Niğdeli sporculardan Güreş Gençler Türkiye 1.’si Hüseyin Ağaçcı, Boks Genç Kadın Türkiye 1.’si Emine Kılınç, Minik Kızlar Kick Boks Türkiye 1.’si Melisa Adıgüzel ve Taekwondo İşitme Engelliler Türkiye 2.’si Didem Kirazcı Vali Cahit Çelik’i makamında ziyaret ettiler.

Şampiyon sporcuları makamında kabul eden Vali Çelik, sporcularımıza bizleri ulusal ve uluslararası arenada gururlandırdıklarından dolayı teşekkür ederek; başarılarının devamını diledi.

Kendileri yetiştirdi, kendileri topladı ; Kim yedi? Kendileri yetiştirdi, kendileri topladı ; Kim yedi?

Başarılarından dolayı sporcuları tebrik eden Vali Çelik, “Bir şeyi başarmak, onu ne kadar istediğinizle orantılıdır. Bu nedenle her zaman hedeflerinizi büyük tutup onu başarmak için elinizden gelen çabayı göstermelisiniz. Bir spor dalında eğer başarı varsa, orada muhakkak iyi birde antrenör vardır. Bu yönüyle antrenörlerimize de teşekkür ediyorum. Gençlerimize kıymet verdikçe onların neleri başarabileceğini hep birlikte gördük. Elbette ki bununla yetinmeyeceğiz. Niğde adına daha fazlasını kazanmak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Editör: Selim GÖKEL