• DOLAR 30,93 %0.04
  • EURO 33,73 %0.16
  • ALTIN 2.012,80 %0.04
  • BİST100 %nan
  • BITCOIN 52.300 %0.89
  • ETHERIUM 3.019 %1.65
3°

CONSTMACH Beton Santrali ve Konkasör Tesisi İmalat

Firma Kodu #4131
Sektör Mühendislik
Adres Halilbeyli Bayosb Anadolu Cad. No:1 Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi Kemalpaşa/İzmir
URL https://www.constmach.com
Şehir/Eyalet Ağdərə
Eklenme Tarihi 22.05.2023
CONSTMACH, 2002 yılında İzmir’de kurulan ve kurulduğu tarihten beri Türkiye’nin en büyük kırıcı ve beton santrali üreticisi konumundadır. Firmanın 2002 yılındaki vizyonuyla çağın ötesinde işler yapması ve her yıl vizyonunu genişleterek ilerlemesi sayesinde Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı haline gelmiştir. Günümüzde tüm dünyada elliden fazla ülkeye ürünlerini ihraç eden ve bu ülkedeki müşterilerinin tamamının memnun olduğu bir konumdadır. Bunun en büyük sebebi uyguladığı fiyat politikasından kaynaklanmaktadır. CONSTMACH, sektörün en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlara sunmasıyla bilinen bir firmadır.
Konkasör tesis imalatı, çeneli kırıcı ve daha pek çok inşaat ve yapı ürünlerini A kalitede üretip en uygun fiyatlarla insanlara sunan CONSTMACH aynı zamanda satış sonrasında verdiği destek ile de bilinmektedir. Satış sonrasında yaşanan herhangi bir problemde dahi müşterilerinin yanında olan ve ürününün arkasında olan bir firmadır. Bu durum CONSTMACH’ı piyasadaki diğer firmaların önüne geçirmektedir. Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olan CONSTMACH, 2002 yılında İzmir’de yalnızca Türkiye’ye üretim yaptığı fabrikasında bugün tüm dünyaya sayısız ürün ihraç etmesiyle bilinmektedir.
Firmanın ana hedefi müşterilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan ürünler üretmek ve bu ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktır. Firmanın 2002 yılından beri lider konumda olmasının en büyük sebebi müşteri memnuniyeti politikalarından kaynaklanmaktadır. CONSTMACH için mutlu müşteriler her daim kazanılan paranın ve satılan ürünün önünde gelmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir