CHP'li Başkan Nergiz'den Sert Açıklamalar... Kimlerin İstifasını İstedi CHP'li Başkan Nergiz'den Sert Açıklamalar... Kimlerin İstifasını İstedi

Ak Parti Niğde Milletvekili Prof. Dr. Cevahir Uzkurt daha önce de belirttiği gibi Niğdemize gelen yatırımların istikrarlı bir şekilde devam etmesi için gerekli tüm adımları atmaya devam ediyor. 

Vekil Uzkurt Ankara'da Adalet Bakan Yardımcısı Ramazan Can, Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Mahmut Aslan, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürü Adil Çalışkan, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Zekeriya Çoştu, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Aktaş, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan, Mesleki Yeterlilik Kurumu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Yozgatlıgil, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, TCDD Genel Müdürü Ufuk Yalçın, Tarım Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Sanayi Bakanı Abdülhamit Gül, Çevre Şehir ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Ak Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Lokman Ertürk gibi önemli isimlerle bir araya gelerek Niğde için yapılabilecek yatırımlarla ilgili istişarelerde bulundu.

Ak Parti Niğde Milletvekili Prof. Dr. Cevahir Uzkurt Niğde için yatırım çalışmalarının start aldığını belirterek;

"Bir taraftan gece gündüz halkımızın arasında onların sorunlarını ve taleplerini dinlerken diğer taraftan da Ankara’daki ilişkilerimizi güçlü tutup halkımızın taleplerini karşılamak için ve Niğdemize yeni projeler kazandırmak için bürokratik görüşmelerimizi yoğunlaştıracağız ve Niğdemizi geleceğe taşıyacak yatırımları getirmek için elimizden geleni yapacağız.

Niğde ile Ankara arasında yatırımlar için köprü olacağız, boş vaat yerine ezberleri bozup halkımızın karşısına yeni proje ve yatırımlarla çıkacağız diye söz vermiştik. İşte bunlar için Ankara’daki yoğun bürokratik görüşme ve güçlü ilişkilerimiz sonucu ilimize kazandıracağımız projeleri süreçleri olgunlaşınca tek tek paylaşacağız. 

Hizmet siyaseti ile durmak yok, her şey güzel Niğdemiz  için." dedi.

Editör: Selim GÖKEL