Avşar, Tüm Niğde Dernekleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu Adına yayımladığı mesajında, “2024 yılının kıymetli Niğdeli hemşerilerimiz başta olmak üzere ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için sağlık, huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.Özorman iş Sendikası Genelbaşkan Başdanışmanı ve 
Tüm Niğde Dernekleri Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Avşar yeni yıl mesajında; “Üzücü olayları, acıları, anıları ve sevinçleriyle 2023 yılını geride bırakıyor, aydınlık ve mutlu yarınlara dair umutlarımızla yeni bir yıla giriyoruz. 

Niğde Protokolü bayramlaştı Niğde Protokolü bayramlaştı


Asrın felaketi olarak adlandırılan, çok sayıda vatandaşımızı kaybettiğimiz deprem, aynı zamanda birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve dayanışma ruhumuzun timsali olmuştur. Bu vesile ile hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı dileklerimi yineliyorum. 
Ülkemizin, genç ve dinamik nüfusu, köklü kurumları ve sivil toplum örgütleri, zengin kaynakları, birikimleri ve imkanları ile ikinci yüzyılda çok daha iyi bir düzeye ulaşacak, yeni yüzyıl Türkiye Yüzyılı olacaktır. Bu hedefe ulaşmak, çocuklarımıza ve gençlerimize övünecekleri bir ülke bırakmak, aydınlık yarınlar hazırlamak ortak sorumluluğudur. İkinci yüzyılın ilk yılı olan 2024 yılının güçlü, geleceğe güvenle bakan, huzurlu kalkınmış Türkiye’ye ulaşma yolunda önemli adımlar atıldığı bir yıl olmasını diliyor, yeni yılın Niğde’mize, ülkemize, milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Editör: Selim GÖKEL