Kızılay Niğde Şubesi’nin  “Şenlendirme Projesi” kapsamında düzenlediği etkinlikte Niğde Valisi Mustafa Koç’un eşi Neslihan Gül Koç, çocuk evlerinde kalan öğrencilerle birlikte Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksekokulu Aşçılık Programcılık Bölümü’nde pizza yaptı.

Güzel program düzenledikleri için Niğde Kızılay Şubesi’ne teşekkürlerini ileten Neslihan Gül Koç,  “Kızılay'ımızın projesinde, Niğde çocuk evlerinde kalan gençlerimizle, 13-18 yaş grubu arasındaki yaklaşık 20 gencimizle, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksekokulu Aşçılık Programcılık Bölümü’nde güzel bir etkinlik için buradayız. Çocuklarla hem vakit geçirdik hem stres attık. Bu projeden dolayı Kızılay'ımıza çok teşekkür ediyoruz. Onların emeğine sağlık. Keyifli bir ortam oldu ve çocuklar gayet mutlu” dedi.

Projelerin devamının geleceğini söyleyen Kızılay Niğde Şube Başkanı Kemal Gençoğlu , “Niğde Kızılay olarak Şenlendirme Projeleri’mizden bir tanesi olan Sevgi Mutfağı Aşçılık Atölyesi'ndeyiz. Çocuk evlerindeki gençlerimizle beraber aşağı yukarı 20-25 öğrencimizle beraber pizza ve yemekler yaptık. Güzel bir etkinlik oldu. Buradaki malzemeler proje kapsamında Niğde Kızılay Şubesi tarafından karşılandı. Diğer projelerle de inşallah güzel şeyler ortaya çıkaracağız” açıklamasında bulundu.

Programa Niğde Valisi Mustafa Koç’un eşi Neslihan Gül Koç, Niğde İl Emniyet Müdürü Adnan Özdemir’in eşi Duygu Özdemir, Niğde İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Nihat Özkök’ün eşi Seçil Özkök, Niğde Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Umut Zeybek, Kızılay Niğde Şube Başkanı Kemal Gençoğlu,  Kızılay Niğde Şubesi Kadın Kolları üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Yaşanacak Başka Bir Niğde Yok! Yaşanacak Başka Bir Niğde Yok!

Editör: TE Bilişim