En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Rasim Yılmaz Birko'dan Konuştu...

Niğde Haber 08.03.2019, 16:30
BİRKO gibi Türkiye’ye örnek olmuş bir değere bugüne kadar sahip çıkılmadığını söyleyen Başkan Adayı Yılmaz mevcut tesislere sahip çıkmanın yanı sıra yeni yatırımlar için de bütün güçleri ile çalışacaklarını söyledi.

CHP İl Başkanı Erhan Adem, CHP İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile BİRKO Halı Fabrikası’nı ziyaret eden CHP’nin Niğde Adayı Rasim Yılmaz ; ‘’ Bu memlekette işsizlik en büyük sorun ve gelen yatırımcıları kaçıranlar mevcut yatırıma da sahip çıkamadılar. BİRKO elimizdeki 2 bin 500 çalışanı olan büyük bir tesisti ama şimdi BİRKO’da sadece 130 kişi kaldı ve burada çalışan arkadaşlar da 4 aydır maaşlarını alamıyorlar.’’ dedi.

‘’Niğde Belediyesi ile konunun ne gibi ilgisi olduğunu da açıklayan Başkan Adayı Rasim Yılmaz; ‘’  Bu tesislere siyaset olarak sahip çıkmayanlar şimdi aday. Sizin döneminizde eridi buralar, bunları Niğdeli hemşerilerime göstermek benim boynumun borcu olsun. Mevcut adaylar içerisinde doğruları eğmeden , bükmeden tek gösteren aday benim. Vicdanımın rahat etmesi açısından da BİRKO’nun önüne geldim.’’ dedi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@