Kurban Bayramı mesajları

Kurban Bayramı nedeni ile kutlama mesajı yayınlayan kurum, kuruluş ve kişilerin yayınladıkları mesajları sunuyoruz.

GÜNCEL 03.11.2011, 14:50 03.11.2011, 14:50
Kurban Bayramı mesajları
banner830
Kurban Bayramı nedeni ile kutlama mesajı yayınlayan kurum, kuruluş ve kişilerin yayınladıkları mesajları sunuyoruz.--------------------------------------------------------------------------------------


Dost ve Müşterilimizin Kurban Bayramını kutlar, sağlık ve mutluluklar dileriz...BOR ÇAĞRI ALIŞVERİŞ MERKEZİ...

-----------------------------------------------------------------------------------

                      İSTERDİM Kİ BAYRAM TADINDA BAYRAMLARIMIZ OLSUN!

 

       Ezilen, horlanan, ötelenen ve sömürülen milyonlarca emekçi yeni bir bayrama daha merhaba diyor.

       İsterdim ki, barış ve kardeşlik içerisinde, yoksulluğun ve adaletsizliklerin olmadığı bir dünyada yaşayalım bayramları.

       İsterdim ki, Orta Doğu'da, dünyada ve ülkemizde açlık, yoksulluk, savaş, katliam, ölüm ve tarifsiz acılar kol gezmesin.

       İsterdim ki, bayram sevinçlerinden hiçbir insan, hiç bir Müslüman mahrum kalmasın, sevinçlerimiz gelen haberlerle boğazlarımıza düğümlenmesin, buruk yaşanmasın.

       İstiyorum ve eminim ki, insanlığın böyle güzel günleri çok yakındır.

       Bayramın, emekçileri ayrıştıran, savaşın eşiğine getiren ırkçılığa karşı, kardeşlik, barış ve bir arada yaşama eşitliğinin yeşereceği bir toprak olmasını diliyor, bayram sevinçlerinin yoksulluğun olmadığı, daha özgür ve mutlu bir dünyada yaşanması arzusu ile tüm inanan emekçi kardeşlerimin, arkadaşlarımın, yoldaşlarımın Kurban Bayramını kutlarım.

                                                                                                           Göksel Rıza Özkan

                                                                                                              Eğitim Emekçisi

 

       NOT: Bayram tatilini uzatıp, dokuz güne çıkartma niyetindeyim. Anlayacağınız 13 Kasım’a kadar yazmayacağım. Ada ve Ceylan Yayıncılıktan 50’nin üzerinde (53) yeni kitap geldi. Yazmayacağız lakin bol, bol okuyacağım. Bayram izlenimleri ve yeni çıkan kitaplardan kendimce önereceğim yazılar dokuz gün sonraya. Sağlıcakla kalın hoşça kalın.

                                                                                                


-------------------------------------------------------------------------------------


 Bor İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan SOLAK'ın bayram mesajı;

 

Sağlık, mutluluk dolu bir bayram geçirme dileğiyle tüm eğitim camiamızın kurban bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlığa ve ülkemize sağlık, huzur ve başarı getirmesini dilerim.

                                                             

                                                                       Adnan SOLAK

                                                                   İlçe Mili Eğitim Müdürü

--------------------------------------------------------------

CHP BOR İLÇE BAŞKANI HACI MUSTAFA ÇOPUR KURBAN BAYRAMINI KUTLADI
CHP BOR ilçe Başkanı Hacı Mustafa Çopur tüm halkımızın kurban bayramını kutladı. Ailece güzel, huzurlu bayram geçirmelerini diledi.
Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı Hacı Mustafa Çopur yaptığı açıklamada birliğimiz ve beraberliğimizin güzel günleri olan Dini ve Milli Bayramlarımızın bizleri birbirimize daha yakın kıldığını belirterek şöyle dedi.- Ülkemiz son dönemlerde önemli acılar yaşadı. Terör ile şehitlerimizin varlığı içimizi yaktı. Deprem felaketi üzüntümüzü artırdı. Bu arada ekonomik sıkıntı ile herkesim daraldı. Zam üstüne zam yapıldı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın törenleri iptali da bayram sevincimizin buruk yaşanmasına vesile oldu. Bunca acı ve sorun arasında Kurban bayramına erdik. Bu bayramda sevdiklerimiz ile birkaç gün olsun bayramın tadında geçmesini diliyorum” dedi. CHP Bor ilçesinde ilk gün bayramlaşma yapılacağını da belirten Hacı Mustafa Çopur bayram tatili yapmayan belediye temizlik,itfaiye gibi birimler ile , minibüs, otobüs,taksi şoförlerine ve güvenlik güçleri ile  diğer meslek kollarındaki çalışanlarında kolaylıklar diledi. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------NİĞDE VALİSİ ALİM BARUT’UN KURBAN BAYRAMI MESAJI
 
