Niğde Belediyesi’nden Sıfır Atık Etkinliği Niğde Belediyesi’nden Sıfır Atık Etkinliği

Niğde Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından şehrin muhtelif yerlerine yeni parklar yapılmaya devam ediyor.  Hizmete açtığı parklarla ve yenilediği oyun gruplarıyla hizmetlerini aralıksız sürdüren belediye ekipleri Zemerdin Parkı, El Kuddusi Parkı , Hıdırlık Parkı,  Sağlık Parkı , Hançerli Parkı,  Hamamlı Parkı , İlhanlı Mah.  Parkına, çocuk oyun grubu ve fitness aletleri yerleştirirken bu alanları yeşillendirme çalışmalarına devam ediyor.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir yaptığı açıklamada; “Çalışmalarımızın temel amacı; daha yaşanılabilir bir çevre ve daha huzurlu bir kent ortamı sağlamaktır.  Şehrimizde nefes alınabilecek alanlar olan parklara bir taraftan yenilerini eklerken var olan parkları da yenilemeye devam ediyoruz.

Ekiplerimiz, Zemerdin Parkı, El Kuddusi Parkı , Hıdırlık Parkı,  Sağlık Parkı , Hançerli Parkı,  Hamamlı Parkı , İlhanlı Mah.  Parkına, çocuk oyun grubu ve fitness aletleri yerleştirirken bu alanları yeşillendirmeye devam ediyorlar.

İnşallah çocuklarımız buralarda daha güzel vakit geçirme imkânı bulacaklar, park alanına koyduğumuz spor aletleriyle de isteyen sporda yapabilecek. Niğde Belediyesi olarak sorumluluğumuzu bilerek bu noktada hizmetlerimiz aralıksız olarak sürdüreceğiz ve kent estetiğine yeni ve farklı bir görünüm kazandıran çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.