Ak Parti Niğde Milletvekili Prof. Dr. Cevahir Uzkurt’tan bayram öncesi bir müjde daha gelirken, kent genelinde asfaltsız hiçbir yolun kalmayacağını, Belediyeler ve Özel İdare’nin talep ettiği toplam 16 bin 150 ton BİTÜM’ün aldığının müjdesini duyurdu.

İLÇE VE BELDELERDE ASFALTSIZ YOL KALMAYACAK

Milletvekili Uzkurt memleketi Çamardı’da Milletvekili Uzkurt memleketi Çamardı’da

Geçtiğimiz günlerde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile görüşen Uzkurt, Niğde’nin ilçe ve beldelerinin talepleri iletti. Asfalt için talepte bulunan Özel İdare ve Belediyelere BİTÜM müjdesi Milletvekili Uzkurt’tan geldi. Son günlerde vites yükselten Milletvekili Uzkurt, yaptığı tüm görüşmelerden olumlu sonuç alarak, “Birlikte daha güçlü bir Niğde inşa edeceğiz” mesajını geçtiğimiz günlerde verdi. Bayram öncesi belde ve ilçelerin talep ettiği BİTÜM belediyelere ulaştırılacak.

DESTEK VE YATIRIM ALMAYA DEVAM

Destek ve yatırım almaya devam eden Ak Parti Niğde Milletvekili Prof. Dr. Cevahir Uzkurt; beldeler, ilçeler ve Özel İdare olarak talep edilen BİTÜM’ü yapılan olumlu görüşmeler sonucu alındığını söyledi.

Niğde’nin dört bir yanında yeni yollar ve yeni asfaltlamalar için çalışmaların başladığını, devam ettiğinin altını çizen Uzkurt, Belediyeler ve Özel İdare’nin talep ettiği toplam 16 bin 150 ton BİTÜM’ün aldığının müjdesini duyurdu.

Yaz aylarının başında belediyelerin talep ettiği BİTÜM’ün ilimize hızlıca kazandırılması; çalışmaları hızlandırdı, belediyelerin elini güçlendirdi ve vatandaşların talep ettiği yeni yolların asfaltlamalarının kısa sürede tamamlanması bekleniyor.

Editör: Selim GÖKEL