Niğde Geneli Haftanın Spor Programı

Gençlik ve Spor Niğde İl Müdürlüğü tarafından gönderilen programa göre İlimizde bu hafta sonu Hentbol, Voleybol, Futbol ve Basketbol karşılaşmaları yapılacak.

SPOR 03.03.2011, 12:19 03.03.2011, 12:19
Niğde Geneli Haftanın Spor Programı
Gençlik ve Spor Niğde İl Müdürlüğü tarafından gönderilen programa göre İlimizde bu hafta sonu Hentbol, Voleybol, Futbol ve Basketbol karşılaşmaları yapılacak.




Hafta Sonu Yapılacak spor programlarının tarih ve saatleri aşağıdadır.













 SPORTİF FAALİYETLER
 
 
TARİH :               SAAT :                        TAKIMLAR :                                              YERİ:
                                                               Genç Erkekler Basketbol Ligi
07.03.2011             18.00                       Fatih Lisesi-Niğde Belediye                              5 Şubat S.S
 Pazartesi            19.30                      İnönü İ.Ö.O-Niğde Lisesi                                  5 Şubat S.S
09.03.2011             18.00                      E.M.L-    Niğde Lisesi                                         5 Şubat S.S
 Çarşamba            19.30                      Fatih Lisesi- İnönü İ.Ö.O                                   5 Şubat S.S
___________________________________________________ _______________________
Yıldız KızlarVoleybol Ligi
05.03.2011             09.00                      Veteranlar Sp.       - Bor Şeker Sp                      5 Şubat S.S
 Cumartesi           10.00                      Niğde Dünya Sp.-Bor Belediye Sp                  5 Şubat S.S _______________________________________________________________________                                     
Yıldız Erkekler Voleybol Ligi
05.03.2011             11.00                      Azatlı Sp.Klb-       Veteranlar Sp Klb                5 Şubat S.S
 Cumartesi           12.00                      Aktaş Bld Sp-Çukurkuyu Sp                            5 Şubat S.S
__________________________________________________________________________
Genç Kızlar Voleybol Ligi
05.03.2011             13.30                      Polisgücü Sp – Bor Şeker Sp..                          5 Şubat S.S
 Cumartesi           14.30                       Kız Meslek Lisesi Sp-Bor Belediye Sp            5 Şubat S.S
               
                                                               1.Amatör Futbol Ligi Playoff
05.03.2011             12.00                      Yeni Niğde Sp.-Mavi Martılar Sp.                    5 Şubat Stadı
 Cumartesi
                                                               U–19 Futbol Ligi
05.03.2011             13.00                      Gençlik Spor-Bor Şeker Sp.                               Bucakçayır
 Cumartesi          
 
U–14 Futbol Ligi
06.03.2011             11.00                      Azatlı Spor-Gençlik Sp                                       Bucakçayır
 Pazar
                                                               Voleybol Bölgesel Ligi
06.03.2011             13.00                      Niğde Sevgi-Shçek-Mersin Gençlerbirliği      5 Şubat S.S
 Pazar
06.03.2011           15.00                   Mersin Tarsus Kick Boks-Niğde Bor Şeker     Tarsus
 Pazar
06.03.2011           14.00                   Mersin Mut İdman Yurdu-Niğde Y.Ulukışla     Mut
 Pazar
                                                                İşitme Engelliler Futbol Ligi
06 .03.2011            11.30                      Niğde İ.E-Kırıkkale İ.E                                        5 Şubat Stadı
 Pazar
                                                               1 Lig Hentbol
06 .03.2011            13.00                      51 Niğde SP-Adana Çukobirlik                         75.yıl S.S
 Pazar
                                                Bedensel Eng. 2.Lig
06..03.2011          14.00                   Aydın Ben.Eng.-Niğde Ben.Eng.                    Aydın
Pazar
__________________________________________________________________________________________
 
                                                          Bayanlar 2. Lig Basketbol
05.03.2011           14.00                     Malatya Konak Güreş Tk.-Niğde Türk T.      Malatya
Cumartesi
______________________________________________________________________________________
 

banner697
Yorumlar (0)
25
açık
banner832
Günün Anketi Tümü
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
BOR'da Hangi Yatırım Gerçekleştirilmeli... Geliştirilmeli...
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 01 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 7 16
2. Galatasaray 7 16
3. Başakşehir 6 14
4. Beşiktaş 7 14
5. Konyaspor 7 14
6. Fenerbahçe 6 13
7. Trabzonspor 7 13
8. Kayserispor 7 12
9. Kasımpaşa 8 12
10. Gaziantep FK 8 11
11. Alanyaspor 7 8
12. Giresunspor 6 7
13. Karagümrük 6 6
14. Antalyaspor 7 6
15. İstanbulspor 6 5
16. Ankaragücü 6 4
17. Sivasspor 7 4
18. Ümraniye 7 2
19. Hatayspor 6 1
Takımlar O P
1. Eyüpspor 6 13
2. Pendikspor 7 12
3. Bodrumspor 6 11
4. Keçiörengücü 6 11
5. Boluspor 5 10
6. Bandırmaspor 5 10
7. Sakaryaspor 7 10
8. Samsunspor 6 9
9. Manisa FK 5 8
10. Tuzlaspor 6 8
11. Göztepe 7 8
12. Adanaspor 6 7
13. Rizespor 5 6
14. Gençlerbirliği 6 6
15. Altay 6 5
16. Altınordu 5 3
17. Erzurumspor 5 3
18. Ö.K Yeni Malatya 7 4
19. Denizlispor 6 2
Takımlar O P
1. Arsenal 8 21
2. M.City 7 17
3. Tottenham 8 17
4. Brighton 6 13
5. M. United 6 12
6. Fulham 7 11
7. Chelsea 6 10
8. Liverpool 6 9
9. Brentford 7 9
10. Newcastle 7 8
11. Leeds United 6 8
12. Bournemouth 7 8
13. Everton 7 7
14. Southampton 7 7
15. Aston Villa 7 7
16. Crystal Palace 6 6
17. Wolves 7 6
18. West Ham United 7 4
19. Nottingham Forest 7 4
20. Leicester City 7 1
Takımlar O P
1. Real Madrid 6 18
2. Barcelona 6 16
3. Athletic Bilbao 7 16
4. Real Betis 6 15
5. Osasuna 6 12
6. Villarreal 7 12
7. Atletico Madrid 6 10
8. Real Sociedad 6 10
9. Valencia 6 9
10. Mallorca 6 8
11. Girona 6 7
12. Rayo Vallecano 6 7
13. Celta Vigo 6 7
14. Getafe 6 7
15. Sevilla 6 5
16. Espanyol 6 4
17. Almeria 7 4
18. Real Valladolid 6 4
19. Cadiz 7 4
20. Elche 6 1

Gelişmelerden Haberdar Olun

@