Niğde Belediyesi, geçtiğimiz günlerde, çalışanlarının maaş kartlarını, Bankalararası Kart Merkezi tarafından geliştirilen yerli ve milli kart TROY'a taşıma kararı almıştı. Bu kararı hızla uygulayan Niğde Belediyesi, çalışanlarının kartlarını yerli ve milli kart sistemi olan TROY ödeme sistemine geçirdi.

Niğdeli Üreticiler: Kurbanlık Piyasası Durgun Niğdeli Üreticiler: Kurbanlık Piyasası Durgun

 

FİLİSTİNLİ KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Filistin’e yönelik saldırılarda İsrail'i destekleyen şirketlere karşı boykotu her sahada devam ettireceklerini söyledi. Başkan Özdemir; “Filistin’de kardeşlerimize yapılan zulmü görmezden gelemeyiz. Bunun için elimizden gelen tüm imkanlarla bu zulmün karşısında durmaya çalışıyoruz. Sosyal tesislerimizde İsrail’e destek veren firmaların satışını yasakladıktan sonra, şimdi de personelimizin kartlarını TROY ödeme sistemine geçirdik. “Dedi.

 

TÜM VATANDAŞLARI TROY’A DAVET EDİYORUM

“Söyledik, sözümüzü tuttuk. Belediye olarak yerli ve milli TROY ödeme sistemine an itibarıyla geçtik” Diyen ️Başkan Özdemir; “Devletimiz, Visa ve Mastercard'ın yerine geçecek yerli ve milli bir hamleyle Bankalararası Kart Merkezimiz TROY'u kurdu. TROY ile artık yüzde 1,5 komisyon İsrail'e akmıyor, bizim bankalararası kart merkezimizde kalıyor. Tüm vatandaşlarımızı zulme karşı durmak için TROY sistemine geçmeye davet ediyorum." Dedi.

Editör: Selim GÖKEL