Altunhisar ve Bor'da   jeotermal kaynak arama ruhsat sahası için ihaleye çıkıldı. Altunhisar ve Bor'da jeotermal kaynak arama ruhsat sahası için ihaleye çıkıldı.

Altunhisar ilçe Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamalara göre, 01 Ocak-31 Mayıs tarihleri arasında Emniyet ve Jandarma tarafından yapılan çalışmalarda haklarında aranması ve yakalanması bulunan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda 74 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Altunhisar ilçe Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamalara göre, Altunhisar ilçesinde 01 Ocak-31 Mayıs tarihleri arasında haklarında aranması ve yakalanması bulunan şahıslara yönelik Emniyet ve Jandarma tarafından ilçe genelinde çalışmalar yapıldı. Yapılan çalışmalarda 0-5 yıl arası cezası olup aranması bulunan 27 şahıs, 5-10 yıl arası cezası olup aranması bulunan 7 şahıs, 10 yıl ve üzeri cezası olup aranması bulunan 1 şahıs, para cezası bulunan 5 kişi ve ifadeye yönelik aranması bulunan 34 şahıs olmak üzere 74 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Editör: Selim GÖKEL