTIN MADALYA
5-    NERMİN TAŞPINAR GÜMÜŞ MADALYA
6-    SÜMEYYE KIRAN GÜMÜŞ MADALYA
7-    MUSTAFA KEMAL GÖKDEMİR BRONZ MADALYA
8-    ALPEREN ŞAŞMAZ BRONZ MADALYA
9-    BÜŞRA KÜBRA UÇAR BRONZ MADALYA
10-HATİCE KÜBRA ÖLMEZ BRONZ MADALYA
11-İREM ATAÇ BRONZ MADALYA
12-AYŞEĞÜL KARACA BRONZ MADALYA
13-KÜBRA KENDİRLİ BRONZ MADALYA
                                TEKNİK SONUÇLAR
 
MİNİK ERKEKLER                                                        MİNİK BAYANLAR
 
25 kg.
1- Berat Arık- Adana
2- Enes Demir- Nevşehir
3- Samet Çelik- Karaman
3- Mustafa Gökdemir- Niğde
25 kg.
1- Ayşenur Sayar- Konya
2- Zeynep Yiğit- Nevşehir
3- Rabia Ardıç- Adana
3- Ceren Öztürk- Nevşehir
28 kg.
1- A.Talha İnan- Niğde
2- Musa Nail Çekerek- Yozgat
3- Ahmet Baran- Nevşehir
3- H. İbrahim Avcı- Adana
28 kg.
1- Gülşen Erçoban- Adana
2- Aybüke Demirci- Konya
3- Aleyna Ulaşan- Konya
3- Hilal Çapkın- Çorum
30 kg.
1- Resul Aktekin- Adana
2- Batuhan Durmuş- Konya
3- Abdulselam Çetin- Yozgat
3- Alper Kaan Karabacak- Mersin
30 kg.
1- Sude Tilki- Mersin
2- Rümeysa Bıyık- Konya
3- Hilal Özdemir- Nevşehir
3- Müzeyyen Bulut- Nevşehir
33 kg
1- Selçuk Akbaş- Karaman
2- Burak Sönmez- Adana
3- Alperen Şaşmaz- Niğde
3- Muhammet Kandemir- Yozgat
33 kg.
1- Büşra Aksu- Nevşehir
2- Sümeyye Kıran- Niğde
3- Esra Boz- Nevşehir
3- İrem Ataç- Niğde
37 kg.
1- Selahattin Akbaş- Karaman
2- Harun Turhan- Mersin
3- Enes Yüzen- Adana
3- Bilal Nacak- Kastamonu
37 kg.
1- Fatma Bilgiç- Adana
2- İlayda Yılmaz- Mersin
3- Hamide Hilal Kur- Sakarya
3- Hatica Kübra Ölmez-Niğde
40 kg.
1- Kutay Çekem- Adana
2- Hüseyin Eken- Mersin
3- Abdulbaki Özdemir- Konya
3- Hüseyin Çoşkuner- Nevşehir
40 kg.
1- Ayşenur Ketsek- Konya
2- Şüheyda Türkoğlu- Konya
3- Büşra Şarlak- Karaman
3- Eda Kurutluca- Nevşehir
44 kg.
1- Mertcan Kelem- Kastamonu
2- Muhammet Çetinkaya- Nevşehir
3- Mücahit Samet Yaşar- Konya
3- Mehmet Ali Akol- Konya
44 kg.
1- İrem Selen Kafalı- Nevşehir
2- Tuğba Işık- Mersin
3- Zeynep Altan- Nevşehir
3- Hatice Günay- Nevşehir
47 kg.
1- Alperen Uludağ- Mersin
2- Eşref Ergün- Karaman
3- Alper Yasin Ateş- Nevşehir
3- Atakan May- Mersin
47 kg.
1- İpek Çiğdem- Nevşehir
2- Ayşegül Armağan- Konya
3- Ceyda Durmuşoğlu- Adana
3- Ayşegül Karaca- Niğde
 
 
+51 kg.
1- Yunus Emre Sayan- Kayseri
2- Talha Bayram- Konya
3- Batuhan Tahta- Eskişehir
3- Bekir Çetin- Konya
+51 kg.
1- Beyaza Ceran- Karaman
2- Şerife Aytürk- Konya
3- Ayşe Gülsüma Altan- Yozgat
3- Cansu Ateş- Mersin
 
