Anadolu Yakası Diş Kliniği

Firma Kodu #1350
Sektör SAĞLIK
Adres Şube: Ata Çarşı Kat : 2 No : 30 Ataşehir, İstanbul 34758 Merkez: Ataşehir Bulvarı Ata 4/1 Çarşı Kat:1 No:12 (Bolulu Hasan Usta üstü)
URL http://www.unimarkturk.com/
Şehir/Eyalet İstanbul
Eklenme Tarihi 22.05.2023
Özel Diş Kliniği Dentataşehir, 20 yıllık tecrübe ile siz değerli hastalarımız için en iyi dişçi hekimlerimizle hizmetler sunuyoruz. Anadolu yakasının gelişen merkezi Ataşehir'in köklü ve tecrübeli diş kliniği Dentataşehir dişçi hizmetleriyle 1 merkez ve 1 şubesinde hizmet sunmaktadır. Dişçilik ile alakalı pedodonti, ortodonti, peridontoloji olmak üzere tüm dişçilik branşlarında hizmet veriyoruz.

Ortodonti tedavi; kişilerin baş, boyun alanındaki iskelet sıkıntıları ile dişsel sorunların teşhis edilmesi, teşhis edilen sıkıntının önlenmesi ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Bu branşın uzman hekiminin prensibi, hastanın diş sisteminde bir bozukluk oluşmamasıdır. Bunun için alınan tüm önlemlere de genel anlamda Koruyucu Ortodonti adı verilmiştir. Ortodonti tedavisi ile çocuklukta başlayan parmak emme gibi alışkanlardan kaynaklanacak sorunların ortadan kaldırılması sağlanır. Ortodonti tedavisi çenelerde oluşabilecek sorunlar engellenir, bu noktada ortodontik tedavinin küçük yaşlarda başlaması ağız ve diş sağlığı için oldukça önemlidir. Bu noktada ortodonti ve pedodonti hekimleri birlikte tedavi uygulamaktadır.

Kaybettiğiniz dişlerinizin yerine diğer dişlerinizden ayırt edilemeyen kalitede, dayanıklı ve sağlıklı yeni bir diş istiyorsanız İmplant tedavisi tam size göre. Ağız ve çene cerrahisinde uzman olan doktor kadromuz sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilen bu tedavilerde başarı oranımız %99 hatta daha yüksek oranlarda. Diş kaybını değil, diş sağlığını önemsiyor, olabildiğince az diş kaybı ile tedaviler sunuyoruz. Yaşanan travmalar, diş eti rahatsızlıkları, çürükler gibi birçok sebep sonucunda diş kaybı yaşanması mümkün. Diş kayıplarına en sağlıklı yöntem olan implant tedavisi için Dentataşehir Ağız ve Diş Polikliğini ziyaret edebilir, muayene olabilirsiniz.

0-14 yaş arası çocuklarınızın diş sağlığını konu edinen çocuk diş pedodonti bilim dalı, çocuklarınızın dişlerini korumayı ve gelişmesini hedefler. Pedodonti alanında eğitim alarak bu alanda uzmanlaşmış pedodontistlerimiz, çocuklarınızın doğuştan veya daha sonradan meydana gelen diş ya da diş eti rahatsızlıklarını sonlandırmak için sizleri bekliyor. En iyi pedodontistler ile hizmet veren Dentataşehir, çocuklarınıza dişçiyi sevdirmek için ilk muhayeneyi eğlenceli hale getiriyor, çocuklarınızın ilerde dişçi korkusu yaşamaması için gerekli tüm önlem ve müdahaleleri ve çocuklarınızda diş sağlığı bilincinin oluşması için bilgilendirme yapıyor.

Diş teli, pedodonti, ortodonti, implant ve diğer tüm diş tedavileri için www.dentatasehir.com adresini ziyaret edebilir, tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, dilerseniz randevu alarak muayene olabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir