12.03.2021, 00:12 739

Niğde ve Arz-ı Mevut

Kendileri dışında kimseyi insan olarak görmeyen ırkçı siyonizm ideolojisinin temel amacı büyük İsrail devletini yeniden kurmaktır. Tanrıyı kıyamete zorlamak gibi teorilerle kendilerine tanrısal bir güç atfeden bu guruh kurdukları küresel şebekeler aracılığıyla bütün dünyayı parmaklarında oynatmaktalar. Kitle iletişim araçları ile sosyal medya araçlarını ellerinde tutarak her türlü yalanı gerçekmiş gibi göstermeyi başarmaktadırlar.
Yozlaşmış inançlarına göre vadedilmiş topraklar olarak gördükleri yerleri ele geçirmek için her türlü hileyi ve oyunu sergilemekte bir sürü piyonu kendilerine kul köle etmektedirler. Bazı siyonist kadınların sırf bu amaçlarla Urfa ilimizde doğum yaptıkları bilinen bir gerçektir. 
Son yıllarda Arap baharı sonrası Suriye'nin kuzeyinin insansızlaştırılması ve bölücü örgütün o bölgede silahlandırılması hep aynı amaç içindir. Bu ideolojinin mensupları islam toplumlarını birbirine düşürüp kırdırarak kendileri emek harcamadan bölgeyi ele geçirmeyi hedeflemektedirler. Yıldan yıla amaçlarına daha çok ulaşmakta maalesef bölgeyi bir ateş çemberi ile kuşatmaktadırlar. 

Son yıllarda ülkemizin birçok yerinde toplu arazileri satın alanlar iyi incelenmelidir. Bir yeri işgal etmeden önce oralardan büyük miktarlarda araziler almak siyonistlerin bilinen bir taktiğidir.  İlimiz arz-ı mevut sınırlarının kesişim noktasında görülmekte olup siyonistler için önemli bir noktadadır. Esasında Toros savunma hattı tarih boyunca stratejik bir öneme sahip olmuştur. Bundan dolayı Niğde ve çevresi herhangi bir müdafaa durumunda önemli bir hat olacaktır.

Türk çocuğu her daim uyanık olmalıdır. Siyonizm her türlü tarz ve kılıkta içimize sızabilir.  Örneğin ülkemizde yıllarca siyonizm karşıtı görünen bazı yapıların örgütsel olarak siyonizmin birer istihbarat ve casusluk şebekesi olduğu ortaya çıkmış görünmektedir.  Bu tecrübe etrafında devlet içinde devlet gibi hareket eden ve milleti bölen seküler ve seküler olmayan her türlü hareket iyi takip edilmeli Türk milletinin çocukları bu tür yapıların kölesi olmaktan kurtarılmalıdır. Bilhassa gücünü faizden ve faiz lobilerinden alan siyonistlere karşı ekonomi alanındada mücadele edilmelidir. Bunlar para ile ilgili her türlü sepekülasyonu yapacak bir gücü elde etmiş durumdadırlar. Ekonomik krizler yaratarak devletleri ve insanları bitmeyen bir borç sarmalının içine alarak servetlerine servet katmaktadırlar.  Tüketim ekonomisi yerine tasarruf ekonomisine geçmek lüksten vazgeçip kanaat kültürünü  yaygınlaştırmak kölelikten kurtulmanın ve bağımsız yaşamanın en önemli çıkış noktasıdır. 

Tarih üretmeyen, dedikodu ile vakit geçiren ve durmadan birbirinin kuyusunu kazan toplumların mezarıdır. Bir toplum ayakta kalmak istiyorsa madden ve manen bağımsız olmalı kendi halkı dışında hiçbir güçten emir almamalıdır. Bunu sağlamak içün gelir dağılımı adaletli olması, kamu malının ve her türlü hukukun korunması, liyakatın temel belirleyici unsur olması gerekmektedir.

Kültürel emperyalizm karşısında yerli ve milli değerlerimiz ön plana çıkarılmalı, aile kavramı korunmalıdır. Aile müessesesini muhafaza edemeyen milletler tarih sahnesinden silinip giderler. Siyonizmin başarıya ulaşmak için tahrip etmeyeceği ve dönüştürmeyeği bir değer yoktur. Son yıllarda güçlenen lgbt benzeri bizim inançlarımıza göre cinsi sapıklık olarak görünen hareketlerin meşrulaştırılma çabalarının altında aile olgusunu yıkmak ve insan neslini bozmak gibi hedefler yatmaktadır. Vatan sadece taştan topraktan ibaret bir kavram değildir. Sağlam bir aile yapısı, yabancı tesirler karşısında bozulmamış bir dil ve kanunlara saygılı bir toplumda vatanın bir parçasıdır. Örneğin müşterilerinin hepsi Türklerden oluşan bir memlekette işyerinin adını ingilizce koyanlar vatanlarını farkına varmadan işgal ettirmektedirler. İşgal noktasında ha ingilizin kendisi gelmiş ha kültürü ve dili gelmiş neticede ikiside bir işgal türüdür. Aşağılık kompleksi içinde kendi dilini kendi kültürünü küçük görenler bindikleri dalı kestiklerinin farkında bile değildirler.

Batılar rönesans sonrası dönemle birlikte maddi gücü ele geçirdiğinden bu tarafa bizim hakim olduğumuz toprakların çoğunu ele geçirmiş ve şu anda bile yurdumuzu elinizden almak için her türlü oyunu oynamaya devam etmektedirler. Milli mücadenin nasıl koşullarda kazanıldığı sinema ve diziler aracılığıyla topluma anlatılmalı insanlarımızın zihni amerikan sinemasının sahte kahramanlarından arındırılmalıdır. 

Önümüzdeki yıllar bölgemiz açısından çok büyük çatışmalara gebe olarak görünmektedir. Binlerce tırdan oluşan silah ve muhimmatlar bize karşı kullanılmak kastı ile bölücü örgüte teslim edilmektedir. Bugün Amerika tarafından silahlandırılan bölücü örgüt çoğu konuda  Irak'ın kuzeyindeki peşmergelerle ortak hareket etmeye çalışmaktadır. Bu yapılardan biri dindar,  biri din karşıtı olduğu halde bu iki yapı bölücülük ve ırkçılıkta birleşebilmektedirler. Elbette tarih siyonistlere mayın eşekliği yapanların hazin sonunu yazacaktır. 

Bölgede bölücü örgütün silahlandırılmasının arkasında olan güçler hiçbir zaman bize dost olmamışlardır. Bu örgütün varlığı Amerika ve İsrail'in işine gelmektedir. Bu ve benzeri ülkeler kendi getireceği askere en az 3000 dolar harcayacakken 500- 600 dolara bölge insanını size devlet kuracağız diye silahlandırıp bu yolla aramızda kalıcı bir kan davası açmayı hedeflemekte ve bir taşla iki kuş vurmaktadırlar. Amerika'ya uşaklık yapanlar bir piyon olarak kullanıldıklarını anladıklarında gözlerini cehennemde açacaklardır.

Ortadaki en büyük problem; yıllardır ırkçılık ve mezhepçilik gibi sebebler yüzünden islam ülkelerini birbirine düşürüp kırdıranlarda değil aynı oyuna tekrar tekrar düşen müslümanlardadır. Ne yazık ki islam toplumları cahil ve fakir bırakılmış aralarındaki ihtilaflar ise hep kaşınarak bir araya gelmeleri engellenmiştir.  İslam toplumlarının içinde müslüman görünen ve çift din taşıyan yapıların olduğu bilinmektedir. Bu şebekelerin düştüğümüz tuzaklarda söz sahibi olduğu unutulmamalıdır. Zahirde manevi değerleri savunuyormuş gibi görünen bazı yapıların perde arkasında siyonistlerle işbirliği halinde oldukları gözlerden kaçmamaktadır. Paradan başka tanrı tanımayan kalbi ve ruhu çölleşmiş olan bu şahısların bu milletin derdiyle dertlenmesini bekleyemeyiz. Bunlar refah zamanı ortada görünüp sıkıntı zamanı kabuk değiştirip ortadan kaybolan tiplerdir.

Tahminimizce Niğde önümüzdeki yıllarda bölgesel olarak büyük hesaplaşmaların yaşanacağı ve Türk milletinin dünyaya gücünü haykıracağı zamanların bir şahidi olacaktır. Çünkü bütün dünyanın gözü Ortadoğuda ve bizim üzerimizdedir ve nihayetinde dananın kuyruğu burda kopacaktır. Dünyayı istilaya hazırlanan Çin ile halihazırda istila etmekte olan batılı güçler arasında tek tampon bölge ülkemizdir. Biz ülkemiz ve milletimiz ile güçlü olursak dünya ve insanlık her türlü yıkımdan kurtulabilir. Biz gidersek batı ve doğu birbirini boğazlayacak ve insanlık tükenme noktasına gelecektir. Türk çocuğu hiçbir zaman kendini basite almamalı ve dünyayı değiştirecek kudretin damarlarında dolaşan asil kanda olduğunu aklından çıkarmamalıdır. Bu konuda bir örnek arıyorsa tarih kitaplarına müracaat edebilir. 

