Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Uslu Uluslararası Vizyon Üniversitesi'nin (Kuzey Makedonya) mezuniyet törenine katıldı.

Mezuniyet töreninde açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi olarak soydaşlarımızla önemli ikili iş birliği anlaşmaları yaptığımızı vurgulayarak böylelikle Üniversitemizin uluslararası görünürlüğüne önemli bir katkı sağlandığını ifade etti.

Mezun olan öğrencilerin mezuniyetini de tebrik eden Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu tören katılımcılarının Türkçe Eğitim Bayramını da kutlayarak Türkçe’nin tüm coğrafyalarda yaygınlaşması için Üniversitemizde gönüllü elçiler olarak ifade ettiğimiz Türkiye’yi seven ve kendi milletine ülkemizi anlatmak için sabırsızlanan uluslararası öğrencilerimiz olduğunun da altını çizdi.

Rektör Prof. Dr. Hasan Uslu açıklamalarının sonunda misafirperverlikleri dolayısıyla Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Vecdi Can’a teşekkür ederek mezuniyetin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bor İlçe Halk Kütüphanesinde Kültürel Söyleşilere Devam Bor İlçe Halk Kütüphanesinde Kültürel Söyleşilere Devam

Editör: TE Bilişim