İl Genel Meclisinden Vali Çelik’e ziyaret İl Genel Meclisinden Vali Çelik’e ziyaret

Çalışmalar kapsamında yaklaşık 800 metre 400’lük Koruge boru ile ana kollektör hattı yapılacak olup, gerekli olan yerlere yağmur suyu ızgaraları yapılarak yolda su birikmelerinin önüne geçilecek, Proje ile yağmur sularının yola birikmesi engellenecek ve oluşabilecek olan taşkınların önüne geçilmiş olacaktır. Altyapı çalışmaları bittiğinde ise hemen üstyapı çalışmalarına geçilecektir. 
Konu ili ilgili bir açıklama yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Bizim çalışmalarımızdaki ana felsefemiz uzun yıllar kullanılacak bir hizmeti ortaya koymaktır. Bizce altyapı hizmetleri üstyapı hizmetlerinin olmazsa olmazıdır. Ekiplerimiz bir bölgeye girdikleri vakit orada en ince ayrıntıları ile çalışmalarını gerçekleştirirler. İnşallah şehrimizin her noktasında bu çalışmalarımız devam edecek. “İfadelerini kullandı.

BÜTÜN AMACIMIZ DAHA SAĞLIKLI HİZMET SUNMAKTIR 


Çalışmalarla ilgili bir açıklama yapan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Su ve Kanalizasyon Müdürlüğümüz tarafından ihtiyaç duyulan noktalarda yağmur suyu hatları, kanalizasyon hatları ve içme suyu hatları yapılıyor. Aynı zamanda mazgal yapımı ve rögar yükseltme işlemlerimiz devam ediyor. Şehrimizin birçok yerinde hatlarımızı yenilemek adına çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Bu minvalde şehrin en işlek noktalarından birisi olan Saygı Sokak’ta yağmur suyu hattı yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Buradaki altyapı çalışmaları tamamlandığında ise ekiplerimiz hemen üstyapı çalışmalarına geçecektir  Bütün amacımız halkımıza daha sağlıklı bir hizmet sunmaktır. “İfadelerini kullandı.