Şu gerçek unutulmamalıdır ki; Dün nasıl haçlılar geldi ve bu topraklar onlara mezar olduysa yarın aynı şekilde bu hain bölücülere ve siyonistlere de mezar olacaktır. Çünkü bu topraklar vatanın bölünmez bütünlüğü için kuş uçmaz kervan geçmez yerlerde canını toprağa bir tohum gibi eken asil ruhlarındır. Bu toprakların gerçek sahipleri kara toprağın altında kefensiz yatan aziz şehitlerimizdir. Ay yıldızlı bayrağın dalgalandığı her yerde onların kutlu izi bizlere yol göstermektedir.

Hakiki bir müslüman vatanını milletini sevmeyi onurunun şerefinin bir parçası olarak görür. Örneğin; Irak'ta  "kesnizaniler" ülkelerini Amerikan işgaline açarken bir müslümanda olması gereken izzet ve namus kavramlarını ayaklar altına almışlardır. Bu yapının Türkiye uzantılarıda bizim başımıza bir iş gelse aynı ihaneti yapacaklardır.  Bir insanın zahirde dindar görünmesi bizi aldatmamalıdır. Neticede vatanı olmayanın dinide olmaz. Gavurun eline düşenin ne dini ne imanı kalır.

Ne yazık ki ülkemiz kuzeyden Rus, doğudan Çin ve İran batıdan Avrupa ve Amerika ve güneyden Arap ve Yahudi tehdidi ile karşı karşıyadır.

Türk çocuğu gençliğe hitabede bulunan dahili ve harici düşmanlarını hiçbir zaman unutmamalıdır. 

Yorumlar (0)
Son Yorumlar
Yazmak icin de yazmayin be kardeşim!!!
Enes ülgü denen kişinin adı niye geçmiyor bu haberlerde oda suça yardım ve ortalık etmiştir
Helal olsun başkanım.
Niğdemizden bir genel başkan yrd çıktı hayırlı olsun.
Adnan Başkan sözünü dosdoğru söyler.O Türk Milliyetçisidir.Hükümetin Suriye Politikasının Türk Milletine verdiği zararın da bir hakkın farkındadır.Atamızın canını emanet ettiği Türk Hekimlerine kalkan elin kırılması gerektiğini de söyler.Siz o suçlamalarınızı sarı sendikaya iletin.Türkiye Türklerindir.
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 22 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 22 51
2. Konyaspor 21 42
3. Fenerbahçe 22 36
4. Alanyaspor 22 35
5. Beşiktaş 22 35
6. Hatayspor 22 35
7. Başakşehir 21 34
8. Adana Demirspor 22 34
9. Kayserispor 22 31
10. Gaziantep FK 21 31
11. Sivasspor 22 30
12. Karagümrük 22 30
13. Galatasaray 22 27
14. Giresunspor 22 26
15. Kasımpaşa 22 24
16. Göztepe 22 24
17. Antalyaspor 22 23
18. Rizespor 22 21
19. Altay 22 18
20. Ö.K Yeni Malatya 21 15
Takımlar O P
1. Ümraniye 20 42
2. Ankaragücü 20 42
3. Erzurumspor 20 38
4. Eyüpspor 20 36
5. Bandırmaspor 20 33
6. Samsunspor 20 33
7. İstanbulspor 20 33
8. Adanaspor 20 32
9. Tuzlaspor 20 27
10. Gençlerbirliği 20 26
11. Manisa Futbol Kulübü 20 25
12. Boluspor 19 24
13. Kocaelispor 21 24
14. Keçiörengücü 20 23
15. Menemen Belediyespor 20 23
16. Altınordu 20 22
17. Bursaspor 20 20
18. Denizlispor 20 19
19. Balıkesirspor 20 8
Takımlar O P
1. Manchester City 22 56
2. Liverpool 21 45
3. Chelsea 23 44
4. West Ham United 22 37
5. Tottenham 19 36
6. Arsenal 20 35
7. M. United 21 35
8. Wolverhampton Wanderers 20 31
9. Brighton 21 29
10. Leicester City 19 25
11. Crystal Palace 21 24
12. Southampton 21 24
13. Aston Villa 20 23
14. Brentford 22 23
15. Leeds United 20 22
16. Everton 19 19
17. Norwich City 22 16
18. Watford 20 14
19. Newcastle 20 12
20. Burnley 17 11
Takımlar O P
1. Real Madrid 21 49
2. Sevilla 21 45
3. Real Betis 22 40
4. Atletico Madrid 20 33
5. Real Sociedad 20 33
6. Barcelona 20 32
7. Rayo Vallecano 20 31
8. Villarreal 21 29
9. Valencia 21 29
10. Athletic Bilbao 21 28
11. Espanyol 22 27
12. Celta Vigo 21 26
13. Osasuna 21 25
14. Granada 21 24
15. Elche 21 22
16. Getafe 21 21
17. Mallorca 20 20
18. Deportivo Alaves 21 17
19. Cadiz 21 15
20. Levante 20 11

Gelişmelerden Haberdar Olun

@