Bir bayrama daha ulaşmanın, Kurban Bayramını kutluyor olmanın sevincini yaşıyoruz. Şükürler olsun bugünlerde birlikte olduğumuz için.
 
         Milletimiz son günlerde hüzün verici olaylara düçar oldu. İnsanımızı acıya boğdu. Ama bayramlar sevinçler kadar acıların da paylaşılarak azaltıldığı günler, aynı zamanda birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz günler.
İşte böyle günler öncesinde şehitlerimizin acısını yaşadık, depremde kaybettiklerimizin acısını yaşadık.
         Mukaddes vatanımızın birliği, milletimizin hür ve bağımsız yaşaması uğruna verilen mücadelede şehit olanları, artık aramızda bulunamayan gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum.
Aynı duygularla depremde kaybettiklerimiz için de Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum.
Tekrar tekrar belirteyim ki; aziz milletimizin başı sağolsun, vatan sağolsun. Hüzünlüyüz; belki durgun, hatta belki de yorgun görünebiliriz. Ama bayrama ulaştığımıza göre mutlu ve ümitvar olmak durumundayız.
Atalarımızı bugünlerde tekrar tekrar anmak görevimizdir. Bu aziz vatanı bize emanet edenler çok büyük zorluklar çektiler. Şimdi bizim de görevimiz ülkemizi güçlü, milletimizi mutlu kılmaktır. Bunun için çalışmak en kutsal borcumuzdur.
Gelenek ve göreneklerimizin de kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bugünlerin sevincini, coşkusunu yardımlaşma ve dayanışma duygularını yaşayarak, yaşatarak tüm yaşantımıza hakim kılmalıyız.
Bayramlar, aramızdaki sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar dargınlıkların unutulduğu, geride bırakıldığı, barışın tesis edildiği, kardeşçe kucaklaşılacak günlerdir.
Bayramlar milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin tatbik edilip ses getirdiği, millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.
Bayramın milletimizin dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve refahına vesile olmasını; hep bir arada sevgi ve saygı dolu nice bayramlara ulaşmamızı; bayramın manasına uygun yaşanmasını diliyorum.
Bayramları huzur içinde geçirmemiz için görev başında olanlarımız var. Başta güvenlik kuvvetlerimiz mensupları, zabıta, itfaiye ve sağlık personeli ile bugünlerde tüm çalışanlara başarılar diliyor, bayramlarını tebrik ediyorum.
Köylü, beldeli ve kentli tüm Niğdelilerin teşkilat mensuplarının mesajımızı ileten medya camiasının kurban bayramlarını en içten duygularımla kutluyor, milletimiz ve insanımızın birliğine, beraberliğine, barışına ve huzuruna vesile olmasını temenni ediyorum.
Selamlar ve saygılarımla.
                                                                           Âlim BARUT
                                                                                Vali
--------------------------------------------------------------
 
 
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ CEMAL AKBIYIK’IN
KURBAN BAYRAMI MESAJI
 
 
Değerli Eğitimciler,
Sevgili Öğrenciler,
Bayramlar, bizi biz yapan; millet olarak birbirimizle kenetlenmemizi sağlayan; sevgi, kardeşlik, paylaşım ve yardımlaşma duygularının en üst seviyede yaşandığı huzur ortamlarıdır.
Bayramlar, modern hayatın koşuşturması içinde yalnızlaşan bireylere, kendimizi ve yanı başındaki insanları fark etme imkânı sunar, karşılıksız sevgi ve paylaşma duygularımızı geliştirir, sosyal yapımızı ve aile bağlarımızı güçlendirir, unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizi hatırlamamızı sağlar.
Geçmişte kalan bir takım değerleri ve güzellikleri yeniden hatırlayıp canlandıracağımız ve genç nesillere aktaracağımız, sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmek temennisiyle tüm eğitim camiamızın Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını dilerim.
 
