banner563
banner557

Bor Mehmet Güleçin Başarılı Öğrencileri Ödüllendirildi
banner211
banner192
banner556
 Bor Mehmet Güleç Ortaokulu’nda 2012 yılında SBS’de başarılı olan öğrencilere ödül töreni düzenlendi.

 

Bor İlçesi Mehmet Güleç Ortaokulu öğrencilerinden 2012 yılında SBS - Seviye Belirleme Sınavında başarı gösterip çeşitli liselere yerleşen başarılı ilk üç öğrenciye  çeşitli ödüller verildi.

 

Mehmet Güleç Ortaokulu sosyal salonunda yapılan programa Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, Bor Garnizon Komutanı Albay Fatih Dağlı, 7. Ana Bakım Merkezi Komutanı Albay Erol Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Solak, Okul Aile Birliği Başkanı Gülbeyaz Us ve yönetimi, öğretmenler ile öğrenciler katıldı.

 

 

Başarılı öğrencilere ödülleri verilmeden önce, Okul Müdürü Mustafa Serinkaya ve Okul Aile Birliği Başkanı Gülbeyaz Us okul hakkında  kısa bir konuşma yaptılar.

 

Öğrencilerden Niğde Fen Lisesi’ni kazanan İrem Kütük, e ödülünü Bor Garnizon Komutanı Albay Fatih Dağlı verdi.  Bor Fen Lisesini kazanan öğrencilerden Ceren Taş’a Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, Helin Acet’e ise Askeri Fabrika Komutanı Albay Erol Çetin verdi.

 

Tören sonunda  Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat,  Mehmet Güleç İlköğretim-Ortaokulu öğrencilerinden ve öğretmenlerinden  bu dönem  için başarılarını ikiye katlamaları için söz istedi. Geçmişte Bor’dan çok başarılı yöneticilerin çıktığını belirten başkan Erat, hayırsever işadamı Mehmet Güleç abimizin yaptırdığı bu okuldan umut ediyorum ki çok başarılı insanlar çıkacak. Bu konuda öğretmenlerimize çok görev düşüyor kendilerine teşekkür ediyorum “ dedi.

 

banner559


Selim GÖKEL
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
ALİ DOĞAN 2 yıl önce

ggmehmet güleç ilkokulu ve orta okulu gün olarak saygıdeğer garnizon komutanı fatih dağlı albayımıza bor belediye başkanı sıtkı erat, askeri fabrika komutanı albay erol çetin ilçe milli eğitim müdürümüz okul müdürümüz mustafa serinkaya okul öğretmenlerimiz okul aile birliği başkanımız gülbeyaz us ve yönetimine canı gönülden teşekürlerimi iletir başarılar dilerim gelecekte niğde ili bor ilçesi mehmet güleç köklü bir öğrenim bir aile gibi okul olarak başarılara imza atmış şirin görünümüyle özveriyle çalışan bir ekip olarak gelecekte aynı performansla daha fazla başarı beklediğimizi bildirir öncülükle desteğimizi herzaman sürdüreceiz okul aile birliği muhasip ali doğan

Misafir Avatar
HACI 2 yıl önce

öğrencinin başka işi yok .okulda emek harcayacak.artık öğrenci ödüllendirilmelerine bir son verilmeli.kendisi için bir iş yapana ödül verilmemeli;aynen çalışmadan bir yere yerleşmeyenlere bir şey sunulmadığı gibi.

Misafir Avatar
Fikret ACET 2 yıl önce

bu çocuklarin yetişmesinde emeği geçen okul idaresi, öğretmenleri ve okul aile birliğini kutlar başarilarinin devamini diliyorum.

banner486

banner485