Bor Şehit Ramazan Konuş Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri Kahraman ordumuz tarafından Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde icra edilen operasyonlar sırasında 1 Ekim 2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından açılan taciz ateşi sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan P.Asb.Çvş. Yusuf ATAŞ'ın kamuoyuna yansıyan "Eğer ölürsem biriniz veya kendi aranızda anlaşın bir şekilde, bir lösemili kız çocuğuna bakın. Bütün masraflarını karşılayın. Okulunu falan her şeyini karşılayın. Bir de annemin babamın elini gidip bayramlarda öpün" şeklindeki vasiyeti vardı.

Bunun üzerine Bor Şehit Ramazan Konuş Fen Lisesi  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma kulübü öğrencileri  "Şehidimizin vasiyetini yerine getirmek boynumuzun borcudur" diyerek öğretmenler  ve öğrenciler  arasında bir yardım kampanyası düzenlenlediler. Düzenlenen kampanyada toplanan para  LÖSEV'in banka hesabına yatırıldı. 

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde BAP Yönergesi Bilgilendirme Etkinliği Düzenlendi Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde BAP Yönergesi Bilgilendirme Etkinliği Düzenlendi

Editör: TE Bilişim