Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Niğde Belediye Başkanlığı için yeniden aday gösterilen Emrah Özdemir, Ankara’da düzenlenen Aday Tanıtım Programının ardından Niğde’de coşkuyla karşılandı.

Ankara’dan döner dönmez, ayağının tozuyla ziyaretlere yeniden başlayan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Vatandaş bizden hizmet bekliyor; sokak sokak, kapı kapı gezerek bugüne kadar yaptığımız ve yapacağımız işleri toplumun tüm kesimlerine anlatacağız. Niğde’mizi Türkiye’de parmakla gösterilen bir şehir haline getireceğiz” dedi.

BELEDİYE PERSONELİNE TEŞEKKÜR

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Aday Tanıtım Programının ardından Niğde’de coşkuyla karşılanmıştı. Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Belediyesi personeli tarafından da alkışlarla karşılandı. Eşi Duygu Özdemir ile birlikte Niğde Belediye binasına gelen Başkan Özdemir’i, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personeli karşıladı. Alkışlar eşliğinde belediye binasına giriş yapan Başkan Özdemir, “Niğde Belediyesi’nin belediyecilik hizmetlerindeki büyük başarısında siz değerli mesai arkadaşlarımın imzası var. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de sizlerle birlikte şehrimize daha çok, daha güzel hizmetler yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

SABAHIN İLK IŞIKLARINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir sabahın ilk ışıklarında ise Dışarı Camiinde vatandaşlarla buluştu. Sabah namazını vatandaşlarla birlikte kılan Başkan Özdemir, burada vatandaşlara çorba ve simit ikram etti.

İLK ZİYARET NİĞDE ŞEHİTLİĞİNE

Belediye Başkanı Emrah Özdemir, yeniden aday gösterilmesinin ardından ilk ziyaretini Niğde Şehitliğine yaptı. Niğde Şehitliğinde, AK Parti İl Başkanı Mustafa Özdemir, il ve ilçe yöneticileri, belediye başkan yardımcıları, şehit aileleri, sivil tolum kuruluşları ile birlikte şehitler için dua eden Başkan Özdemir, ardından 2015 yılında vefat eden babası Emin Özdemir’in kabrini de ziyaret ederek dua etti.

ŞEHİT AİLELERİ BAŞ TACIMIZDIR

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, esnaf ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretlerini de hızlandırdı. Öncelikli olarak Niğde Şehit Aileleri Derneği’ni ziyaret ederek, Dernek Başkanı Ömer Demir ve şehit yakınları ile bir araya gelen Başkan Özdemir, burada yaptığı konuşmada, “Vatan savunmasında ve terörle mücadelede canlarını hiç sayarak şehadetlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şehitlerimizin emanetlerinin, ailelerinin, yakınlarının her isteği bizim baş tacımızdır” dedi. Ziyarete Başkan Özdemir’in eşi Duygu Özdemir de eşlik etti.

BAŞKAN ÖZDEMİR’DEN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ

Niğde Belediye Başkanı Özdemir, yarıyıl tatiline giren öğrencilerin karne heyecanını da ortak oldu. Başkan Özdemir, Memnune Türken Altuncu İlkokulunda karne alan öğrencilere mangala oyunu hediye etti.  

DERNEK ZİYARETLERİ…

Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Kitreliler Derneği’ni de ziyaret ederek Dernek Başkanı Hacı Ali Yavuz, dernek yöneticileri ve üyeleriyle bir araya geldi. Kitrelilerin sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Özdemir, her kesimin görüşlerini alarak Niğde’yi ortak akılla yönetmeye devam edeceklerini belirtti.

Başkan Özdemir, daha sonra Niğde Sağırlar Derneği ile Sağırlar Spor Kulübünü de ziyaret ederek dernek yöneticileriyle bir araya geldi.

VATANDAŞ BİZDEN HİZMET BEKLİYOR

CHP'nin Başkan Adayı Av. Hulus Özen Seçim Varmış Gibi Çalışıyor CHP'nin Başkan Adayı Av. Hulus Özen Seçim Varmış Gibi Çalışıyor

Esnaf ziyaretlerini de aralıksız sürdüren Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, ziyaretlerine devam edeceklerini belirterek, Niğde’yi her yönüyle geliştirmeye gayret göstereceklerini ifade etti. Başkan Özdemir, “Vatandaş bizden hizmet bekliyor. Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden toplumumuzun her kesimi ile bir araya gelmeye, onların fikir, düşünce, eleştiri ve taleplerini almaya devam edeceğiz. Bu güzel şehrimizi ortak akılla yönetmeyi sürdüreceğiz. Niğde’yi en güzel noktalara taşımak için dün olduğu gibi bugün ve yarın da gece gündüz demeden çalışmayı sürdüreceğiz. Niğde’yi devasa projelerle hak ettiği noktaya taşımak için vatandaşlarımızla el ele gönül gönüle vererek, bu şehri Türkiye’de parmakla gösterilen bir şehir haline getireceğiz” diye konuştu.

Editör: Selim GÖKEL