• DOLAR 30,91 %-0.01
  • EURO 33,45 %-0.03
  • ALTIN 2.012,16 %0.01
  • BİST100 %nan
  • BITCOIN 52.300 %0.56
  • ETHERIUM 2.979 %1.05
3°

senatech

Firma Kodu #4089
Sektör ELEKTRİK - ELEKTRONİK
Adres Emek Mh. Atatürk Cd. No: 4/1 A Daire: 9 Kat: 4 Sancaktepe/İstanbul
URL https://www.senatech.com.tr/
Şehir/Eyalet Ucar
Eklenme Tarihi 22.05.2023
İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve olanak sunan, yaşam kalitelerini artırmayı hedefleyen ve kendini sürekli geliştiren Senatech; Girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan bir vizyon ruhuyla 2014 yılında kurulmuştur.

Müşterilerinden aldığı destek ile 2020 yılında anonim şirket olarak devam eden Senatech, 2022 yılında ara yüzünü yenileyerek teknoloji şirketi olmanın gereğini yerine getirmiştir.

Senatech, profesyonel ve alanında uzman teknik ekibe sahip olmanın avantajı ile Türkiye’de teknik servis hizmetlerinde en önde yerini almaktadır. Müşterilere verdiği güven ile en çok tercih edilen teknik servisimiz ürettiği yenilikçi fikirler ve yaptığı ar-ge çalışmaları ile kendini geliştirerek bu alanda söz sahibi olmaya devam edecektir.


Telefon sektörünün gelişmesi ile yenilenebilir akıllı telefon kavramı doğmuştur. Senatech olarak bunu teknoloji yatırımları arasında bir fırsat olarak görmekteyiz. Bu alanda çalışmalarımızı titizlikle yapmakta, kendimizi geliştirmek için teknoloji trendini yakından takip etmekteyiz.

Müşterilerimize daha kaliteli ve güvenli hizmet sunmak için şirketimiz teknoloji aletleri yenileme merkezi kurmuş ve bu alanda hizmet etmeye başlamıştır.

Yenilenebilir akıllı telefon sektöründe öncelikli hedeflerimiz kalite ve müşteri memnuniyetini esas alarak piyasada fiyat olarak ulaşılamayan telefonları halkımıza daha uygun fiyatlı şekilde ulaştırabilmeyi hedefliyoruz.

NE YAPIYORUZ?

Ticaret bakanlığının vermiş olduğu yenileme yetki belgesi ile akıllı telefon, tablet, bilgisayar vb… teknolojik cihazları profesyonel teknisyenler tarafından yenileyerek ve bu yenilenmiş cihazlara 1 yıl garantili vererek müşteriye ulaşmasını sağlıyoruz. Aynı zamanda birçok firmanın yetkili servisi olmakla birlikte elektronik cihazların tamir ve onarımını yapmaktayız.

Senatech firması olarak deneyim ve tecrübelerimizi profesyonel teknisyen ve eğiticilerimiz tarafından Senatech akademi kapsamında gençlere aktarmakta, kişisel eğitimlerine destek olmaktayız.

Bunlar da ilginizi çekebilir