• DOLAR 32,82 %0.04
  • EURO 35,24 %-0.18
  • ALTIN 2.449,46 %-1.62
  • BİST100 10.771 %0.29
  • BITCOIN 64.450 %0.3
  • ETHERIUM 3.498 %-0.06
30°

Şehri Frig

Firma Kodu #3812
Sektör Lokanta
Adres Cumhuriyet, 03372 Ayazini/İhsaniye/Afyonkarahisar
URL https://www.sehrifrig.com/
Şehir/Eyalet Anse Royale
Eklenme Tarihi 22.05.2023
Hakkımızda
Anadolu asırlardır dünyanın en gözde yerleşim yerlerinden birisi olmuş, pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle Anadolu’nun pek çok noktasında tarihi araştırmalar, arkeolojik kazılar devam etmekte, çalışmalar yapıldıkça da daha farkı medeniyetlere, medeniyetlerin izlerine ulaşılmaktadır. Afyonkarahisar da Anadolu’nun birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, farklı toplumların yerleşim yeri haline gelmiş, bu toplumların kendi medeniyetlerini öncekilerle de harmanlayarak zenginleştirmiştir.
Afyonkarahisar çevresinde araştırmalar yapıldıkça yer altı ve yer üstü pek çok yenilik keşfedilmektedir. Son dönemde bunun en güzel ve en özel örneklerinden birisi Frig Vadisidir. Frig Vadisi Afyon, Kütahya, Eskişehir sınırlarına yayılmış, Frigya medeniyetinin izlerini taşıyan, tarihi kalıntılar ve antik eserler bakımından son derece zengin bir bölgedir.
Araştırmalar geliştirildikçe Frig Vadisi ikinci Kapadokya olarak tanımlanmakta, bugün dünyaca nam salmış Kapadokya bölgesininkine benzer bir yapıda olduğu fark edilmektedir. Pek çok kilise, kral mezarı, şehir kalıntıları bölgede bulunmakta, oyularak yapılmış odalar, mezarlar, yerleşim yerleri, kiliseler, sarnıçlar ve daha pek çok eser yer almaktadır. Son dönemde dünyanın dört bir tarafından Frig Vadisine ziyaretçiler gelmekte, buranın uçsuz bucaksız ovasında turlar atmakta, konaklamakta, kamp yapmakta, çeşitli programlara katılarak tarihi yapılar arasında eğlenceli zaman geçirmektedirler. Bütün bunları yaparken de dinlenmek, Afyon’un birbirinden özel lezzetlerini tatmak istemektedirler.
Frig Vadisinde ne yenir diye düşünenler için işletmemiz çok özel seçenekler sunmakta, Afyon’un yöresel işaretli lezzetlerini misafirleriyle buluşturmaktadır. Bilindiği gibi Afyon ülkemizin en seçkin mutfaklarından birisidir ve onlarca farklı lezzetimiz coğrafi işaret almış, dünya markası olmuştur. Elbette bunu başarmak kolay olmamış, pek çok işletme ve lezzet ustaları Afyon’un bu başarısında pay sahibi olmuştur. Bizler de Frig Vadisi restaurant arayışında olanları bölgemizin birbirinden özel lezzetleriyle tanıştırıyor, gezilerinize benzersiz bir deneyim kazandırıyoruz.
Elbette Frig Vadisinde ne yenir diyenler için tek seçeneğimiz yöresel lezzetlerimiz değil. Bunlarla birlikte modern dünya mutfağından da çeşitler sunuyoruz. Ürünlerimizin tamamı alanında uzman, eğitimli, sertifikalı aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Lezzetlerimizin henüz malzeme tedariki aşamasından itibaren özenle hareket edilmekte, en sağlıklı, taze, lezzetli ve kaliteli malzemeler mutfağımıza dahil edilmektedir.
Mutfağımıza gelen malzemelerimiz Frig Vadisi restaurant alanının en iyi aşçıları olan personellerimizle buluşturulmakta, aşçılarımızın özel tarifleriyle hijyenik ortamda hazırlanarak servis edilmektedir. Güler yüzlü, azimli ve özverili servis personellerimizle damaklarınızda unutamayacağınız izler, hatıralarınızda hoş bir yer edinmek amacıyla hizmet verilmektedir.
İşletmemizde hem yiyecek hem içecek konusunda çok geniş bir seçenek sunuyoruz. Yöresel ve uluslararası lezzetlerimizle damaklarınızı şenlendirdiğimiz gibi birbirinden özel içeceklerimizi de sizler için hazırlıyoruz. Dünyanın en iyi kahvelerini, en elit kahve çeşitlerini, sıcak ve soğuk içecekleri tatmanıza olanak sağlıyoruz.
İşletme olarak yiyecek ve içecek çeşitlerimizle Frig Vadisinde ne yenir diyenlere çok geniş bir alternatif sunduğumuz gibi yöresel, doğal lezzetlerimizin satışını da yapıyoruz. Tamamen kendi üretimimiz olan şu kategorilerde onlarca farklı lezzetimizi beğeniye sunuyoruz:
• Haşhaş ezmesi,
• Haşhaşella,
• Haşhaş Ezmesi,
• Haşhaş tohumu,
• Fındık kreması,
• Fıstık ezmesi,
• Catering ürünleri.
Kaliteli, lezzetli ve uygun fiyatlı ürünlerimizle gerek kahvaltılarınızın gerekse diğer öğünlerinizin vazgeçilmezleri arasında yer almaya talip oluyoruz.
Vizyonumuz
İşletme olarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda hem bölgemizin hem de dünyanın önde gelen firmaları arasında olayı hedefliyoruz. Geleneksellerimizden, etik değerlerimizden taviz vermeden teknolojik yenilikleri yakından takip eden, bu yeniliklerle kendini sürekli geliştiren bir işletme olmaya çalışıyoruz.
Müşteri memnuniyetini temel ilke kabul ederek, her defasında müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, her defasında kaliteli ürünler üreten, müşterilerine ve çalışanlarına değer katarak onları memnun etmeyi başaran işletme olma hedefindeyiz. Hem toplumumuza hem ülkemize faydalı olmaya çalışıyor, sektörümüzdeki yeni fikirleri hayata geçirme konusunda azami çaba sarf ediyoruz. Gerek sunduğumuz hizmetler gerek lezzetler gerekse servislerle örnek olan, global bir şirket olma çabasındayız.
Misyonumuz
İşletme olarak sadece Frig Vadisi restaurant alanında değil, sunduğumuz bütün hizmetlerde ve ürünlerde müşterilerimizin, çalışanlarımızın kendini farklı hissetmesini, kendilerine güvenmelerini ve hayatlarını daha keyifli yaşamalarını sağlamaya çalışıyoruz. Kurumsallaşmayı benimseyen, her defasında öğrenmeye devam eden, eleştiriye açık, huzurlu bir çalışma ortamı oluşturan, pozitif enerji yayan, müşterileri için değer yaratan ve istikrarla karşılık veren bir işletme olmayı önceliyoruz.

Bunlar da ilginizi çekebilir