Yeniden Refah Partisi Niğde İl Başkanlığı Kasım ayı İl Divan Toplantısı  il binasında gerçekleştirdi.

 İl divan  toplantısına Niğde İl Sorumlusu Mevlüt Koç, Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Güner, İl Başkanı İmdat Aydın ve teşkilat mensupları katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı İmdat Aydın şu ifadelere yer verdi: “ Bizim davamızda zor diye bir kavram yok, pes etme diye bir kavram yok, vazgeçme diye bir kavram yok. Bugün bir kişi, yarın beş kişi, ertesi gün bin kişi oluruz. Bizim davamız Allah’ın davasıdır. Biz davamızı vatandaşlarımıza ev ev, köy köy, kasaba kasaba, mahalle mahalle anlatmaya ve gece demeden, gündüz demeden çalışacağız.” Dedi.

Saadet Partisi Niğde Geneli Belediye, İl Genel Meclis ve Belde Adayları Saadet Partisi Niğde Geneli Belediye, İl Genel Meclis ve Belde Adayları

Niğde İl Sorumlusu Mevlüt Koç konuşmasında Niğde'den memnuniyetlerinin bildirirken,  İlçe, köy ve kasabalarda  yapılacak çalışmaların startını verdiklerini söyledi. Yeniden Refah Partisi Niğde İl Başkanı İmdat Aydın ve İlçe Başkanı Musa Şahin hazırladıkları raporları divana sunarak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Editör: TE Bilişim