Niğde Belediyesi vize haftası boyunca 17.00-19.00 saatleri arasında Sabiha Şahenk Kütüphanesi önündeki çorba pınarından öğrencilere ücretsiz çorba ikram ediyor.

Niğde Belediyesi, bir sosyal sorumluluk projesi olarak vize haftası boyunca öğrencilere destek olmaya devam ediyor. Belediye, Sabiha Şahenk Kütüphanesi önünde bulunan çorba pınarından öğrencilere ücretsiz çorba ikram ediliyor.

17.00-19.00 saatleri arasında gerçekleşen etkinlikle, Niğde Belediyesi öğrencilerin vize stresine bir nebze de olsa katkıda bulunmayı hedefliyor.

Anadolu Eğitim Sendikası Niğde'de Örgütleniyor Anadolu Eğitim Sendikası Niğde'de Örgütleniyor

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, bu projenin amacının öğrencilere moral ve motivasyon sağlamak olduğunu belirtti. Öğrencilerin sınav dönemlerinde büyük bir baskı altında olduklarını ve bu tür desteklerin onlara moral verdiğini ifade etti.

Öğrenciler de bu projeden oldukça memnun olduklarını belirtti. Ücretsiz çorba ikramının sınav haftası gibi zorlu bir dönemde moral verici olduğunu ve belediyenin bu tür etkinliklerle öğrencilere destek olmasının önemli olduğunu vurguladılar. Ayrıca bu duyarlı davranıştan dolayı Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir'e teşekkür ettiler.

Editör: Selim GÖKEL