Cemal AKBIYIK
Niğde Milli Eğitim Müdürü
 
 
-----------------------------------------------------------
 
Niğde Belediye Başkanı Faruk  Akdoğan’dan Bayram Mesajı
 
Kurban Bayramı için bir mesaj yayınlayan Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, bayramların sevgi, dostluk, kardeşlik, barış ve hoşgörü duygularının pekiştiği günler olduğunu ifade etti.
 
Başkan Akdoğan; “Kurban Bayramının küslüklerin ortadan kalkmasına, kardeşliğimizin ve birliğimizin pekişmesine vesile olmasını; şehrimize, ülkemize, bütün İslam alemine ve dünyaya sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Hemşerilerimin, milletimizin ve bütün İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyorum” şeklinde konuştu.
-------------------------------------------
 
 
Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi’den Kurban Bayramı tebriği
AK Parti Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi, Kurban Bayramı mesajı yayınladılar. Milleti birbirine yaklaştıran, sevgi ve dostluk bağlarını güçlendiren bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade Vekiller, başta Niğdeli hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam âleminin Kurban bayramını kutladıklarını söylediler.
Kavaklıoğlu: “Bu bayramda milletçe birbirimize daha çok kenetlenmeliyiz”
Alpaslan Kavaklıoğlu mesajında şunları iletti: “Bizim gelenek ve kültürümüz zorda kalanlara destek olmayı, öksüz ve yetimlere sahip çıkmayı, yaşlılarımızı sevindirmeyi mazlum ve yoksulu korumayı, komşusu açken tok yatmamayı gerektirir. Tarihimizde bayramlarımız hep bir arada ve birlik içinde kutlandı. Bu bayramı da yine birlik ve dirlik içinde kutlamayı diliyorum”. Tüm vatandaşların mübarek Kurban bayramını kutlayan Kavaklıoğlu, bayramın manasının yakınlaşmak, dayanışma içinde olmak olduğunu kaydetti. Bu bayramda milletçe birbirimize daha çok kenetlenmemiz gerektiğine işaret eden Kavaklıoğlu, Van depremi sonrası milletçe sergilediğimiz kardeşlik ve dayanışma duygusunun artarak devam etmesini temenni etti. Bayramlar vesilesiyle önceki yıllar gibi bu yıl da binlerce vatandaşın memleketlerine gitmek üzere yola çıkacaklarını da anımsatan Kavaklıoğlu, bayram sevincinin acıya boğulmaması için de vatandaşları uyardı. Kavaklıoğlu sözlerini şöyle tamamladı: “Sevinçlerimizi, yakınlaşmayı ve birliğimizi bayram sonrasına da taşıyalım; kardeşlik ve dostluk duygularımızı bütün bir yıla yayalım. Bu düşüncelerle Allah, sevinçlerimizi, mutluluklarımızı daim kılsın diyor, tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. Şehit ve gazilerimizi de rahmetle, şükranla anıyor, ailelerine sabır ve metanet diliyorum. Bayramın milletimize, İslam âlemine ve bütün insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesini Allah'tan diliyor; sizleri sevgiyle, saygıyla selamlıyorum”.
Selvi: “Milletçe verdiğimiz güzel mesajın da daimi olmasını diliyorum”
Ömer Selvi ise şunları söyledi: “Bayramlar bizi biz yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının arttığı, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel anlardır. En önemli manevi zenginliklerimizden birlik ve beraberliğin pekiştirildiği coşku, sevinç, kaynaşma ve yardımlaşma günü olan bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu içindeyiz. Ancak bu bayramı öncekilerden farklı kılan ve milletçe birlikteliğimizi güçlendirmemizin önemini bir kez daha görmemizi gerektiren acı olaylar yaşadık. Önce terör belası ardından deprem nedeniyle zor günler geçirdik. Allah’ten kaybettiklerimize rahmet, geride kalanlara sabır diliyorum. Milletçe verdiğimiz güzel mesajın da daimi olmasını diliyorum. Bizler de bu vesileyle idrak ettiğimiz bu güzel Kurban Bayramını fırsat bilerek milletçe kardeşliğimizi pekiştirip dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak huzur içinde yaşamaya özen göstermeli bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz. Başta Niğdeliler olmak üzere tüm milletimizin ve İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyor, hayırlar getirmesini temenni ediyorum”.
 
