Selden zarar gören evleri, tarım arazilerini inceleyen Vali Koç, zarara uğrayan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.
Niğde genelinde etkili olan yoğun yağış sonrası bazı bölgelerde sel meydana geldiğini belirten Vali Koç, "Etkili olan yağışlar sonrası meydana gelen el nedeniyle bazı köy, kasabalarımızda ve ilçelerimizde de zararlara ve hasarlara sebebiyet verdi. Etkili olan yağış sonrası meydana gelen selden dolayı gerek köy yollarımızda gerekse köy içi yollarımızda bozulmalar oldu, bazı ekili tarım arazilerinde zarar meydana geldi" ifadelerini kullandı.
Vali Koç, etkili olan yağış sonrası meydana gelen selden dolayı zarar gören yerlerde arkadaşlarımız hasar tespit çalışmalarına başladı, bir taraftan DSİ, bir taraftan İl Özel İdare gerekli müdahaleleri yapıyor. Bir daha böyle sel felaketi yaşanmaması adına gerekli çalışmaları yapıyoruz. Vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum, inşallah vatandaşlarımızın zararlarını ve mağduriyetlerini öğreneceğiz.

Şehit Eşini, Son Yolculuğuna Kucağında 1 Yaşındaki Kızıyla Uğurladı Şehit Eşini, Son Yolculuğuna Kucağında 1 Yaşındaki Kızıyla Uğurladı