Şehit Eşini, Son Yolculuğuna Kucağında 1 Yaşındaki Kızıyla Uğurladı Şehit Eşini, Son Yolculuğuna Kucağında 1 Yaşındaki Kızıyla Uğurladı

Dr. Öğr. Üyesi Faruk Serhatlıoğlu, Op. Dr. Hamdi Mehmet Özbek ve Op. Dr. M. Sefa Sağlam tarafından yapılan operasyondan sonra hızlı bir iyileşme süreci geçiren hasta şifa ile taburcu edildi. 
Dr. Öğr. Üyesi Faruk Serhatlıoğlu, bu tür operasyonlar için gerekli teknik ve bilgi donanımına kliniğimizin sahip olduğunu ve önceden şehir dışına sevk edilen hastaların artık hastanemizde ameliyat edileceğini, hastaların kendi memleketlerinde ameliyat olabileceğini söyledi. Bundan sonraki süreçte artık kliniğin il dışı hastaları dahi kabul edilebilecek kapasite ile çalışılabileceğini belirtti. Bundan dolayı hastane yönetimine vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti.
Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Yakup Çetinkaya:  ‘’ Hastamıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Hastanemiz hızla ileri teknolojik tıbbi cihazlarımız ile büyümeye ve gelişmeye devam etmekte olup, hastaların yerinde tedavilerinin sağlanarak il dışı sevklerine son verilmesi amacıyla hastanemizi her geçen gün yeni tıbbi cihazlarla donatmaya devam ediyoruz. ‘’ dedi.