Niğde Belediyesi ve Başkent Niğde Vakfının birlikte organize ettiği Niğdeli bürokratlar buluşması Grant Otelde gerçekleştirildi.  Niğde’de, Türkiye genelinde önemli görevlerle bulunan Niğdeli bürokratlar, milletvekilleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, meslek odalarının yöneticileri ve basın kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

Niğdeli Gazi son yolculuğuna uğurlandı Niğdeli Gazi son yolculuğuna uğurlandı

Toplantı ile ilgili olarak Başkent Niğde vakfından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; “Niğde Belediyemiz ile birlikte organize ettiğimiz 2.Bürokratlar buluşmasını Niğde’mizde gerçekleştirdik. Toplantımıza katılan başta Valimiz, Milletvekillerimiz, Belediye başkanımız, Generalimiz, Başsavcılarımız, Çankaya kaymakamımız, Harran kaymakamımız, İl emniyet müdürümüz, Polis müfettişleri,  İl jandarma komutanımız, Genel müdür ve daire başkanlarımız, Baro başkanımız, İl genel meclisi başkanımız, İlçe belediye başkanları, Üniversitemiz rektör yardımcıları, dekanları, akademisyenleri, Belediye başkan yardımcılarımız, Oda başkanlarımız, basın kuruluşu temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları hemşerilerimize teşekkürlerimizi sunarız.”

“Niğde için hep birlikteyiz, hep beraberiz diyen” Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ise;

“Burada siz kıymetli hemşerilerimle birlikte olmaktan çok mutluyum. Bu organizasyona katılan herkese şehrimiz adına teşekkür ediyorum. Niğdelilerin her alandaki birlikteliği gerçekten çok önemli bizim için. İl dışında ki hemşerilerimizin birlikteliği şehrimiz adına çok büyük bir güç oldu ve bunun pozitif yansımalarını görüyoruz. Bu şehir için, Niğde’miz için hep birlikteyiz, hep beraberiz, Katılan Niğdeli bütün bürokratlarımıza ve hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Editör: TE Bilişim