Niğde İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi Ekiplerince 01-15 Ocak 2023 tarihleri arasında Uyuşturucunun arzı ile mücadele kapsamında Sokak Satıcılarına ve Kullanıcılarına yönelik yürütülen çalışmalarda 27 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Niğde Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucunun arzı ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmaları kamuoyuyla paylaştı! Niğde Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucunun arzı ile mücadele kapsamında yürütülen çalışmaları kamuoyuyla paylaştı!

Uyuşturucunun arzı ile mücadele kapsamında Sokak Satıcılarına ve Kullanıcılarına yönelik yürütülen çalışmalarda İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince 01-15 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen operasyonlarda 27 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Narkotik ekiplerince yakalanan 27 şüphelinin üstlerinde ve ikametlerinde yapılan aramalarda, 125 gram Esrar maddesi, 88 gram Sentetik Kannabinoid maddesi, 15 gram Metamfetamin maddesi, 25 adet Av Tüfeği Fişeği, 1 adet Ruhsatsız Av Tüfeği, 1 adet Ruhsatsız Tabanca, 2 adet hassas terazi ele geçirildi.

Editör: TE Bilişim