Niğde’de 19 Mayıs coşkuyla kutlandı Niğde’de 19 Mayıs coşkuyla kutlandı

Etkinlik kapsamında Mini Clup, Çocuk Dansları, Palyaço, Hacivat-Karagöz, Animasyon ve İllüzyon gösterilerinde bulunuldu. Yarışmalarda derece alanlara sürpriz hediyeler verildi. Girişin ücretsiz olduğu etkinlikte gelenlere dondurma ve pamuk şeker ikram edildi.
BABALAR ÇOCUKLARININ KAHRAMANIDIRLAR
Kent Ormanı'nda gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Babalar Günü'nü tebrik etti. Çocuklar ve babaları etkinlikte buluşturduklarını söyleyen Özdemir, "İnanılmaz bir katılım var, aynı zamanda çocuklarımız karne aldı. Hem babalar hem çocuklar için eğlencelerimiz, ikramlarımız, hediyelerimiz var. Hep birlikte çok güzel vakit geçiriyoruz. Babalar çocuklar için çok önemli ve çocuklarımızın kahramanları." dedi. Programda çocuk dansları, palyaço, animasyon, illüzyon ve Hacivat-Karagöz gösterileri yapıldı. Yarışmalarda derece alanlara hediyeler verilen etkinlikte, katılımcılara dondurma ve pamuk şekeri ikram edildi.
ÇOK GÜZEL BİR ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Babalar Gününe yönelik olarak güzel bir program gerçekleştirdiklerini söyleyen Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir; “Evlerimizin direği olan, evlatlarını geleceğe hazırlamak için her türlü fedakârlığa katlanan, çocuklarının mutluluğunu kendi mutluluğu olarak gören, haklarını maddi hiçbir şekilde ölçemeyeceğimiz ve ödeyemeyeceğimiz babalarımızın babalar gününü en içten duygularımla tebrik ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren, bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını, aziz vatanımızın bekası için feda eden başta şehit ve gazi babaları olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü'nü en içten duygularımla kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. ” dedi. 
PİKNİKÇİLERİN MİSAFİRİ OLDU
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, program sonrasında kent ormanında piknik yapan vatandaşları ziyaret etti.  Biz büyük bir aileyiz diyen Başkan Özdemir; “Müthiş anlar yaşadığımız şenliğimiz sonrası piknik yapan hemşerimizin sofralarına misafir olduk, hep birlikte doğum günü kutladık. Kısacası güldük, eğlendik, çocuklar gibi şendik. Biz kocaman bir aileyiz, Rabbim bu ailenin birliğini daim eylesin inşallah.” dedi.