 
-------------------------------------------


banner697
Yorumlar (3)
KELAYNAK 8 yıl önce
bizlere bu kutlu günleri armağan eden rabbime şükürler olsun.bugün böyle mutlu günü idrak etmenin keyfini sürüyoruz.bu mübarek kurban bayramının bütün türk-islam alemine hayırlara vesile olması allahtan dileğimdir.allah bugünümüzü aratmasın. selam ile...
adnan alkan 8 yıl önce
mubarek kurban bayramınızı kutlar ülkesini seven tüm vatan sevenlere ve ülkücü camiaya nice bayram dilerim.
berivan 5 yıl önce
beyenilmez halde değil yani
banner833
açık
24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60 24_09_2013_02 Image Banner 142 x 60
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivasspor 11 21
2. Fenerbahçe 11 20
3. Trabzonspor 11 19
4. Alanyaspor 11 19
5. Başakşehir 11 19
6. Galatasaray 11 19
7. Malatyaspor 11 18
8. Beşiktaş 11 18
9. Gaziantep FK 11 15
10. Çaykur Rizespor 11 14
11. Göztepe 11 13
12. Konyaspor 11 13
13. Kasımpaşa 11 12
14. Denizlispor 11 11
15. Antalyaspor 11 11
16. Gençlerbirliği 11 10
17. Ankaragücü 11 9
18. Kayserispor 11 7
Takımlar O P
1. Hatayspor 11 21
2. Fatih Karagümrük 11 19
3. Ümraniye 11 18
4. Balıkesirspor 11 18
5. Akhisar Bld.Spor 11 18
6. Erzurum BB 11 18
7. Keçiörengücü 11 18
8. Bursaspor 11 17
9. Menemen Belediyespor 11 17
10. Altay 11 15
11. Adana Demirspor 11 12
12. İstanbulspor 11 12
13. Giresunspor 11 12
14. Boluspor 11 10
15. Osmanlıspor 11 10
16. Adanaspor 11 8
17. Altınordu 11 7
18. Eskişehirspor 11 1
Takımlar O P
1. Liverpool 12 34
2. Leicester City 12 26
3. Chelsea 12 26
4. Man City 12 25
5. Sheffield United 12 17
6. Arsenal 12 17
7. M. United 12 16
8. Wolverhampton 12 16
9. Bournemouth 12 16
10. Burnley 12 15
11. Brighton 12 15
12. Crystal Palace 12 15
13. Newcastle 12 15
14. Tottenham 12 14
15. Everton 12 14
16. West Ham 12 13
17. Aston Villa 12 11
18. Watford 12 8
19. Southampton 12 8
20. Norwich City 12 7
Takımlar O P
1. Barcelona 12 25
2. Real Madrid 12 25
3. Atletico Madrid 13 24
4. Sevilla 13 24
5. Real Sociedad 13 23
6. Athletic Bilbao 13 20
7. Getafe 13 20
8. Granada 13 20
9. Valencia 13 20
10. Osasuna 13 19
11. Villarreal 13 18
12. Levante 13 17
13. Real Valladolid 13 17
14. Deportivo Alaves 13 15
15. Eibar 13 15
16. Mallorca 13 14
17. Real Betis 13 13
18. Celta de Vigo 13 9
19. Espanyol 13 8
20. Leganés 13 6
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@