Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Lig 6 Grupta yer alan temsilcimiz Azatlıspor Bor 100. Yıl Stadyumunda Yeşil Kırşehirspor ile karşı karşıya geldi.

Haber-Foto: Enes Can ÖZMENİlk iki haftayı mağlubiyet ile kapatan temsilcimiz Kırşehirspor karşısında oynadığı futbol ile taktir alsa da 1-0 mağlup olmaktan kurtulamadı.


Karşılaşmaya iyi başlayan Azatlıspor maçın ilk 30 dakikasında güzel bir futbol sergiledi. Dakikalar 38'i gösterdiğinde Kırşehirspor sol kanattan frikik kullandı açılan ortada Yeşil Kırşehirspor'lu Murat'ın attığı kafa golü ile 1-0 geriye düştü.


İlk yarı sonucu 1-0 Kırşehirspor üstünlüğü ile tamamlandı.


İkinci yarıda Azatlıspor oyuna hakim bir görüntü sergiledi.Yeşil Kırşehirspor'un ataklarını savuran Azatlıspor pozisyonlar yakalamasına rağmen golle buluşamadı.Maçı yaklaşık 1000 taraftar izledi.Kırşehirspor taraftarı yaklaşık 100 kişilik bir grupla maçı takip etti.


Bölgesel Amatör Lig 6. Grupta 3 hafta geride kaldı .Temsilcimiz ilk üç maçınıda kaybederek son sırada 0 puan ile yer alırken 6.Grubun 7 puan ile  lideri Yeşil Kırşehirspor oldu.