Bor Şeker-İş Sendikası Bor CHP’ye ziyaret

Bor Şeker-İş Sendika Şube Başkanı Atalay Demirörs sendika seçimleri sonrası makamında ziyarette giden Cumhuriyet Halk Partisi Bor İlçe Başkanı Hacı Mustafa Çopur ve Yönetim Kuruluna karşı ziyarete bulundu.

EKONOMİ 20.03.2012, 17:06 20.03.2012, 17:06
868
Bor Şeker-İş Sendikası Bor CHP’ye ziyaret
banner830
 Bor Şeker-İş Sendika Şube Başkanı Atalay Demirörs sendika seçimleri sonrası makamında ziyarette giden  Cumhuriyet Halk Partisi Bor İlçe Başkanı Hacı Mustafa Çopur ve Yönetim Kuruluna  karşı  ziyarete bulundu.

 

 Şeker-İş Başkanı Atalay Demirörs beraberinde heyetle yaptığı ziyarette  yakın dönemde yapılan sendika seçimleri sonrası başkan seçilmesi nedeni ile Bor CHP örgütünce ziyaret edilmiş olmaktan memnuniyet duyduklarını bu kere karşı ziyarette bulunduklarını belirterek Sendikalar ve emekten yana partilerin sürekli diyalog içinde olmasının yararına inandıklarını söyledi. İşçilerin sorunlarının varlığı yanında Şeker Fabrikasınında özeleştirme  kapsamında olmasının getirdiği sorunlarında bulunduğunu vurguladı.

 

 CHP Bor İlçe Başkanı Hacı Mustafa Çopur  Şeker fabrikası ve Şeker-İş sendikasını ziyarette belirtmiştim. Bu fabrika bölgemiz için çok önemli. 1983 yılından beri köylümüzün, çiftçimizin ekmek kapısı üretimi ile halkımızın şeker ihtiyacını karşıladığı önemli bir merkez. Binlerce kişi ile direk bağ olan fabrikanın özelleştirilmesine karşıyız. Onca özelleşen fabrikanın durumu ortada. Pancar  özellikle Bor ovasının başlıca ürünlerindendir. Şeker Fabrikası çiftçisi işçisi ve tüketicisi ile çok önemsediğimiz bir konumu vardır.O nedenle fabrikamızı çalışanlarımızı dünde olduğu gibi sahiplenmeye devam edeceğiz” dedi. CHP bor İlçe Başkanı Hacı Mustafa Çopur sendikanın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek bu tür görüşmelerimiz devam edecektir diye konuştu.

 
Yorumlar (0)
Son Yorumlar
Sözde AVM' mizde olacaktı.
Cami yaptırıyoruz derler, belediyeden iki akrabası kendi çift maaş alır.
İşiniz Gücünüz Popülistlik Zevzek Herifler
cami yapmakla müslüman olunmuyor haci Allah size akıl fikir versin
Sanırsın millet namaz kılmak için sıraya girmiş ama kılacak cami bulamıyor. 40-50 kişilik sınıflarda şehrin merkezinde çocuklar sınıflara gidip geliyor. Okul yapın ; o da sevaptır.
10°
açık
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 22 Nisan 2021
İmsak 04:21
Güneş 05:50
Öğle 12:45
İkindi 16:29
Akşam 19:30
Yatsı 20:53
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@