Okullar Kros İl Birinciliği Koşuldu

Okullar kros il birinciliği koşusu yapıldı. İşte sıralama… Niğde Atletizm Spor Külüpleri Mersin yolcusu…

SPOR 14.01.2012, 15:27 14.01.2012, 15:27
Okullar Kros İl Birinciliği Koşuldu

 Okullar kros il birinciliği koşusu yapıldı. İşte sıralama… Niğde Atletizm Spor Külüpleri Mersin yolcusu…

 

Atletizm İl Temsilcisi Ali Tunç Okullararası kros yarışları hakkında bilgi verdi.

 

Milli Eğitim Bakanlığı, Okul sporları Federasyonu, Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü ile Atletizm il temsilciliğinin ortak organizasyonu olan okullar kros il birinciliği 10.01.2011 salı günü Bucakçayırı Kros Parkurunda koşuldu.

 

 Yarışmalar Küçükler, Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde bayan ve erkekler olmak üzere 6 dalda yapıldı. Yarışmalardan sonra 1. olan takımlar ile ferdi ilk 3’e giren sporcular Niğde’yi temsilen Grup yarışlarına katılacaklar.

 

Yarışmalarda Küçük kızlar 1500 m. Küçük erkekler 2000 m. Yıldız kızlar 2000 m. Yıldız erkekler 3000 m. Genç kızlar 3000 m.genç erkekler 5000 m. koşuldu. 

 

 



    

OKULLAR ARASI KROS LİGİ FERDİ SIRALAMA

 


KÜÇÜK KIZLAR FERDİ SIRALAMA

ADI-SOYADI                                                      OKULU

1-Hatice GÜNAYDIN                                        Sazlıca İ.Ö.O

2-Nazan DOĞRUL                                           Dr.Sadık Ahmet İ.Ö.O

3-Memnune ÖZDOĞAN                                   Sazlıca İ.Ö.O                        

KÜÇÜK ERKEK FERDİ SIRALAMA

1-Sezgin TOSUNER                                           Dumlupınar İ.Ö.O

2-Mehmet DAYAN                                            Dumlupınar İ.Ö.O

3-Mustafa YAŞAR                                            Sazlıca İ.Ö.O

YILDIZ KIZLAR FERDİ SIRALAMA

1-Büşra ÇELEBİ                                                Dr.Sadık Ahmet İ.Ö.O

2-Büşra BOZDAĞ                                              Sazlıca İ.Ö.O        

3-Kübra SAYAN                                                Dr.Sadık Ahmet İ.Ö.O

YILDIZ  ERKEK FERDİ SIRALAMA

1-Ömer ALBAYRAK                                           Sazlıca İ.Ö.O

2-Mücahit KARABACAK                                      Çamardı Y.İ.B.O

3-Ahmet ÖZAT                                                Sazlıca İ.Ö.O

GENÇ KIZLAR FERDİ SIRALAMA

1-Havva YILMAZ                                             Sungurbey Koleji

2-Şeyda NUR VURAL                                         Sungurbey Koleji

3-Emine ERİM                                                  Kız Meslek Lisesi

GENÇ ERKEKLER FERDİ SIRALAMA

1-Faruk TEKER                                                   Atatürk İ.Ö.O

2-Ömer USLUER                                                 Ticaret Meslek Lisesi

3-Serdar AKDEMİR                                             Ticaret Meslek Lisesi

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NİĞDE ATLETİZM SPOR KULÜBLERİ MERSİN YOLCUSU

             

Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanlığının 2012 yılı faaliyet programı gereği 14 -15 Ocak 2012 tarihlerinde Mersin İli Silifke ilçesinde yapılacak olan Kulüplerarası Kros ligi 1.Kademe Türkiye Şampiyonası Eleme yarışmalarına aşağıda belirtilen Niğde Atletizm Spor Kulübü sporcu kafileleri katılacaktır.

 

SEVGİ EVLERİSPOR KULÜBÜ KAFİLESİ

 

Adı Soyadı      :                       Görevi :     Görev Yeri :      

1)Tamer ÖZTÜRK                  İdareci        Sevgi Evleri                      NİĞDE

2)Suat ÇİMEN                        Antrenör                                            NİĞDE

3)Barış ERÇEK                       Sporcu        Ticaret Meslek  Lisesi      NİĞDE

4)Serdar  AKDEMİR              Sporcu        Ticaret Meslek  Lisesi       NİĞDE

5)Ömer USLUER                    Sporcu        Ticaret Meslek  Lisesi      NİĞDE

6)Faruk TEKER                       Sporcu        Niğde Atatürk  Lisesi       NİĞDE

7)Serhat ERÇEK                     Sporcu        Endüstri Meslek  Lisesi   NİĞDE

8)Furkan ibrahim YORGUN  Sporcu                                                 NİĞDE

 

TUNÇ SPOR KULÜBÜ KAFİLESİ

 

Adı Soyadı      :                      Görevi :              Görev Yeri :           

1)         Ali TUNÇ                               İdareci               N.Ü. B.E.S.Y.O.      Bor/NİĞDE    

2)         Sedef KURT                           Antrenör             N.Ü. B.E.S.Y.O.   Bor/NİĞDE

3)         Ayşe YALÇIN                        Sporcu               N.Ü. B.E.S.Y.O.      Bor/NİĞDE    

4)         Burçin ÇİFTÇİBAŞI                    “                    N.Ü. B.E.S.Y.O.      Bor/NİĞDE    