 
YILDIZ GENÇ ERKEKLER                                          YILDIZ GENÇ BAYANLAR
 
45 kg.
1- Hakan Çalkan- Niğde
2- Yunus Kaçar- Konya
3- Ahmet Furkan Güvenç- Yozgat
3- Emir Han Rüstem Eren- Çorum
45 kg.
1- Sezen Şevik- Mersin
2- Ayşegül Funda Alp- Karaman
3- Melike Nur Kabukanoğlu- Kastamonu
3- Esra Çam- Çorum
48 kg.
1- Mert Başkurt- Niğde
2- M.Ali Çoşkuner- Nevşehir
3- Alptuğ Çağlar- Kastamonu
3- Zekeriya Aslan- Yozgat
48 kg.
1- Derya Akdeniz- Adana
2- Derya Yakup- Kayseri
3- Kübra Duru- Aksaray
3- Sıdıka Nur Balbaloğlu- Konya
51 kg.
1- Mustafa Şahin- Adana
2- Mehmet Han Baysal Konya
3- Berkan Ertuğrul Uluer- Çorum
3- Ahmet Yurtaş- Çorum
51 kg.
1- Büşra Baycanlar- Adana
2- Nermin Taşpınar- Niğde
3- Büşra Kübra Uçar- Niğde
3- Kübra Kendirli- Niğde
55 kg.
1- Mevlüt Sabuncu Kayseri
2- Süleyman Şevik- Mersin
3- Nurullah Cankurtaran- Yozgat
3- Sezer Bulut- Nevşehir
55 kg.
1- Ceren Ataç- Niğde
2- Sevdiye Demir- Nevşehir
3- Rabia Duru- Aksaray
3- Fatma Armağan- Konya
 
 
 
 
 
 
 
Yorumlar (0)
banner833
16°
az bulutlu
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 3 9
2. Çaykur Rizespor 4 8
3. Fenerbahçe 3 7
4. Denizlispor 4 7
5. Galatasaray 4 7
6. Gazişehir 4 7
7. Malatyaspor 4 6
8. Trabzonspor 4 6
9. Konyaspor 4 6
10. Sivasspor 4 5
11. Antalyaspor 4 5
12. Ankaragücü 4 5
13. Beşiktaş 4 4
14. Başakşehir 4 4
15. Kayserispor 4 2
16. Göztepe 4 2
17. Gençlerbirliği 4 1
18. Kasımpaşa 4 1
Takımlar O P
1. Ümraniye 4 9
2. Bursaspor 4 9
3. Keçiörengücü 4 8
4. Hatayspor 3 7
5. Fatih Karagümrük 3 7
6. Altay 4 7
7. Akhisar Bld.Spor 4 7
8. Adana Demirspor 4 6
9. Balıkesirspor 4 6
10. İstanbulspor 4 5
11. Adanaspor 4 5
12. Altınordu 4 4
13. Erzurum BB 4 4
14. Osmanlıspor 4 4
15. Menemen Belediyespor 4 4
16. Boluspor 4 1
17. Giresunspor 4 1
18. Eskişehirspor 4 -5
Takımlar O P
1. Liverpool 5 15
2. Man City 5 10
3. Tottenham 5 8
4. M. United 5 8
5. Leicester City 5 8
6. Chelsea 5 8
7. Arsenal 5 8
8. Bournemouth 5 7
9. West Ham 4 7
10. Southampton 5 7
11. Everton 5 7
12. Crystal Palace 5 7
13. Norwich City 5 6
14. Burnley 5 5
15. Sheffield United 5 5
16. Brighton 5 5
17. Newcastle 5 4
18. Aston Villa 4 3
19. Wolverhampton 5 3
20. Watford 5 2
Takımlar O P
1. Sevilla 4 10
2. Atletico Madrid 4 9
3. Real Madrid 4 8
4. Athletic Bilbao 4 8
5. Barcelona 4 7
6. Granada 4 7
7. Real Sociedad 4 7
8. Levante 4 6
9. Osasuna 4 6
10. Villarreal 4 5
11. Deportivo Alaves 4 5
12. Real Valladolid 4 5
13. Valencia 4 4
14. Mallorca 4 4
15. Real Betis 4 4
16. Celta de Vigo 4 4
17. Espanyol 4 4
18. Getafe 4 3
19. Eibar 4 1
20. Leganés 4 0
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@