Ülkü Ocakları Genel Başkanlığına Olcay Kılavuz Atandı
banner211
banner192
 MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın yeni Genel Başkanı'nı atadı. Hemşerimiz Olcay Kılavuz Ülkü Ocakları Genel Başkanı oldu. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ülkü Ocaklarının İl Başkanları ve üniversite başkanları ile bir araya gelerek, ülke gündemi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Bahçeli, son dönemde ülkemizde yaşanan siyasi gelişmeler ve üniversiteler de yaşanmakta olan saldırılarla ilgili Ülkü Ocaklarına mensup gençleri dikkatli olmaları ve oyuna gelmemeleri konusunda uyardı .

Bahçeli toplantı sonunda Ülkü Ocakları'nın yeni Genel Başkanı'nı da açıkladı. Ülkü Ocakları Genel Başkanlığına Olcay Kılavuz getirildi.

Olcay Kılavuz yaklaşık 7 aydır Ülkü Ocakları Genel Başkanlığına vekalet ediyordu.


Olcay Kılavuz  Kimdir?

18 Ekim 1985 Niğde ilinin Çiftlik ilçesinin Azatlı kasabasında doğan Olcay Kılavuz, ilk ve ortaöğretimini Niğde’de tamamladı. Faik Şahenk Anadolu Teknik Lisesi’nden mezuniyetinin ardından Niğde MYO İnşaat bölümünden mezun oldu.  AÖF İşletme ikinci sınıf öğrencisi olan Olcay Kılavuz, aynı zamanda Niğde Üniversitesi BESYO Spor Yöneticiliği bölümünde üçüncü sınıfta öğrenimine devam etmektedir.

Ülkü Ocakları teşkilatları içerisinde aktif vazifelerinden sonra 2006-2010 yılları arasında Niğde Ülkü Ocakları Başkanlığı yapan Olcay Kılavuz, 2010 yılında Üniversitelerden ve Ortaöğretimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 2011 yılında Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’na atanan Olcay Kılavuz, 10 Mayıs 2012’den itibaren Ülkü Ocakları Genel Başkanvekilliğini yürütmeye başladı. 9 Aralık 2012 itibariyle Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanlığı’na atandı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
dadaşan boztaş 2 yıl önce

ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN BAŞKANIM

Misafir Avatar
ben hasan karakaş 2 yıl önce

Nigdeli birisi olarak gurur duydum amasen nigdelidegil Türkiyemin başkanisin allah yolunu bahtoni acik etsi selam olsun tüm ülküdaşlarima

Misafir Avatar
ferdi taygur 2 yıl önce

allah yolunu acık etsın baskanım

Misafir Avatar
ARİF KIPÇAK 3 yıl önce

babasi eski dsp il başkaniysa ne olmuş!?

Misafir Avatar
turaN TUNALIOĞLU 3 yıl önce

yüce rabbim yar ve yardımcısı olsun

Misafir Avatar
ahmet ünsal 3 yıl önce

kardeşimize yakışan da budur

Misafir Avatar
kelaynak @olcay dan kılavuz olsa ne olur olmasa ne olur 3 yıl önce

senin baban veya deden nerelerde idi.? edep yahu!

Misafir Avatar
MİTHAT ERSÖZ @olcay dan kılavuz olsa ne olur olmasa ne olur 3 yıl önce

bu nasil bir kiskançlik memleketin bir evladi türkiyenin gençliğine enaz beş yil yön verecek kararlara imza atacak ve köylü ağirmi geldi babasinin geçmişi partisi babasini ilgilendirir sen olcay kilavuzu taniyormusun kaç kere sohbetin oldu adin sanin yok kişiliksiz adamin birisin yazdiğin yorum kiskanç kedi yorumu yoksa sen uzaylimisin

banner591

banner596

banner485