5)         Zeynep ALGÜL                           “                    N.Ü. B.E.S.Y.O.     Bor/NİĞDE    

6)         Güneş POLAT                             “                    N.Ü. B.E.S.Y.O.     Bor/NİĞDE

7)         Hünkar YENİÇERİ                      “                    N.Ü. B.E.S.Y.O.      Bor/NİĞDE            

           

 

ANADOLU SPOR KULÜBÜ KAFİLESİ

 

              Adı Soyadı   :                      Görevi             :          

1)         Necla KILIÇ                           İdareci           

2)         Mustafa KILIÇ                       Antrenör         

3)         Mehtap BAŞTUĞ                    Sporcu             

4)         Buket GEZERKAYA                 Sporcu                           

5)         Hayriye ŞAFAK                      Sporcu                       

6)         Elif KARAKAYA                       Sporcu                        

7)         Eda  AVAN                            Sporcu                       

 

 

GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KAFİLESİ

Adı Soyadı      :                       Görevi :         Görev Yeri :   

1-Mücahit KAYA                    İdareci                                                                 NİĞDE

2-Ahmet YAVUZ                   Antrenör        Genç.Hiz. ve Spor İl Müdürlüğü      NİĞDE                                        

3-Ramazan ERTAN                Sporcu            Ticaret Meslek Lisesi                    NİĞDE

4-Zafer ERDOĞAN                Sporcu            Ticaret Meslek Lisesi                     NİĞDE

5-Beşir ERÇATIM                   Sporcu            Ticaret Meslek Lisesi                    NİĞDE

6-Servet AKTAŞ                    Sporcu            Ticaret Meslek Lisesi                    NİĞDE

7-Yunus Emre YILMAZ         Sporcu            İmam Hatip  Lisesi                         NİĞDE

8-Fahrettin CAN                      Sporcu            Endüstri  Meslek Lisesi              NİĞDE           

 

 

SUNGURBEY KOLEJİ SPOR KULÜBÜ KAFİLESİ

 

Adı Soyadı      :                        Görevi           :           Görev Yeri :  

1-Mustafa kemal KILINÇ       İdareci                        Özel Sungurbey Koleji NİĞDE

2-Teyfik ÖZBEK                    Antrenör                      Sazlıca İ.Ö.O.              NİĞDE

3-Şeyda Nur VURAL             Sporcu                        Özel Sungurbey Koleji NİĞDE

4-Eda VURAL                        Sporcu                        Özel Sungurbey Koleji NİĞDE

5-Nursel UĞURLU                 Sporcu                        Özel Sungurbey Koleji NİĞDE

6-Havva YILMAZ                  Sporcu                        Özel Sungurbey Koleji NİĞDE

7-Hacer CEYHAN                 Sporcu                        Özel Sungurbey Koleji NİĞDE

 

 

 

 

banner697
Yorumlar (0)
25
açık
banner696
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 01 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 7 16
2. Galatasaray 7 16
3. Başakşehir 6 14
4. Beşiktaş 7 14
5. Konyaspor 7 14
6. Fenerbahçe 6 13
7. Trabzonspor 7 13
8. Kayserispor 7 12
9. Kasımpaşa 8 12
10. Gaziantep FK 8 11
11. Alanyaspor 7 8
12. Giresunspor 6 7
13. Karagümrük 6 6
14. Antalyaspor 7 6
15. İstanbulspor 6 5
16. Ankaragücü 6 4
17. Sivasspor 7 4
18. Ümraniye 7 2
19. Hatayspor 6 1
Takımlar O P
1. Eyüpspor 6 13
2. Pendikspor 7 12
3. Bodrumspor 6 11
4. Keçiörengücü 6 11
5. Boluspor 5 10
6. Bandırmaspor 5 10
7. Sakaryaspor 7 10
8. Samsunspor 6 9
9. Manisa FK 5 8
10. Tuzlaspor 6 8
11. Göztepe 7 8
12. Adanaspor 6 7
13. Rizespor 5 6
14. Gençlerbirliği 6 6
15. Altay 6 5
16. Altınordu 5 3
17. Erzurumspor 5 3
18. Ö.K Yeni Malatya 7 4
19. Denizlispor 6 2
Takımlar O P
1. Arsenal 8 21
2. M.City 7 17
3. Tottenham 8 17
4. Brighton 6 13
5. M. United 6 12
6. Fulham 7 11
7. Chelsea 6 10
8. Liverpool 6 9
9. Brentford 7 9
10. Newcastle 7 8
11. Leeds United 6 8
12. Bournemouth 7 8
13. Everton 7 7
14. Southampton 7 7
15. Aston Villa 7 7
16. Crystal Palace 6 6
17. Wolves 7 6
18. West Ham United 7 4
19. Nottingham Forest 7 4
20. Leicester City 7 1
Takımlar O P
1. Real Madrid 6 18
2. Barcelona 6 16
3. Athletic Bilbao 7 16
4. Real Betis 6 15
5. Osasuna 6 12
6. Villarreal 7 12
7. Atletico Madrid 6 10
8. Real Sociedad 6 10
9. Valencia 6 9
10. Mallorca 6 8
11. Girona 6 7
12. Rayo Vallecano 6 7
13. Celta Vigo 6 7
14. Getafe 6 7
15. Sevilla 6 5
16. Espanyol 6 4
17. Almeria 7 4
18. Real Valladolid 6 4
19. Cadiz 7 4
20. Elche 6 1

Gelişmelerden Haberdar Olun

@