Niğde ve Bor Bilsem  "Bilim ve Sanat Şenliği" düzenlendi. Niğde ve Bor Bilsem "Bilim ve Sanat Şenliği" düzenlendi.

Niğde Fen Lisesi Öğrencileri Meliha Bayatlı Huzurevini Ziyaret etti. ÇEDES Projesi kapsamında Niğde Fen Lisesi Öğrencileri Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi Uygulama Usul ve Esasları kapsamında Değerler Kulubünün düzenlediği organizasyonda öğretmen, idareci ve öğrenciler Meliha Bayatlı Huzurevi sakinleri ile bir araya geldi. 

Konu hakkında açıklama yapan Niğde Fen Lisesi Okul Müdürü Mehmet Özdemir, yaşlılaların Allah’ın dualarına icabet ettiği, ihsan ve ikramına mazhar kıldığı kimseler olduğunu belirterek, “Yaşlılarımız, milli ve manevi değerlerimizi, kültürümüzü yarınlara taşıyan, geçmişimizle  aramızda bağ kuran en değerli köprülerimizdir. Onlar, yuvalarımızın dayanağı ve bereket kaynaklarımızdır. Ağarmış saçları, bükülmüş belleri toplumumuz için birer rahmet ve mağfiret vesilesidir. Yaşlılarımız, Allah’ın dualarına icabet ettiği, ihsan ve ikramına mazhar kıldığı  kimselerdir.


Niğde Fen Lisesinin  tüm idareci, öğretmen ve öğrencileri yaşlılara hürmeti, onların gönlünü almayı en önemli toplumsal görevlerinden biri olarak görür.

ığ


ÇEDES Projesi kapsamında "Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi Uygulama Usul ve Esasları" çerçevesinde okulumuz "Değerler Kulübü" nün düzenleği organizasyonunla öğretmen, idareci ve öğrencilerimiz "Meliha Bayatlı Huzurevi" sakinleri olan büyüklerimizi ziyaret ederek gönüllerini ve dualarını aldık.


Ziyaretimizde bize her türlü kolaylığı sağlayan, ilgi ve alakasını esirgemeyen Huzurevinin değerli yöneticilerine teşekkür ediyoruz” dedi. 

Editör: Selim GÖKEL