Türkiye Hentbol Süper Ligi’nde başarılı maçlar yöneten Niğdeli Hentbol Hakemi Feyyaz Şen, başarısıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Gençlik Kampları Başvuruları Devam Ediyor! Gençlik Kampları Başvuruları Devam Ediyor!

Bugüne kadar yönettiği maçlarda verdiği doğru kararların ardından, başarılı hakem Feyyaz Şen’e Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından dev bir maçta daha görev verildi. Niğdeli Hentbol Hakemi Feyyaz Şen, Beykoz Belediye - Trabzon Büyükşehir Belediye arasında oynanacak Türkiye Kupası Çeyrek Final karşılaşmasında görev yapacak. Karşılaşma 16 Aralık 2023 Cumartesi günü İstanbul’da oynanacak.  Feyyaz Şen, yaklaşık 8 yıldır aktif olarak hentbol hakemliği görevini yürütüyor. 

Niğde’nin yetiştirdiği değerlerden Hentbol Hakemi Feyyaz Şen kariyerinde yeni bir döneme giriyor. Türkiye Hentbol Süper Liginde başarılı maçlar yöneten Şen, Niğdelileri gururlandırmaya devam ediyor. Mesleğinde yaklaşık 8 yıllık bir tecrübeye sahip olan Hentbol Hakemi Feyyaz Şen, 16.12.2023 Cumartesi günü İstanbul ‘da oynanacak olan Beykoz Belediye – Trabzon Büyükşehir Belediye arasındaki Türkiye Kupası Çeyrek Final Müsabakasında görev yapacak.

Editör: Selim GÖKEL