Erhan Adem: "Gübreye KDV Getirmek, Çiftçinin Sonunu Getirmektir” Erhan Adem: "Gübreye KDV Getirmek, Çiftçinin Sonunu Getirmektir”

Niğde İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Ecz. Naim Osman Erem, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Sucu ve Kadın Politikaları İç Anadolu Bölge Koordinatörü Pınar İzgü ile birlikte Niğde İYİ Parti İl Başkanı Av. Hakan Tereci ve Niğde İYİ Parti il teşkilatlarıyla birlikte Patates Araştırma Enstitüsü, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Ziraat Odası ve Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret etti.

Ziyaretlerde, Aday Erem sivil toplum kuruluşlarının ilimizdeki önemini vurgulayarak olası işbirlikleri üzerine projeler geliştirdiğini vaat etti. Aday Erem, kurum başkanlarıyla bir araya gelerek Niğde'nin kalkınması için işbirliklerinin ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı. Olası işbirliklerinin ve dayanışma ile bir ortak akıl oluşturarak, Niğde'nin gelişimine katkı sağlayacağını belirtti. Karşılıklı görüş alışverişinin ardından misafirperverlikleri için kurum başkanlarına teşekkür edildi.

Editör: Selim GÖKEL