Niğde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Harun Turhan, Çamardı Demirkazık Kamp Merkezinde bulunan Kick Boks Milli Takımını ziyaret etti.

 

Kickboks Federasyonu Başkanlığının 2015 Faaliyet Programında Yer Alan 11 - 21 Kasım 2015 Tarihleri arasında Bayan Erkek Kickboks Milli Takımı İrlanda da yapılacak olan Dünya şampiyonası hazırlık çalışmaları devam ediyor.

 

 Demirkazık kamp eğitim merkezinde çalışmalarına devam eden Kickboks Milli Takımını Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Harun TURHAN, Aile Ve Sosyal Politikalar Müdürü Harun KOCA ve Kültür Müdürü Selçuk Hüseyin DEMİRTAŞ ziyaret etti. Kamp müdürü Hasan AKTOKA’dan kamp hakkında bilgi alan İl Müdürü Harun Turhan Dünya şampiyonasında takıma başarılar diledi.

 

Kamp müdürü Hasan Aktoka da ziyaretlerinden dolayı İl Müdürlerine teşekkür edip kamp hakkında bilgi verdi. Niğde Demirkazık Kamp Eğitim merkezinde yoğun bir kamp dönemi geçiren Milli takım semi, light ve full contact branşlarında ülkemizi temsil edecek.

 

Türkiye Şampiyonasında kilosunda birinci olan sporculardan oluşan milli takımın verimli bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten kamp müdürü Hasan Aktoka” sporcularımızın morali ve neşesi son derece iyi artık sadece müsabaka anını bekliyoruz ve ülkemize madalyalar getireceğiz”dedi.