Başkan Özdemir; 100 Yılın Projesinde çalışmalar devam ediyor Başkan Özdemir; 100 Yılın Projesinde çalışmalar devam ediyor

İYİ Parti Niğde İl Başkanlığı, SMA Tip 1 Hastası Elif Sare’ye doğum gününde destek amaçlı kermes düzenledi.

Şadırvan parkta açılışı gerçekleştirilen kermese İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi (GİK) ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Mümin İnan, CHP Niğde İl Başkanı Erhan Adem, İYİ Parti Merkez ilçe Başkanı Selçuk Demir, İYİ Parti Niğde Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Aydan Gocul, Niğde Ziraat Odası Başkanı Veli Kenar, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kermes açılışında açılışında açıklama yapan İYİ Parti Niğde Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Aydan Gocul, Elif Sare’ye destek olmak için böyle bir organizasyon yaptıklarını belirtti.

FARKINDALIK KERMESİ

İYİ Parti Niğde Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Aydan Gocul, bu kermesin amacının farkındalık oluşturmak olduğunu belirtti.

Gocul, “Bizim kermesi düzenlememizin sebebi devlet büyüklerimizi, iş adamlarımızı ve bürokratlarımızı bilinçlendirip dikkat çekip farkındalık kazandırmak için yaptığımız bir kermestir. Geleceğimiz olan bebeklerimizin, çocuklarımızın göz göre göre yaşamdan koparılışını, evlatlarının her gün ölüme gidişini seyreden annelerimizi, babalarımızı görmezden gelemeyiz. Devlet büyüklerimizden bizim ricamız lütfen SMA hastası olan çocuklarımız için kalıcı düzenlemeler getirip SGK'nın bir an önce tedavisini ödemeleri, bütçelerine almalarını rica ediyoruz. Bir bebeğin sağlığı söz konusu. Niğde halkımızın ne kadar duyarlı olup bebeğine sahip çıktığını şu anda görmüş bulunuyoruz” dedi.

Editör: TE Bilişim