Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 7. Grupta Akşehirspor’u 2-0 mağlup ederek rakibinden liderliği devralan Niğde Belediyespor’un teknik heyet ve futbolcularını tebrik etti.

Geleneksel Parkur Okçuluğu Ömer Halisdemir Kupası yapıldı Geleneksel Parkur Okçuluğu Ömer Halisdemir Kupası yapıldı

Tribünleri tıklım tıklım dolduran taraftarlara da teşekkür eden Başkan Özdemir, “Niğde Belediyespor’umuzu en iyi noktalara taşımak için desteğimiz artarak devam edecek” dedi.

BAŞKAN ÖZDEMİR’E TRİBÜNLERDEN YOĞUN İLGİ

Belediye Başkan Emrah Özdemir, yoğun programına rağmen, Niğde Belediyespor’un Akşehirspor’u konuk ettiği Niğde Ömer Halisdemir Kampüs Stadı’ndaki önemli karşılaşmayı, tribünde taraftarlarla birlikte izledi. Statta taraftarların yoğun ilgi ve sevgi gösterisiyle karşılaşan Belediye Başkan Emrah Özdemir, 90 dakika boyunca, taraftarlarla birlikte kırmızı-lacivertli ekibe tezahüratta bulundu.

BU TAKIMI UÇURACAĞIZ

Belediye Başkanı Emrah Özdemir, rakibini 2-0 mağlup ederek liderlik koltuğuna yeniden oturan Niğde Belediyespor’lu futbolcular ve teknik heyeti tebrik etti.

Tribünleri tıklım tıklım dolduran taraftarlara da teşekkür eden Niğde Belediye Başkan Emrah Özdemir, karşılaşmanın ardından taraftara hitaben yaptığı konuşmada, “Bu takımı uçuracağız, taraftarlarımızı da uçuracağız. Niğde Belediyespor’umuzu en iyi noktalara taşımak için desteğimizi artırarak devam edeceğiz” diye konuştu.

Belediye Başkanı Emrah Özdemir, 25 Şubat Pazar günü oynanan Niğde Belediyespor-Akşehirspor maçı öncesinde, Taraftarlar Grubu Lideri Adem Karadeveli ve kırmızı-lacivertli takıma gönül veren taraftarları da Niğde Belediyesinde ağırlamıştı.

4Ffb82A5 0966 470A 9250 96E134D35E13

0De32182 0007 4A59 A91B 5B466Bdc2115

Editör: Selim GÖKEL