Türkiye Cumhuriyeti Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'ın kararı ile yaklaşık 2 yıla yakın Niğde’de Aile ve Sosyal Hizmetler İl müdürü olarak Görev yapan Umut Zeybek Gaziantep il müdürü olarak atandı.

Vali Çelik’in Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 185. Yıldönümü Mesajı Vali Çelik’in Jandarma Teşkilatının Kuruluşunun 185. Yıldönümü Mesajı

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Umut Zeybek'in Niğde'de görevi sona erdi. Kararla birlikte 2014 yılında 7 yıl müdürlük görevini yürüten Harun Koca’dan sonra Sosyal Hizmetler müdürlüğüne adeta müdür dayanmadı. Harun Koca’dan sonra il müdürü olarak atanan Ramazan Baykara sağlık sorunları nedeniyle 4 ay gibi bir kısa süre müdürlük görevini yürütürken, ondan sonra gelen Selman Durmaz’da aynı şekilde 6 aylık bir müdürlük görevi yürüttü. 2022 yılının Ağustos ayında Niğde Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü görevini yürüten Umut Zeybek, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'ın kararı ile Gaziantep Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü görevine atandı.

Editör: Selim GÖKEL